Ve zkratce

Stránka:

 V Anglii zemřelo téměř 7 krát víc očkovaných proti covidu, než neočkovaných. Oficiální data.

22.3.24

Británie:

Mezi červencem 2021 a květnem 2023 zemřelo 965 609 očkovaných ve srovnání s pouhými 60 903 neočkovanými. To znamená, že během tohoto období došlo v Anglii k celkovému počtu 1 026 512 úmrtí a očkovaní tvořili 94% z nich. Neočkovaní tvořili pouhých 6% z nich.

Tak si shrňme fakta, aby se výše uvedená citace nejevila jako vytržená z kontextu a zasaďme těm statistikům, kteří se to budou snažit různě dezinterpretovat, regulérní šach mat:

71% Angličanů obdrželo minimálně jednu dávku (tj. 44,48 mil.)
29% Angličanů odmítlo hned tu první (tj. 18,91 mil.)

Ve sledovaném období mezi 07/2021 a 05/2023 zemřelo:
NEOČKOVANÝCH: 60.903 osob z 18,91 mil., tj. 0,32% z nich.
OČKOVANÝCH: 965.609 osob ze 44,48 mil., tj. 2,17% z nich.

Zdroj: https://www.nespokojeny.cz/v-anglii-zemrelo-temer-7-krat-vic...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 9 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Někdo umírá na frontě, ostatní se pakují na válce

22.3.24

Ukrajina:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=BJlHBvabrF8

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a vj66

Komentářů: 3

 K žalobě proti Ursule von der Leyenové se přidaly i tři členské země

21.3.24

Evropská unie:

Polsko, Maďarsko a pravděpodobně brzy i Rumunsko se připojily k žalobě proti Ursule von der Leyenové, kterou téměř před rokem v Lutychu podal belgický lobbista Frédéric Baldan.

Tyto tři státy byly žalovány společností Pfizer za to, že odmítly splnit povinnosti, které jim ukládá dohoda Ursuly von der Leyenové se společností Pfizer (jde o odběr velkého počtu dávek genových injekcí). Zdá se však, že vyšetřování je obtížné.

Jak uvádí francouzský deník „France Soir,“ práci belgického vyšetřujícího soudce brzdí Úřad evropského veřejného žalobce (EPPO), který již v říjnu 2022 zahájil vyšetřování proti Ursule von der Leyenové.

V dějinách EU je bezprecedentní, že úřadující předsedkyně Komise je žalována několika členskými státy, a že ji vyšetřuje i Úřad evropského veřejného žalobce. Většina médií však tento skandál záměrně ignoruje.

Zdroj: https://necenzurovanapravda.cz/2024/03/skandal-pfizeru-k-zal...

Klasifikace: politika,pravo Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Česká ekonomika je stále hluboko pod ekonomickou úrovní před pandemií

21.3.24

Česká republika:

ČR si „drží“ nejhorší pozici. Velmi důležitá je stagnace Německa, která signalizuje hluboké a vážné problémy v německé ekonomice, zahrnující také postupnou deindustrializaci.

Na grafu jsou zvýrazněny země Visegrádu. Nejlépe si vede Polsko, pak Maďarsko a nakonec Slovensko, všechny ale dosáhly podstatně vyšší pozitivní růstové dynamiky než ČR.

Data za vývoj HDP ve 4. čtvrtletí 2023

ekonomika ČR

Zdroj: https://casopisargument.cz/?p=56218

Klasifikace: ekonomika,krimi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Pětidemolice: Největší hrozbou je ruský teroristický režim

21.3.24

Česká republika:

Poslanci vládní koalice prosadili usnesení, že největší bezpečnostní hrozbu pro Českou republiku představuje ruský teroristický režim. „Je tudíž zásadním zájmem ČR, aby Putinova válka proti Ukrajině nebyla úspěšná,“ píše se v něm.

Takový je výsledek mimořádné schůze Bezpečnostní hrozby pro Českou republiku, která trvala dva dny.

