Ve zkratce

Stránka:

 Cíle čisté uhlíkové nuly WEF by mohly zabít více než 4 miliardy lidí!

1.4.24

Neurčeno:

Pohádka o „zlém“ CO2 produkovaném lidmi je ve skutečnosti největším podvodem v dějinách lidstva. Za největší podvod jej lze považovat i proto, že většina lidí na něj naskočila a nesmyslům o nadcházející apokalypse věří.

Cíl „Net Zero“ ukončit používání fosilních paliv je součástí plánů WEF a OSN „Agenda 2030“ a „Agenda 2050“ pro lidstvo a zahrnuje dramatické snížení závislosti na fosilních palivech do roku 2030 a úplné odstranění jejich používání do roku 2050.

Dánský statistik Bjørn Lomborg je jedním z těch, kdo varovali, že ukončení používání fosilních paliv povede ke smrti přibližně poloviny světové populace pouze hladem.

„4 miliardy lidí jsou závislé na fosilních hnojivech jako potravinách,“ poznamenává Lomborg. „Bez toho 4 miliardy zemřou hlady. Je čas povolat ty úžasně destruktivní a misantropické bojovníky,“ prohlásil.

Neil Record uvedl: „Pokud bychom doslova přestali používat fosilní paliva a obešli se bez přírodních zdrojů, na kterých závisí svět a jeho ekonomiky a populace, s největší pravděpodobností by do roka zemřelo šest miliard lidí.“

Při rozboru toho, co by se stalo ve světě bez fosilních paliv, Record poznamenává, že většina lidí by trpěla výpadky kvůli tak vážnému ohrožení sítě, které by mohlo být rozšířené a trvalé.

Experti, kteří varovali před nebezpečím spojeným se zastavením ropy, by neměli být ignorováni. Je zřejmé, že naši nevolení vůdci (tedy ti, kteří si „vodí“ vůdce volené) se nezajímají o naše blaho.

Ti, kterým bylo přislíbeno výsadní postavení ve vylidněném světě budoucnosti, mají mnoho způsobů, jak doufají, že dosáhnou svých cílů, ať už prostřednictvím chemtrails, vakcín, farmaceutických produktů, toxických látek v potravinách, vodě atd.

Zdroj: https://necenzurovanapravda.cz/2024/03/cile-ciste-uhlikove-n...

Klasifikace: politika,veda Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Copak nám upeklo ministerstvo zdravotnicí?

31.3.24

Česká republika:

MZDR podepsalo šestiletou dohodu o spolupráci s WHO. Jedná se o období 2024-2030.
V tiskové zprávě se mimo jiné dozvíte:

"Dohoda o spolupráci představuje šestiletý rámec kooperace mezi Ministerstvem zdravotnictví ČR a Regionální kanceláří WHO pro Evropu, který definuje čtyři strategické oblasti. Cílem podepsané dohody je podpořit Českou republiku v ochraně zdraví všech jejích obyvatel v situaci přetrvávajících globálních zdravotních a bezpečnostních hrozeb a zároveň mít udržitelný, dostupný zdravotnický systém připravený na krizové situace."

Hmmm...přetrvávající globální zdravotní a bezpečnosti hrozby.

Samozřejmě jsem nikde nedohledal odkaz na celé znění dohody. Ani u tiskové zprávy se ministerstvo neráčilo uvést.

Zájem médií je též téměř na nule.

Připomínám, že WHO je soukromá organizace, ke které Českou republiku neváže žádný právní rámec.

Zdroj: https://www.facebook.com/lenka.tarabova.374/posts/pfbid02Lzh...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Macron chce válčit na Ukrajině, ale Francie se řítí do velkého finančního průšvihu

30.3.24

Francie:

V posledních týdnech se výrazně stupňují ambice francouzského prezidenta Emmanuela Macrona hrát vůdčí roli v Evropě, když mimo jiné nevylučuje vojenskou intervenci na Ukrajině.

