Koho volit?

Richard Liška

22.9.2022 Přišlo emailem Témata: Česká republika 1626 slov

Tuto myšlenku si dává nemálo lidí před nadcházejícími volbami do obcí, měst a senátu. Jednoduchý návod, koho by občané mohli a měli volit, neexistuje. Stačí ale trošku přemýšlet. Nekoukejte na mluvící hlavy v televizi. Nekoukejte na plakáty, kde se kandidát pěkně usmívá a u své fotky má líbivé heslo. Většinou jsou to jen prázdná slova. Co udělat můžete a měli byste, je volit kandidáta, který už něco dokázal. Kandidáta, který ve Vaší obci, ve Vašem městě pracuje pro občany. A taky kandidáty nespojené s minulými a současnou vládou.

Nesmíme ovšem zapomenout i na to, že mezi kandidáty do obcí a i do Senátu jsou lidé spjati s bývalými i současnými politickými stranami. Tito kandidáti jsou schováni v různých koalicích a jsou vyzdvihování nákladnými mediálními kampaněmi. Kandidát, visící na billboardu, si většinou toto z vlastních nebo členských peněz, nemůže dovolit. Prosím tedy opatrně. Proveďte vyfiltrování kandidátů tak, aby Vám zůstali k volbám kandidáti, kteří nevisí na billboardech a kandidáti bez vazeb na minulé a současné zločinné politické struktury.

Pokud se nyní do našich moravských a českých obcí a měst, pokud se nyní do vedení Prahy a dalších velkých měst nedostanou noví lidé, můžeme očekávat nárůst další migrace. Nejen z Ukrajiny, ale také z Afriky. V rámci přerozdělování uprchlíků z Německa nám, do našich krásných měst, budou posílat uprchlíky. My nechceme, abychom dopadli jako v Londýně, kde je starostou muslim. My nechceme, aby naše autobusy řídili muslimové, kteří do autobusů nepustí babičku s pejskem jenom pro to, že pro muslimy je pes špinavé zvíře. My nechceme, aby naši nevidomí spoluobčané nemohli jezdit prostředky hromadné dopravy jen pro to, že muslim, řidič vozidla, nepustí nevidomou osobu do vozidla s vodícím psem. My nejsme a nebudeme muslimskou zemí.

V posledních měsících českou společností otřásá vysoká inflace a obrovský nárůst cen energií. Tento nárůst se týká všech obyvatel každé vesnice, každého města. Tento obrovský nárůst cen plynu a elektrické energie má i zásadní vliv na chod celé společnosti a zejména na výrobu potravin. Pečivo se peče v plynových pecích. Voda do radiátorů se ohřívá v centrálních plynových kotelnách. Horká voda tekoucí v koupelně se taktéž ohřívá v plynových kotelnách, případně v tepelných elektrárnách. Tekoucí voda je závislá na elektrických čerpadlech. Všude tam kde jsme, a co používáme, jsme závislí na levných energiích, které nám evropská unie v Bruselu, v čele s Německem, bere a upírá.

Naši předci, naši dědové zaplatili a svojí prací vybudovali elektrárny pro dostatek elektřiny, přehrady pro výrobu elektřiny, pro dostatek vody pro občany a jako ochranu před povodněmi. Z daní našich předků, i z daní nás všech byly postaveny jaderné, vodní i tepelné elektrárny, protože naši předci věděli, že to budují pro svoje děti, pro budoucí generace obyvatel nádherného Moravského a Českého území. Všechno to co zaplatili občané z odvedených daní, patří lidem. A na tomto nesmí žádná obec, žádné město, žádná firma profitovat. Je to pro občany. Aby občané, aby obyvatelé, měli levné energie. Vedení obcí a měst, i vláda je odpovědná za zajištění sociální a energetické bezpečnosti pro občany.

Drahé energie, elektrická energie, plyn i voda, nejsou záležitostí posledních několika měsíců. Je to soustavný proces řízený prohnilými a zločinnými politickými stranami s vazbami na zahraniční koncerny, na Brusel, na Německo, na USA. Nesmíme ani opominout vazby našich zločinných představitelů na židovský Izrael. Mimochodem, už vám v televizi řekli, že vysoká cena elektrické energie, kterou platí český občan, slouží jako zdroj příjmů německých důchodců??? Neřekli, že? Přesně tak to je. Naši občané platí německé důchodce. Německo prostřednictvím EU spárovalo cenu elektrické energie s cenou plynu, protože Německo stejně jako Francie zavírá své jaderné elektrárny a ze strany EU a hlavně nátlakem „zelených“ se tlačí na obnovitelné zdroje elektrické energie. Tedy cena elektřiny závratně stoupá a stoupat nepřestane, pokud náš stát a ČEZ nevystoupí z obchodování na energetické burze v Německu.