______
Pro občany České republiky je největší hrozbou její vláda 

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/snemovna-mimoradna-schuze...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 Fosilní paliva nemají vliv na zvýšení obsahu CO2

21.3.24

Neurčeno:

Studie zkoumá analýzu dat izotopu uhlíku 13 (δ13C) z různých pozorovacích míst, včetně jižního pólu, Mauna Loa, Barrow a La Jolla. Navzdory očekáváním výzkum naznačuje, že v koncentraci CO₂ v atmosféře neexistuje žádný rozpoznatelný izotopový vzor konzistentní s „lidským otiskem prstu.“ 

Data ve skutečnosti ukazují stabilní izotopový podpis za posledních 40 let, což naznačuje, že nebyl významně ovlivněn lidskými emisemi CO₂.

Jedním z klíčových zjištění studie je pozorování, že δ13C se zvýšil místo toho, aby klesal, jak by se dalo očekávat, pokud by fosilní paliva byla hlavním motorem nárůstu atmosférického CO₂. 

Tento vzestupný trend δ13C je v rozporu s hypotézou, kterou razí klimatičtí alarmisté, že lidská činnost – zejména emise fosilních paliv – je výhradně zodpovědná za nárůst koncentrací CO₂ v atmosféře.

Výzkum také zdůrazňuje, že během delších časových období, jako je 20 a 30 let, jsou trendy δ13C trvale pozitivní, což dále zpochybňuje představu o nárůstu CO₂ způsobeného člověkem.

Zdroj: https://necenzurovanapravda.cz/2024/03/studie-izotopu-uhliku...

Klasifikace: veda Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Zpověď transsexuála

20.3.24

Česká republika:

Transsexualita je obrovský byznys. Po operaci musíte brát do konce života hormony, přidají se komplikace a přidruží se další psychické poruchy, které nebyly řešeny. Takže každého trans pak čekají další léky a další operace. A z toho člověka si nakonec udělají celoživotní kasičku, říká Daniel Black, který kritizuje lékaře i trans komunitu a tvrdí, že problém trans lidí tkví především v hlavě. Přitom si sám a dobrovolně před pár lety tranzicí prošel.

______
Nezvykle otevřený pohled na transsexualitu.

Zdroj: https://www.denik.cz/z_domova/daniel-black-zmena-pohlavi.htm...

Klasifikace: kuriozity,sex Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Francie odešle na Ukrajinu kontingent 2000 vojáků

19.3.24

Francie:

Šéf ruské civilní rozvědky (SVR) Sergej Naryškin dnes v rozhovoru s agenturou TASS varoval, že francouzské jednotky se na Ukrajině stanou legitimním a prioritním cílem ruské armády.

Francouzský prezident Emmanuel Macron před několika dny řekl, že jeho země bude možná nucena v určitém okamžiku vést pozemní operace na Ukrajině.

Naryškin varoval, že francouzské vojáky „čeká osud všech Francouzů, kteří kdy přišli na území ruského světa s mečem“.

Šéf SVR prohlásil, že Rusko má informace o tom, že Francie už připravuje vojenský kontingent určený pro Ukrajinu, který zpočátku bude čítat dva tisíce lidí.

 

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/francie-rusko-ukrajin...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Fiala prohrál s Ficem

19.3.24

Česká republika:

Většina dotázaných dala najevo, že s rozhodnutím vlády pětikoalice nesouhlasí. Jde konkrétně o 57,1 procenta dotázaných. Naproti tomu 33,4 procenta lidí se postavilo za kabinet premiéra Petra Fialy (ODS).

Třetí skupina, čítající asi 9,5 procenta, nemá na věc jasný názor.

56,2 procenta dotázaných mají za to, že Fiala a jeho kolegové udělali zásadní diplomatickou chybu. Takřka 7 procent lidí se domnívá, že z české strany se jedná o pokus ovlivnit nadcházející slovenské prezidentské volby.