Nicméně zpráva z tohoto týdne, že deficit dosáhl v roce 2023 5,5 procenta HDP, což je výrazně více, než byl vládní cíl 4,9 procenta, a také v rozporu s pravidly EU, vyvolala šokové vlny napříč francouzským establishmentem, píše server Politico.

Německý deník Handelsblatt uvádí, že pokud Macron urychleně nedostane výdaje pod kontrolu, Francie se stane pro Evropu rizikem.

Zdroj: https://echo24.cz/a/Hvyi8/ekonomika-zpravy-macron-chce-valci...

Klasifikace: ekonomika,finance Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Vážná věc. Na Vondru i Fialu míří trestní oznámení

29.3.24

Česká republika:

Trestní oznámení na Alexandra Vondru, premiéra Petra Fialu, ministra Marka Výborného a další podá v nadcházejících dnech jeden z nejvýznamnějších českých potravinářů Zdeněk Jandejsek. Exprezident Agrární komory a člen Klubu 2019 se v pořadu Jany Bobošíkové „Aby bylo jasno“ dostal k salmonele, kterou veterináři před časem objevili v mražených kuřatech jeho firmy. Vrátil se i k postoji majitele internetového obchodu Rohlík.cz po protestech 19. února v Praze. A vysvětlil, proč by zemědělské protesty měly pokračovat.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Pokus-o-likvi...

Klasifikace: politika,pravo Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Skutečný důvod, proč jsou výrobci vakcín zproštěni odpovědnosti (video)

29.3.24

USA:

V USA již podobný zákon existuje téměř 40 let. Je zarážející, že jej bylo možné uplatnit také v roce 2020 v celém světě – a to navíc u experimentálních genových injekcí, které nemají s vakcínami (jak jejich definici chápeme) nic společného.

Vakcíny jsou jediným produktem, u kterého nemůžete žalovat přímo výrobce. Proč tomu tak je?

V osmdesátých letech přišli výrobci vakcín o spoustu peněz. Za každý dolar, který vydělali na DTP vakcíně, přišli asi o 20 dolarů v soudních sporech za poškození zdraví těmito přípravky.

A tak se Wyeth (najatý společností Pfizer) vydal do Bílého domu, aby požádal o zproštění odpovědnosti. Společnosti hrozil odchod z podnikání.

Prezident Reagan se Wyetha zeptal, proč nemohou vyrobit bezpečnější vakcíny. Wyeth odpověděl, že vakcíny jsou „nevyhnutelně nebezpečné.“

To vedlo v roce 1986 k podpisu zákona o poškození vakcínami, který dává výrobcům vakcín imunitu před trestním stíháním.

Zdroj: https://necenzurovanapravda.cz/2024/03/to-je-skutecny-duvod-...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 V Rusku se zatýká za internetové diskuse schvalující terorismus - to samé se dělo u nás před 4 měsíci

29.3.24

Rusko:

V Rusku dochází k zatýkání slaboduchých diskutujících za souhlas s teroristickým činem. Za „schvalování terorismu“ jim v případě uvěznění hrozí roky za mřížemi. A zadrželi i 9 letou dívku.

Všiměte si, jak je toto popisováno jako slabost ruského režimu.

Ale nikdo si už nevzpomene, že úplně to samé se u nás dělo po vraždění jednoho maniaka u nás a se také naše policie daleko více zaměřila na internetové diskutéry, než na motivaci zločince a možné osoby v pozadí.

Zdroj: https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-ruska-policie-zatyk...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 0

 Harabin měl vyzvat své voliče, aby ve druhém kole podpořili národního kandidáta

28.3.24

Slovensko:

Neúspěšný kandidát z prvního kola slovenských prezidentských voleb Štefan Harabin, který skončil třetí a do druhého kola nepostoupil, měl vyzvat své voliče, aby ve druhém kole volili národního kandidáta. Harabin měl prohlásit, že Peter Pellegrini se přihlásil k jeho programu, který požaduje, aby Slovensko nebylo zataženo do války na Ukrajině.