Vysoké ceny plynu ovlivňuje pouze Německo a EU, které se nechalo dotlačit USA k sankcím údajně proti Rusku a přitom Německo samo sobě zastavilo dodávky plynu prostřednictvím plynovodu Nord Stream I. Ukrajina zavřela část plynovodu do Evropy. Polsko uzavřelo jeden z jejich plynovodů do Evropy. Přitom ze strany Německa stačí schválit do provozu nový plynovod Nord Stream II. a plynu bude dost. Za všechno, tedy i za drahý plyn a drahou elektrickou energii může naše zločinná vláda jdoucí proti zájmům našich občanů. Za všechno, tedy i za drahý plyn a drahou elektrickou energii může naše členství v Evropské Unii. Ruská federace je jediným možným zdrojem plynu pro Náš stát.

Do řízení obcí a měst je nutné zvolit osoby s pronárodním cítěním, kdy je potřeba převzít správu nad zisky z prodeje vody z rukou zahraničních společností do rukou obcí a měst. Protože pro sociální bezpečnost a dostupnost je nutno investovat do výstavby a rekonstrukcí stávají vodovodní a odpadní infrastruktury. A to může učinit vedení obce nebo města, které pracuje pro „svoje“ lidi. Pro občany obce a města.

Bez zvolení zastupitelů obcí a měst s pronárodním programem může lehce dojít k tomu, že v dalších a dalších volbách zvítězí muslimové, protože jejich nasunování je řízený proces z Bruselu. Ve Francii jsou muslimové již natolik početní, že při prezidentské volbě dostal jejich kandidát téměř tolik hlasů jako Marine le Pen. Podívejte se kolem sebe, podívejte se v dopravních prostředcích, podívejte se v obchodech… kde všude a jak narostlo množství neevropských osob.

Je nutné začít s výměnou zkorumpovaných politiků na těch nejnižších místech, v obcích, ve městech a v krajích. Všude tady je nutné zvolit nové lidi. Nekoukejte na billboardy, na velké plakáty. Čistý občan si nemůže dovolit zaplatit velkou reklamu. Každý billboard s politikem vytváří korupční prostředí. Zvolený politik je pak zavázán tomu, kdo mu zaplatil reklamu, volební kampaň. Miliardář je taky zkorumpovatelný. I více než ostatní, protože nechce přijít o své majetky nebo sám sobě snížit příjmy. Volte občany podle toho, jak pracují, jak pracovali a prosazovali národní zájmy.

Poslední miliardář, pan Babiš před 2 lety vydával protiústavní opatření, kterými uzavíral okresy, kterými omezoval občany, kterými omezoval podnikání. Poslední miliardář ve vládě, pan Babiš zadlužil náš stát o dalších skoro 1,5 bilionů korun českých. Současný pan Fiala naši republiku zadlužuje dál. Z jedné ruky za stropuje cenu energií a z druhé ruky, z daní nás občanů nebo vydáváním dluhopisů, dorovná zisky spekulantům s energiemi. Jediným krokem je zestátnění zdrojů energií pro naše občany. Ano, bude nás to stát nějaké peníze, ale rozhodně to neodnesou naši občané. Tedy je nutné se zaměřit na to, aby se do řízení obcí a měst nedostali lidé spjati s ODS, s ANO, s ČSSD, s Piráty, s KDU-ČSL, s STAN, SPD, s TOP 09, s KSČM, se Stranou zelených. S různými koalicemi jako třeba SPOLU nebo dalšími koalicemi, kde figurují bývalí politikové.

Bez vystoupení z EU a NATO, bez radikálního řezu v řízení státu, bez odsouzení a potrestání současných a bývalých politiků odpovědných za zločiny proti lidskosti a za zločiny proti občanům, se nic podstatného nezmění. A pokud lidé, občané, vyjdou do ulic pouze tehdy, kdy nemají na jídlo, na energie, na hračky pro děti tak je to špatně.

Zločiny proti lidskosti jsou nepromlčitelné a výsledkem musí být zabavení veškerého majetku politikům, kteří se na těchto zločinech podíleli.

Každý pronárodní politik je médii a EU dehonestován. Podívejte se na Island co se tam dělo v rámci Islandské krize. Podívejte se na současné Maďarsko, jak je ze strany EU odsuzováno. Orbán pracuje pro občany. Pokud nějaký stát, vedení státu, pracuje pro své občany a přitom jde proti zájmům EU, tedy nacistické ideologie, pak je označen jako nedemokratický stát. Posledním případem je Maďarsko. Česká republika potřebuje premiéra, celou vládu a všechny politiky pracující pro občany.

K prosazování zákonností a ústavních práv občanů musí být odvoláni a potrestáni všichni ti co drželi basu s Babišovou vládou i se současnou Fialovou vládou. Ústavní soudci, státní zástupci, ředitelé velkých nemocnic, kteří na kovidových opatřeních dojili zdravotní pojišťovny, Policejní ředitelé, kteří vydávali nezákonná rozhodnutí k evidenci a oznamování tzv. přestupků nenošením dusítka. Nesmíme zapomenout na potrestání náměstků všech ministerstvech, kteří toto taktéž podporovali, pro jejich teplá místečka. Ředitelé dopravních podniků kdy jejich řidiči vyhazovali cestující apod. Musí se vyměnit celé vedení ČT, které občanům neposkytovalo a neposkytuje trvale pravdivé a vyvážené zpravodajství.