Padla též otázka, zda národní zájmy své země hájí důrazněji slovenský premiér Robert Fico, nebo český premiér Petr Fiala? A opět přišla jasná odpověď.

60,7 procenta dotázaných má za to, že Fico při obhajobě slovenských zájmů postupuje lépe, než Petr Fiala při obhajobě těch českých. Na 30,4 procenta dotázaných se domnívá, že je to naopak. Že si Fiala vede lépe při obhajobě českých národních zájmů, než Fico při obhajobě těch slovenských.

A pokud jde o schopnost hájit národní zájmy své země, 69 procent Slováků se postavilo za Fica. Necelých 18 procent lidí má za to, že Petr Fiala hájí české národní zájmy lépe, než Fico v případě zájmů slovenských.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Fiala-drtive-p...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Babiš je pro obnovení územní celistvosti Ukrajiny, včetně Krymu

19.3.24

Česká republika:

Předseda opozičního hnutí ANO, bývalý premiér Andrej Babiš vytáhl silnou kartu, aby otupil kritiku z vládní koalice, že je bezpečnostní riziko.

Podpořil obnovení územní celistvosti Ukrajiny, kterou napadlo Rusko, a to včetně Krymu. Zároveň uvedl, že pro něj nepřijatelná diskuse o odchodu z Evropské unie či NATO, čímž se zároveň vymezil vůči druhému opozičnímu hnutí SPD.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/snemovna-mimoradna-schuze...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Vnitro chystá zásadní omezení lidských práv!

19.3.24

Česká republika:

V podstatě – jak je uvedeno nejen v tomto chystaném dokumentu, ale také v nových Mezinárodních zdravotních předpisech – všechny členské státy WHO musí patřičně změnit legislativu, aby byla těmto diktátorským pamfletům maximálně přizpůsobena.

Zákon se tak zřejmě chystá vláda přijmout záhy po schválení Pandemické smlouvy. V podstatě to z nás udělá již zcela oficiálně diktaturu – obzvlášť v případě, kdyby WHO neustále vyhlašovala nějaké krize, ať už zdravotní nebo klimatické.

Ani změna vlády nic nevyřeší, jak si ještě pamatujeme z „doby Covidové,“ tak je celkem jedno, kdo z loutek globálních zločinců bude právě u moci. Každý bude plnit instrukce svých páníčků.

A nyní již velmi důležitý článek z PROLIBERTATE

Zdroj: https://necenzurovanapravda.cz/2024/03/vnitro-chysta-zasadni...

Klasifikace: pravo Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Proč Moderna podstatně rozšiřuje výrobní kapacitu navzdory současné nízké poptávce po jejich „jedu?“

18.3.24

Neurčeno:

I podle vyjádření globálních zločinců a jejich loutek na srazu WEF se očekává pandemie „nemoci X.“ Ta by údajně mohla vypuknout kdykoli – a je tedy otázkou kdy k ní dojde a ne zda k ní dojde.

 
Jisté je, že k ní nedojde dřív, než budou schváleny oba dokumenty WHO (změny Mezinárodních zdravotních předpisů a Pandemická smlouva). Teprve v době, kdy začnou minimálně nové předpisy platit, bude možné zavést drakonické restrikce, včetně povinného očkování.

A podle všech příprav, které aktuálně probíhají, by mohlo jít o něco velkého, kdy si budou zároveň jisti, že tentokrát mnoho lidí injekci jen tak neunikne.

Moderna podstatně rozšiřuje výrobní kapacitu, navzdory nízké poptávce po jejich „jedu“ mRNA, podle Sashy Latypové, vedoucí výzkumu a vývoje farmaceutických a zdravotnických zařízení. 

V prosinci 2022 britská vláda oznámila, že Spojené království upevnilo desetileté partnerství se společností Moderna v oblasti „významné podpory pro vakcíny a výzkum“ s plánem vybudovat moderní centrum pro výrobu vakcín se schopností vyrábět až 250 milionů vakcín ročně.