Harabin po prvním kole zdůraznil, že na Slovensku je velmi silná objednávka na národního prezidenta, Slovensko nesmí být vtaženo do války na Ukrajině, nikdy nepošle slovenské vojáky na Ukrajinu a bude prosazovat mírové řešení konfliktu na Ukrajině.

„Jsou to moje principy, které se dají srovnat s tím, ke kterým částem programu se přihlásil pan Pellegrini,“ dodal Harabin.

Podle průzkumu agentury AKO zvažuje 68 % Harabinových voličů, že ve druhém kole podpoří Pellegriniho. Po jeho výzvě to může být ještě víc. Harabin získal v prvním kole prezidentských voleb necelých 12 % hlasů, když mu dalo svůj hlas téměř 265 tisíc lidí.

Sobotní první kolo prezidentských voleb vyhrál Korčok (42,5 %) před Pellegrinim (37 %).

Zdroj: https://www.novinky.cz/clanek/volby-harabin-vyzval-sve-volic...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Armáda plánuje nákup 76 moderních Leopardů 2A8

28.3.24

Česká republika:

Česká armáda modernizuje své tankové vojsko a plánuje pořídit 76 tanků 2A8 Leopard. Kolem roku 2030 až 2032 by měla mít mít 120 tanků Leopard všech typů. Uvedl to první náměstek ministerstva obrany František Šulc na zasedání výboru na obranu.

Dále vláda schválila další peníze na nákup munice pro Ukrajinu....( v obou případech částka neuvedena!)

A mezitím ....se zástupci koalice i opozice ve čtvrtek s prezidentem Petrem Pavlem shodli, že věk odchodu do důchodu se bude muset v budoucnu prodlužovat.

A protože je peněz ve státní kase stále málo, tak opět oškubeme důchodce.

 

Zdroj: https://echo24.cz/a/HyHwq/zpravy-domov-armada-koupit-tanky-l...

Klasifikace: ekonomika,krimi,finance Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Drony útočí na ruské rafinerie

28.3.24

Rusko:

První snímky bezpilotního stroje dlouhého doletu se na sociálních sítích objevily minulý týden, kdy Rusové našli jeho trosky u Jaroslavle. Podle informací ruských médií nesla bojová hlavice dronu padesát kilogramů výbušniny.

Přilétají ve výšce asi sto až dvě stě metrů, provedou několik prudkých otoček a nakonec se spustí prudce dolů a narazí do horní části destilační věže.

Rusko kvůli ukrajinským úderům na rafinerie ztratilo až čtrnáct procent kapacit na zpracování ropy. V souvislosti s útoky se čím dál víc píše o novém kamikaze dronu Ljutyj, který dokáže cíl zasáhnout s mimořádnou přesností. 

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/novy-ukrajinsky-dron-...

Klasifikace: politika,ekonomika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Prohlášení Dr. Füllmicha z vězení: „Jejich domeček z karet se hroutí“ (video)

27.3.24

Německo:

Dr. Reiner Füllmich pokračoval v analýze důkazů o zločinech proti lidskosti z vězení. Korupce je stále viditelnější po celém světě a „jejich domeček z karet se hroutí“ podle Reinera, „a my jako mezinárodní právníci uděláme vše pro to, abychom tento proces urychlili a ujistili se, že spravedlnost je vykonána.“

Dodává: „Okna pravdy, která se otevírají po celém světě, a světlo, které těmito okny září, je v procesu identifikace všech odpovědných, nikdo neunikne spravedlnosti.“

Obvinění, že Reiner zpronevěřil finanční prostředky výboru, jsou nepodložená. Ve skutečnosti se zdá, že neexistuje žádný důvod, aby byl nadále držen ve vězení, a věří – stejně jako mnozí jiní -, že trestní řízení je snahou jej umlčet a uvěznit.

Reiner se tedy do budoucna jeví jako pozitivnější, což je slyšet v jeho prohlášení, které si můžete celé poslechnout na videu níže. Přepis záznamu najdete pod videem.