Letos se volí současně i do 1/3 Senátu a za pár měsíců, tedy v lednu 2023 je i volba prezidenta. Všechno to co jsem popsal výše k volbám do obcí a měst, se tedy týká i těchto dalších voleb. Senát nesmí být odkladištěm vysloužilých politiků, protože i Senát má určité pravomoci, které občané mohou využít.

Na pozici prezidenta je nutné zvolit kandidáta, který bude hájit český národní zájem. Babiš to není, Pavel to není, Nerudová to není. Tyhle osoby rozhodně nevolit. Středula? Hilšer? Část z kandidátů na post prezidenta jsou členy Aspen institutu a tento institut pro Evropu podpořil Bakala. Ten Bakala, který nájemníkům v Ostravě neodprodal byty za zůstatkovou hodnotu. Ten Bakala, který s podporou dřívějších zločinců ve vládě, vytuneloval OKD.

Pokud tedy jakýkoliv kandidát na prezidenta, na senátora nebo do zastupitelstva obce či města je spjat s jakoukoliv podobnou organizací, je vysoký předpoklad, že takový politik nebude hájit národní zájmy pro občany České republiky.

Známka 1.7 (hodnotilo 53)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 23 čtenářů částkou 3 859 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

EKOLOGOVÉ, nebo NEOMARXISTÉ? Co doopravdy stojí za některými zelenými protesty a blokádami09.12.23 17:23 Česká republika 0

WHO má stejné cíle jako NATO, jen jiné metody jejich dosažení. 08.12.23 21:20 Rusko 2

O čem se mlčí - Stanislav Novotný08.12.23 18:21 Česká republika 0

Americká armáda bude mít přístup na vojenské základny ve Švédsku ještě před jeho vstupem do NATO08.12.23 17:36 Švédsko 0

Zástupci Ministerstva zdravotnictví ČR ve Sněmovně obhajovali pandemickou úmluvu08.12.23 16:59 Česká republika 1

Izraelské síly svlékly a unesly desítky palestinských mužů08.12.23 10:50 Palestina 1

Stihl by linkový let. Premiér Fiala však odletěl na klimatickou konferenci do Dubaje vládním speciálem 07.12.23 17:34 Česká republika 2

Republikáni v Senátu zablokovali Bidenův balík pomoci Ukrajině a Izraeli07.12.23 17:22 USA 0

Češi budou moci volit korespondenčně už v roce 202507.12.23 16:19 Česká republika 0

Slováci končí s vývozem paliv z ruské ropy06.12.23 17:24 Slovensko 0

Učitelka Bednářová popírala genocidu i válku, škola ji vyhodila právem, rozhodl Kangaroo soud06.12.23 16:56 Česká republika 4

Agentura Bloomberg označila Putinovu návštěvu Saúdské Arábie za "selhání USA".06.12.23 16:31 Rusko 0

„Na 1 z 1000 dávek covid vakcíny předčasná smrt.“ Zdroj zatčen!06.12.23 16:23 Nový Zéland 1

Kyjev se dohodl se Sorosovým synem na ukládání chemického odpadu na Ukrajině05.12.23 17:46 Ukrajina 0

Fiala slíbil 90 miliónů korun pro rozvojové země na boj proti klimatu05.12.23 17:11 Česká republika 3

Elektromobily se vybily v chladném počasí05.12.23 16:55 Německo 2

Potraviny od ledna zdraží o 5 až 10%, přestože klesne DPH05.12.23 16:28 Česká republika 0

Peníze pro Ukrajinu došly, prohlásil Bílý dům04.12.23 19:18 USA 3

Nevládnímu sektoru na Slovensku hrozí výpadek příjmů 04.12.23 17:31 Slovensko 1

Předseda strany, která zvítězila v nizozemských volbách, potvrdil, že je proti dodávkám zbraní na Ukrajinu.04.12.23 17:19 Nizozemsko 0

Měnové kurzy

USD
22,64 Kč
Euro
24,40 Kč
Libra
28,41 Kč
Kanadský dolar
16,66 Kč
Australský dolar
14,91 Kč
Švýcarský frank
25,73 Kč
100 japonských jenů
15,63 Kč
Čínský juan
3,16 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
6,39 Kč
Ukrajinská hřivna
0,62 Kč
100 rublů
24,57 Kč
1 unce (31,1g) zlata
45 389,78 Kč
1 unce stříbra
521,05 Kč
Bitcoin
995 862,11 Kč

Poslední aktualizace: 9.12.2023 22:00 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 032