Zdroj: https://necenzurovanapravda.cz/2024/03/proc-moderna-podstatn...

Klasifikace: kuriozity,zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Zákaz vstupu do lesů na spadnutí

18.3.24

Česká republika:

V příštích letech by mohl začít platit zákaz vstupu do některých lesů. Stát se tak může na základě novely zákona o myslivosti, kterou připravuje Ministerstvo zemědělství.

Novela zákona by umožnila vyhlásit v některých lesích, bez stavebního povolení, mysliveckou oboru. Poté by vlastník mohl les oplotit a veřejnosti znepřístupnit. Tuto skutečnost již kritizují zástupci ochránců přírody.

Navrhované změny mají umožnit vlastníkům lesů, o větší rozloze než 50 hektarů, prohlásit své pozemky za myslivecké obory, postavit plot bez povinnosti získat povolení stavebního úřadu. Tím také zakázat vstup veřejnosti.

 

Zdroj: https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/other/z%C3%A1kaz-vstupu-do-...

Klasifikace: politika,pravo Zprávu vložil/a janmax

Komentářů: 2

 Genocida ve jménu životního prostředí. Za další snahou o depopulaci stojí eugenika.

17.3.24

Neurčeno:

V mýtu o globálním oteplování způsobeném člověkem je člověk pouze překážkou správného fungování přírody. V eugenické fantazii je Země zachráněna, když lidé zemřou. V obou ideologiích (pokud jsou skutečně oddělené) se konečná genocida stává myslitelnou.

V logice eugeniků se proměňuje samotný smysl lidského života. Místo něčeho cenného, vzácného, po čem je třeba toužit a pečovat o něj, bojovat za něj a oslavovat ho, je lidstvo nově představeno jako rakovina, něco ve své podstatě zlého, co svou pouhou existencí zatěžuje svět.

To nepřekvapivě téměř dokonale vystihuje postoj moderního ekologického hnutí: lidský život už není něco, čeho si máme vážit, ale něco, co je třeba měřit v uhlíku a následně snižovat.

Genocida ve jménu životního prostředí je stále genocidou.

Snaha snižovat CO2 v prostředí má své temné kořeny, o kterých moc lidí neví. Tyto myšlenky mají původ v oboru zvaném eugenika, jinými slovy snaha omezit populaci. Dnes se tomu říká jinak.

Video s CZ titulky ZDE

Poznámka editora

Ale houby eugenika. Eugenika je zušlechťování rasy. Tady běží obrácený trend. Degenerace rasy, snížení průměrného IQ a zhnědnutí populace podle Kalergiho plánu.

Zdroj: https://www.nespokojeny.cz/genocida-ve-jmenu-zivotniho-prost...

Klasifikace: politika,veda Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 5

 Proslov Donalda Trumpa, jaký doposud nezazněl

17.3.24

USA:

Zdroj: https://www.pokec24.cz/video/proslov-donalda-trumpa-jaky-dop...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

  O „dezinformacích“ vznikne film. Hrají Vetchý a Hrušínský, natáčí Hřebejk

17.3.24

Česká republika:

Filmový režisér a scenárista Jan Hřebejk chystá nový film s názvem Výjimečný stav o dezinformacích. Premiéru má mít letos v říjnu. V hlavní roli filmu se objevuje Ondřej Vetchý a zahraje si v něm mimo jiné i Jan Hrušínský.

Před časem režisér Jan Hřebejk na platformě X vyjádřil obavy, že demokracie je v naší zemi ohrožena a lví podíl na tom podle něj má přílišná kritika současné vládní garnitury, která nás přivede do rukou stran jako ANO, SPD a KSČM, které nás podle něj povedou zpět do totality.

_____
S 5 demolicí a jejími tupými poskoky na věčné časy a nikdy jinak. Tito ''umělci'' jaksi nechápou, že to jsou především ONI, kdo prosazuje totaltní manýry.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-bude-legrac...