Průlom: Tři roky covid-buzerace. Němci se ptají a chtějí trestat

Zdroj: https://necenzurovanapravda.cz/2024/03/prohlaseni-dr-fullmic...

Klasifikace: politika,zdravi,pravo Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Generál Flynn vznáší otázky ohledně zasažení mostu v Baltimoru (video)

27.3.24

USA:

Flynn označil kontejnerovou loď, která narazila do 1,6 míle dlouhého mostu v baltimorském přístavu, za „černou labuť“.

Mezitím Bílý dům a federální vládní agentury rychle prohlásily, že se nejednalo o teroristický útok.

Aktuální problém se točí kolem vznikajícího narušení dodavatelských řetězců ve středním Atlantiku. Hlavní přístav na východním pobřeží je nyní ochromen kvůli pochroumanému mostu, který blokuje jedinou dopravní cestu do přístavu a z něj.

Podle agentury Bloomberg dojde k narušení dodavatelského řetězce amerického automobilového průmyslu. Podle údajů jsou přístavem nejvíce ohroženy společnosti Mazda Motor a Mercedes Benz, Subaru of America, Mitsubishi Motors of North America a Volkswagen Group.

Již dříve se akcie společnosti Consol Energy propadly o téměř 10 %, což je nejvíce od října, protože zřícení mostu ovlivní její obrovský uhelný terminál, který obsluhují vlaky společnosti CSX.

Podle údajů společnosti BalticShipping, která zprostředkovává práci na moři, je kapitánem kontejnerové lodi Ukrajinec.

Zdroj: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/general-flynn-vznasi-ota...

Klasifikace: kuriozity,ekonomika,finance Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Farmáři přitvrdili

27.3.24

Belgie:

Hromady hnoje, hořící balíky sena a haldy pneumatik. To do srdce EU opět přijeli rozezlení farmáři. V jednu chvíli se situace vyhrotila, když do akce nastoupilo na 250 farmářů s traktory a policie proti nim nasadila vodní děla.

Ministři zemědělství EU se sice dohodli na zmírnění přísných ekologických předpisů, ale farmářům už to nestačí. Všímají si navíc, že německý ministr Cem Özdemir (Zelení) dlouhodobě zmírnění těchto pravidel odmítá.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vejce-pak-lahv...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Nejcennější část korunovačních klenotů v Německu! »Zaprodali naši zemi,« kritizuje Národní proud

26.3.24

Česká republika:

Vláda premiéra Petra Fialy (ODS) ve spolupráci s prezidentem Petrem Pavlem nechala odvézt do sousedního Německa zlatý korunovační kříž Karla IV., a to v souvislosti s výročím okupace Československa nacistickými vojsky.

Uvedl to v nejnovějším vysílání iniciativy Národní proud, která usiluje o zrušení systému politických stran, její hlavní představitel, publicista Václav Hrabák.

Video ještě ZDE

Zdroj: https://www.iportal24.cz/featured/nejcennejsi-cast-korunovac...

Klasifikace: politika,kultura Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 8

 Cenzurní legislativy DSA a EMFA prošly. Česká vláda v obou případech poslušně souhlasila.

26.3.24

Evropská unie:

Další utažení šroubů svobody se tak obešlo – jako obvykle – bez jakékoli veřejné diskuse. Jak jsme se dozvěděli, už je pozdě i na blokační menšinu členských zemí. Poté, co EMFA prohlasoval i Coreper (Výbor stálých zástupců vlád členských zemí), schválení Radou ministrů je jen formalita a už se ani nehlasuje (podobně to asi dopadne s migračním paktem).

Zatímco unijní nařízení Digital Services Act (DSA) umožňuje Evropské komisi omezit svobodu projevu Evropanů prostřednictvím digitálních platforem, European Media Freedom Act (EMFA) dává Komisi pravomoc regulovat evropská média a prostřednictvím vhodně zvolených “hodnotitelů” odstřihnout ta nepohodlná od inzerce a od většího dosahu na platformách. Česká vláda v obou případech poslušně souhlasila – u DSA to bylo Ministerstvo průmyslu a obchodu (v rukou STAN) a u EMFA Ministerstvo kultury (v rukou ODS).

Parlamentní a neparlamentní opozice i všechna nezávislá média a jejich sdružení mohou přemýšlet, zda opravdu nestálo za to bít včas na poplach. Další utažení šroubů svobody se tak obešlo – jako obvykle – bez jakékoli veřejné diskuse.

Přijetí aktu ve stávající podobě nebude chránit svobodu médií, ale „spíše podpoří regulaci médií na úkor svobodného a nezávislého tisku a evropské demokracie.

Oficiální text + jak hlasovali EU poslanci za ČR, uvnitř článku

Zdroj: https://www.nespokojeny.cz/cenzurni-legislativy-dsa-a-emfa-p...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Puškov vyzval k ostražitosti vůči WHO

26.3.24

Rusko:

Světové zdravotnické organizace (WHO) je třeba se obávat, protože nad ní není žádná kontrola a může kdykoli uvrhnout svět do paniky, uvedl ruský senátor Alexej Puškov na svém kanálu Telegram.

"WHO je organizace, které je třeba se obávat. Může v mžiku oka uvrhnout svět do paniky - není nad ní žádná kontrola.

Její vazby na nejaktivnější stoupence 'řídnutí' lidstva jsou zahaleny temnotou," napsal Puškov. Senátor poznamenal, že všechna selhání WHO jsou "kryta mocnými médii".

"Jak se ukázalo, vedení WHO platilo vlivným lidem, aby nekvalitní práci WHO během covidu prezentovali v příznivém světle," uvedl Puškov.

P.S. - pan senátor má pravdu, ale RF jako člen WHO patří také k zemím, které se chystají podepsat pandemickou smlouvu

Zdroj: https://rusvesna.su/news/1711470186

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 STK pro pacienty

26.3.24

Česká republika:

Nemoce by v budoucnu měly zachytit takzvaná centra primární péče. Tedy speciální pracoviště, kde lékaři „proklepnou“ pacienta od hlavy až k patě.

Prohlídka tam bude připomínat velkou technickou kontrolu vozu v autoservisu: zahrnovat bude nejenom měření tlaku a rozbor krve, ale také všechny předepsané screeningy na odhalení rakoviny. Zdravotníci tam pacienta rovněž naočkují a pomohou mu od závislosti na cigaretách či alkoholu. Podpoří ho i při hubnutí.

S takovou představou nyní přichází ministerstvo zdravotnictví. Centra primární péče by podle něj měla vzniknout v každém regionu, ideálně u každé polikliniky či nemocnice. Měli by v nich působit nejenom praktičtí lékaři a sestry, ale také další specialisté na fyzické a duševní zdraví.

P.S. - už samo slovo péče zní věru falešné, hlavně v podání člověka a jeho ministrerstva, které ještě před nedávnem nám vnucovalo experimentální genovou terapii. Je vidět, že posedlost očkováním je neopustila a tak nám ho pod kazi-pseudo kontrolou, alias "péči" budou opět vnucovat. 

A kdo chce chlastat a hulit, bude tuto činnost provozovat i bez Válka nadále. 

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/zdravotnictvi-prevence-vlastimi...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Nájemní teroristé, kteří zaútočili na Crocus, jednali velmi neprofesionálně.

26.3.24

Rusko:

Vrazi přijeli v malém osobním autě a okamžitě začali střílet do lidí. Teroristé vstoupili do budovy bez masek a maskovacího oblečení. Byli tedy okamžitě odhaleni kamerami průmyslové televize i mnoha přeživšími očitými svědky.

Po střelbě do lidí a zapálení budovy se teroristé ani nepokusili jakkoli změnit nebo zamaskovat svůj vzhled (oholit si vousy, převléknout se). Navíc se nerozprchli do různých směrů a ani se nesnažili splynout s davem, ale naskočili do stejného auta, ve kterém přijeli, a snažili se z místa činu uprchnout. V tomto autě se "hosté" z Tádžikistánu samozřejmě nemohli dostat na hranice Běloruska nebo Ukrajiny.