Klasifikace: politika,kultura Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Podle rakouského ministra zahraničí navzdory sankcím a omezením, 95% západních společností stále působí v Rusku

17.3.24

Rusko:

Podle Schallenberga zůstaly rakouské společnosti v Moskvě a Kyjevě"silně angažované". "A ano, rakouské společnosti byly a jsou v Rusku také částečně přítomny, stejně jako asi 95 % všech západních společností".

Ministr to řekl v pátek na tiskovém brífinku s americkým ministrem zahraničí Antony Blinkenem ve Vídni.

Dodal, že omezení uvalená na Rusko by však měla být"plně respektována" bez výjimky.

Během konference se rakouský ministr obrátil na ruského prezidenta Vladimira Putina a vyzval ho, aby využil ruské dodávky ropy jako páku proti Západu.

V této souvislosti Schallenberg dodal, že Rakousko usiluje o to, aby se do roku 2027 stalo zcela nezávislým na ruských dodávkách energie.

Zdroj: https://english.almayadeen.net/news/politics/95--of-western-...

Klasifikace: politika,ekonomika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 V Utrechtu hrozí zákaz používání bateriových aut

17.3.24

Nizozemsko:

Situace s přetížením elektrické sítě dále graduje a hrozí zákaz nabíjecích bateriových aut. Zákaz nabíjení mezi 16 a 21 hod nestačí na stabilizaci sítě. Omezit bateriová auta se zdá být pořád přijatelnější než zakázat lidem vařit nebo topit.

Politici jsou naprosto odtržení od reality a prosazují řešení, aniž by se vůbec zamysleli nad jejich realizací. Třeby aby plánovali investice do rozvodné sítě a celou její rekonstrukci. Ještě před rokem vyhlásili tendr na 1000 nových nabíječek, které při dnešním stavu nebude možné k elektrorozvodné sítí připojit. Do centra Utrechtu je zakázáno jezdit auty se spalovacími motory, ale ty bateriové nebude kde nabíjet.

A u nás namísto toho tlačí bateriová vozítka dotacemi - zatím nám elektrorozvodná síť nehavaruje. V Holandsku už pokročili mnohem dále.

Zdroj: https://www.autoforum.cz/zivot-ridice/nizozemska-elektricka-...

Klasifikace: kuriozity,politika,technika Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 0

 Hlavní body rozhovoru s Emmanuelem Macronem 14. března pro televizní stanice TF1 a France 2

15.3.24

Francie:

Emmanuel Macron zdůraznil, že "Rusko nemůže a nesmí vyhrát válku", a poté opakovaně zdůraznil, že "jsme připraveni reagovat na ruskou eskalaci". Francie "nečekala s přípravou až do února 2022 jsme připraveni", zdůraznil.

Hlava státu ujistila, že Francie "nikdy" nepřevezme iniciativu v boji proti Rusku, ačkoli potvrdil, že by neměla být vyloučena žádná možnost podpory Ukrajiny. Válka na Ukrajině je "existenční pro naši Evropu a pro Francii", prohlásil. "Nikdy nepřejdeme do ofenzívy, nikdy nepřevezmeme iniciativu," vysvětlil, i když se domnívá, že "bychom neměli vyloučit žádné možnosti" (žádné limity francouzské podpory Ukrajině).

"Rusko je protivník, Kreml je protivník," vysvětlil Emmanuel Macron, který v této fázi odmítl označit Rusko za nepřítele. "Nevedeme s Ruskem válku," ujistil prezident, ale "pokud se situace zhorší, budeme připraveni, aby Rusko nikdy nezvítězilo," doplnil, načež dodal, že "mír neznamená kapitulaci Ukrajiny".