Dva z nich byli zadrženi téměř okamžitě poté, co vozidlo na silnici násilím zastavili ruští strážci zákona. Další čtyři byli dopadeni během několika hodin v nedalekém lese. Terorističtí žoldáci, kteří si počínali krajně neprofesionálně, byli zadrženi živí. Nyní se strážcům zákona možná podaří identifikovat i organizátory tohoto barbarského zvěrstva a ti se také budou muset zodpovídat z toho, co provedli, ať už právně, nebo jinak.

Zdroj: https://topcor.ru/45710-terroristy-naemniki-napavshie-na-kro...

Klasifikace: krimi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 5

 Americké zdravotnické úřady v tichosti odebraly Američanům právo na informovaný souhlas, které bylo kodifikováno v Norimberském kodexu

26.3.24

USA:

Dne 22. ledna 2024 vstoupilo v platnost rozhodnutí amerického HHS a FDA. Umožňuje výjimku ze získávání informovaného souhlasu v klinických studiích považovaných za „minimální riziko“.

Vyvolává otázky o státem povoleném lékařském experimentování a o tom, co představuje „minimální riziko“ a připravuje půdu pro potenciálně nebezpečné experimentální programy bez souhlasu pacienta.

Implementace tohoto rozhodnutí zkorumpovanými vědci a zdravotními regulátory je krokem k dystopické budoucnosti.

Informovaný souhlas byl v tichosti odvolán jen 77 let poté, co byl kodifikován v Norimberském kodexu, což je významnou ranou pro autonomii pacienta.

Všimněte si termínu „subjekty“, nikoli pacienti, osoby, jednotlivci nebo občané, ale „subjekty.“ V asymetrických mocenských vztazích, jako je klinika/pacient, se rozumí, že pasivní „subjekt“ bude dodržovat nařízení a mandáty svých lékařů.

Použití termínu „subjekty“ také slouží k dehumanizaci. Dehumanizace populací byla kritickou složkou nacistického experimentování s lidmi, a jak  tvrdila Hannah Arendtová, je zásadním krokem k upření občanských práv.

Toto rozhodnutí také umožňuje výzkumníkům a jejich pomýleným evangelikálním miliardářům podporovat potenciálně nebezpečné experimentální programy, jako jsou  komáří vakcíny Billa Gatese,  vakcíny mRNA u hospodářských zvířat a vakcíny v aerosolech.

Zdroj: https://necenzurovanapravda.cz/2024/03/americke-zdravotnicke...

Klasifikace: veda,zdravi,pravo Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Útok spáchali islamisté, prohlásil Putin

25.3.24

Rusko:

Teroristický útok u Moskvy spáchali radikální islamisté, ale chceme vědět, kdo jej zorganizoval, prohlásil v pondělí ruský prezident Vladimir Putin a opět naznačoval souvislost s Ukrajinou. Ta opakovaně odmítla jakýkoli podíl na pátečním útoku, ke kterému se - rovněž opakovaně - přihlásila teroristická organizace Islámský stát.

Útok může být článkem v řetězu pokusů těch, kteří bojují proti Rusku už od roku 2014 rukama kyjevského režimu, řekl Putin podle agentury TASS na poradě věnované vyšetřování masakru v koncertní síni v Krasnogorsku na předměstí Moskvy. Zahynulo při něm nejméně 137 lidí a dalších více než 180 utrpělo zranění.

Masakru v Moskvě mohla ochranka čelit zbraněmi i skupinou rychlé reakce. Nevyužila je ale.

Zdroj: https://echo24.cz/a/HkdGq/zpravy-svet-rusko-utok-putin-islam...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Ruský plyn v ČR - fakta

25.3.24

Česká republika:

uský plyn v Česku. Kolik a kdo ho sem vozí? A proč vláda dlouho popírala, že v naší zemi už žádný ruský plyn není a povedlo se od něj odstřihnout?

Podle experta na energetiku a specificky plynárenství Pavla Janečka nemá vláda technologické prostředky, jak tomu zabránit a řídí se pouze ideologií.

Ruský plyn sem přitom proudí v milionech kubíků denně. Janeček též pro ParlamentníListy.cz přesně popisuje, jakými cestami se k nám dostává.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/ekonomika/Kazdy-to-vi...

Klasifikace: politika,ekonomika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

Káva pro Zvědavce

23

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 46 čtenářů částkou 8 121 korun, což je 23 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jan Schneider: Většina politiků z Fialovy vlády by dala přednost úspěšnému atentátu na Trumpa15.07.24 19:16 Česká republika 0

Americká ministryně financí Janet Yellenová varovala, že po celém světě se země odklánějí od amerického dolaru15.07.24 19:09 USA 0

Musíte mobilizovat mladé, abychom uvažovali o poslání vojáků. Vzkaz Ukrajině z USA15.07.24 18:50 USA 1

Kradou hydranty aby přežili. V USA mizí kovy, měď je nyní zlato chudých 15.07.24 07:10 USA 0

Ukrajinci zapálili ruský sklad ropy15.07.24 05:38 Rusko 0

Přemýšlejte, než si necháte tyto vakcíny aplikovat!15.07.24 05:30 Evropská unie 1

Evropská komise poslala Muskovi tajnou nabídku. Ten ji zveřejnil a těší se na soud14.07.24 12:42 Evropská unie 0

Fiala chystá státní rozpočet v utajení - to tu ještě nebylo14.07.24 12:29 Česká republika 1

Atentát na Trumpa: Žena křičí poměrně dlouho na vraha na střeše: Matthew, běž odtamtud!14.07.24 12:08 USA 1

Zacharovová: Ukrajinská rozvědka připravovala pokus o atentát na ruského prezidenta Putina - za americké peníze14.07.24 11:57 Rusko 0

USA umisťují do Německa SM-6, Tomahawk a další nadzvukové zbraně s dosahem 2500 km14.07.24 10:28 Německo 0

"Zachytili jsme rozhovory mezi Američany a ukrajinskými představiteli, kteří spikli proti Zelenskému," říká Moskva 14.07.24 10:06 Ukrajina 0

Atentátn na Trumpa - agenti nereagovali na upozornění14.07.24 09:56 USA 0

Masakr při pokusu ostřelovače proti Trumpovi: 2 mrtví, 1 zraněný – vrah střílel ze 125 metrů! 14.07.24 09:35 USA 2

Pokus o atentát na Donalda Trumpa14.07.24 04:19 USA 0

Katarské síly jsou v Paříži nasazeny k zajištění bezpečnosti olympijských her v roce 2024 (video)13.07.24 19:01 Francie 0

Izrael útočil v humanitární zóně Pásma Gazy. Zemřelo nejméně 71 lidíí!13.07.24 18:37 Palestina 1

Dvě procenta na obranu nestačí, tvrdí Řehka13.07.24 10:34 Česká republika 3

Poslanec v europarlamentu si může měsíčně přijít na €60,000 odhaluje M. Nawfa12.07.24 20:47 Evropská unie 1

„Jen mrtvé ryby plavou s proudem“. Osmdesát let od narození Karla Kryla12.07.24 18:13 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
23,28 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
30,20 Kč
Kanadský dolar
17,03 Kč
Australský dolar
15,75 Kč
Švýcarský frank
25,99 Kč
100 japonských jenů
14,75 Kč
Čínský juan
3,21 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
6,48 Kč
Ukrajinská hřivna
0,57 Kč
100 rublů
26,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
56 395,97 Kč
1 unce stříbra
714,82 Kč
Bitcoin
1 480 667,86 Kč

Poslední aktualizace: 15.7.2024 21:00 SEČ

Tuto stránku navštívilo 45 504 772