Zdroj: https://www.rtl.fr/actu/politique/guerre-en-ukraine-ce-qu-il...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 A. Hogenová: Drzost věrchušky, loutkovodiči za mořem, kolaps důvěry, rakovina strachu. Nesmíme mlčet

15.3.24

Česká republika:

„Ve společnosti panuje nedůvěra, lidé se bojí mluvit přímo – šeptají nebo vůbec nemluví. Vláda rozvázala těsné vztahy se Slovenskem. Někteří státníci z V4 jsou označováni za proruské,“ uvedla pořad Aby bylo jasno novinářka Jana Bobošíková a následně položila otázku filozofce a vysokoškolské pedagožce, která přijala pozvání na rozhovor. „Co podle vás dělá se společností tak hluboká atmosféra nedůvěry vůči sousedům, politikům, spolupracovníkům, novinářům a v podstatě vůči každému, kdo má jiný názor, než vládnoucí koalice?“

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Snehove-vlocky...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

Káva pro Zvědavce

49

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 87 čtenářů částkou 17 143 korun, což je 49 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sedm nejškodlivějších účinků větrných turbín26.05.24 18:43 Evropská unie 1

Pozvánka na největší protest proti WHO v Ženevě 26.05.24 18:05 Švýcarsko 0

Jak jsou na tom očkované děti v porovnání s neočkovanými? Zdravotní katastrofa.25.05.24 20:27 USA 9

Nadešel čas, dovolme už Ukrajině útočit na ruské území, vyzval Stoltenberg 25.05.24 20:22 Neurčeno 3

Těsně před atentátem na Roberta Fica byl na Slovensku Tedros24.05.24 17:05 Slovensko 1

Zemřel Jan Kačer 24.05.24 16:52 Česká republika 0

Gruzínskému premiérovi Iraklimu Kobachidzeovi vyhrožuje evropský komisař vraždou23.05.24 18:40 Gruzie 0

Norsko potvrdilo, že zatkne Benjamina Netanjahua a Yoava Gallanta, pokud vstoupí na jeho území23.05.24 18:33 Norsko 0

Představenstvo ČEZ si vydělalo 135 milionů Kč, šéf Beneš 35 mil. Kč23.05.24 17:18 Česká republika 0

Prezident Íránu zemřel po pádu vrtulníku23.05.24 10:28 Írán 0

Kdo je globální prediktor?22.05.24 20:51 Česká republika 6

Prezidentu Ukrajiny Zelenskému vypršel mandát a ztratil legitimitu22.05.24 15:49 Ukrajina 5

Danny Kollár v ostré reakci na proces apologizace atentátníka Juraje Cintuly22.05.24 15:20 Slovensko 1

Klaus Šváb odstoupil z funkce výkonného předsedy Světového ekonomického fóra22.05.24 12:16 Švýcarsko 0

O Zelenského prezidentství 22.05.24 08:32 Ukrajina 0

Proč došlo k atentátu na Fica? Šokující video ukázalo vše. 22.05.24 08:25 Slovensko 0

Rusko zahájilo cvičení přípravy a použití nestrategických jaderných zbraní21.05.24 18:51 Rusko 0

Stovky zraněných a evakuační lety. Francie se v Pacifiku střetla s Ázerbajdžánem21.05.24 17:28 Nová Kaledonie a závislá území 0

EU uvalí zelenou daň na osobní dopravu i domy21.05.24 17:20 Evropská unie 2

Poslanci budou řešit odvolání Xavera Veselého z Rady ČT kvůli urážkám na adresu Vašáryové21.05.24 15:38 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,71 Kč
Euro
24,64 Kč
Libra
28,76 Kč
Kanadský dolar
16,62 Kč
Australský dolar
15,06 Kč
Švýcarský frank
24,64 Kč
100 japonských jenů
14,47 Kč
Čínský juan
3,19 Kč
Polský zloty
5,79 Kč
100 maď. forintů
6,40 Kč
Ukrajinská hřivna
0,57 Kč
100 rublů
25,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
53 015,57 Kč
1 unce stříbra
689,65 Kč
Bitcoin
1 561 342,95 Kč

Poslední aktualizace: 26.5.2024 21:00 SEČ

Tuto stránku navštívilo 45 199 443