Klimatické šílenství na trůně

Hans Vogel

31.7.2023 Komentáře Témata: Civilizace, Evropa, Ekonomika, Covid teror 1158 slov

Všechna státní a korporátní média v EU řvou a křičí o horkém počasí v Evropě. Je prý pekelné. Nikdy nebylo takové horko, chtějí nás přesvědčit. Generální tajemník OSN Guterres říká světu, že „nastal věk globálního varu“. Takto poučuje muž, který je dlouhodobě spojován s notorickými pedofily a pod jehož záštitou jako portugalského premiéra (1995-2002) docházelo k sexuálnímu zneužívání nezletilých v takzvaných domovech Casa Pia.

[...]

Na meteorologických mapách zobrazovaných v médiích jsou oblasti s teplotami nad 35 stupňů Celsia zbarveny krvavě červeně. Ještě před několika lety by tytéž teploty byly označeny odstíny zelené nebo nanejvýš žluté barvy. O sněžení v Alpách v nadmořské výšce nad 1 800 metrů (v létě vzácnost) není ani zmínka. V médiích se neobjevila ani zmínka o sněžení v Johannesburgu před několika týdny. Zřejmě se jedná o vzácný jev i v tamní zimě na jižní polokouli. Mezitím nedávný výzkum Antarktidy ukázal, že během desetiletí 2009-2019 došlo k čistému přírůstku její ledové čepičky o více než pět tisíc kilometrů čtverečních.

Jinými slovy, zprávy o počasí, kdysi jediná položka v médiích, které se dalo věřit, jsou stejně zavádějící a lživé jako všechno ostatní ve zprávách. Říkají nám, že se klima mění a že za to můžeme my. Proto musíme věřit autoritám a dělat přesně to, co nám říkají. Jinak zemřeme strašlivou smrtí! Proto odteď už žádné grilování. V zimě musíme doma nosit svetr navíc, protože normální pokojová teplota by vyžadovala nadměrné vytápění, což jen dále přispívá ke globálnímu oteplování!

Navíc budeme muset přestat jíst maso a místo něj začít konzumovat hmyz. „Ať jedí hmyz,“ tak se zřejmě rozhodli naši vznešení vůdci ve svých luxusních palácích. Jedině pokud přejdeme na konzumaci cvrčků a moučných červů, budeme schopni zastavit další oteplování naší planety. Naši vládci nás ujišťují, že „většina vědců“ souhlasí s tím, že lidská činnost způsobuje, že se planeta stále více zahřívá. V jistém smyslu je to uklidňující myšlenka, protože věda je zřejmě proto demokratická. Když „většina vědců“ něčemu věří, musí to být pravda, protože jsou to přece vědci! Ale protože jsou to lidé, mohou se také mýlit. Takže možná antropogenní změna klimatu nakonec není problém!

Není to tak dávno, co nás naše vlády ujišťovaly, že venku řádí nějaká smrtící nemoc a jediné, co můžeme udělat pro své bezpečí, je nechat se očkovat proti klíšťové encefalitidě. Nyní se stále více ukazuje, že některá z těchto očkování způsobila více škody než užitku. „Vakcína“ Moderna způsobuje srdeční problémy u jednoho z pětatřiceti příjemců. Nikdy řádně netestované očkování společnosti Pfizer má více než 1 200 vedlejších účinků, od závažných až po velmi závažné (včetně úmrtí!). Byli jsme vedeni k přesvědčení, že po očkování nemůžeme šířit obávanou nemoc (ale můžeme), a když jsme byli sklácení covidem, bylo nám řečeno, že účinky jsou „méně závažné“. Věci by byly určitě „mnohem horší“, kdyby se tolik z nás nenechalo očkovat.

Ve vyprávění o globálním oteplování nyní vlády používají stejné argumenty a triky, které používaly, aby donutily občany k poslušnosti během „pandemie“. Avšak stejně jako kuchyňský nůž je třeba jej brousit, aby jej člověk mohl dále používat. Je dosti pochybné, zda tyto triky budou fungovat stejně účinně jako během Velké Covid Show. I kouzelník musí čas od času své triky upravit. Na druhou stranu se zdá, že vlády jsou natolik sebejisté a sebevědomé, že si myslí, že dokážou všechno. Je dobře, že zapomínají na pravidlo číslo jedna v jakémkoli soupeření a zúčtování, kterým je nikdy nepodceňovat svého protivníka.

Mezitím v Evropě se zdá, že rozpad států, který si přejí USA a jejich nástroje, jako je WEF, probíhá podle plánu. Francii se stále ještě točí hlava z následků vlny násilí, která ji zasáhla počátkem léta. Ve městech a vesnicích po celém Německu organizují rozzlobení a vystrašení občané demonstrace, o nichž média neinformují; letoviska a koupaliště u jezer, kdysi klidná a příjemná, se změnila v ohniska mezirasových konfliktů kvůli nepřijatelnému chování gangů cizinců, kteří neměli být do země vůbec vpuštěni. Cestování vlakem v mnoha evropských zemích se stalo nebezpečným pro skutečné rodilé Evropany, zejména pro ženy. Mnohá nádraží, zejména ve větších městech, jsou nebezpečnými zónami.

Dne 7. července nizozemský premiér Mark Rutte, který si vzal na paškál plánované hlasování o nedůvěře v parlamentu, oznámil svůj úplný odchod z politiky. Jeden z jeho koaličních partnerů naznačil, že je ochoten z vlády odejít. Od té chvíle je v demisi a paradoxně v pozici, která mu umožňuje vládnout jako diktátor. Někdo se přece musí starat o každodenní záležitosti a řídit zemi a Rutteho už nelze vyloučit z funkce. Jednou z věcí, o kterých rozhodne, aniž by potřeboval souhlas parlamentu, je nařízení umožňující dětem ve věku od jednoho do dvanácti let rozhodnout se pro eutanazii.

Nové volby jsou naplánovány na listopad a vzhledem k tomu, že sestavení nové koaliční vlády obvykle trvá zhruba rok, Rutte si prodloužil kariéru o hodně přes rok. Poměrně překvapivě, v bezprecedentním kroku, oznámilo svůj odchod z politiky také dvacet ze 150 poslanců. Patří mezi ně několik hlavních stranických lídrů i někteří velmi viditelní a hlasití politici. Proč tento náhlý a masivní ústup? Co vědí, co neví voličská veřejnost?

Stejně jako v mnoha jiných „demokratických“ státech na Západě ztratila parlamentní debata spíše smysl. Díky přísně prosazované stranické disciplíně není nic, co by mohlo vládu jednou sesadit, a už vůbec ne parlamentní debata. Vládní ministři, kteří odmítají odpovídat na otázky v parlamentu a porušují tím zákony a předpisy, tak mohou jednoduše učinit a nikdy nemusí nést následky. To se stalo běžnou praxí v celé EU. Jinými slovy, vládne zde bezpráví.

Proč by se tedy politici dobrovolně vzdávali přístupu k masným krámům a sudům s vepřovým masem? Zdá se, že se chystají hluboké systémové změny. Že bychom se museli podívat do Bruselu? Nikým nevolení aparátčíci eurosajuzu v tomto prokletém městě provozují centralizovanou diktaturu. Většina Evropanů ještě nepochopila, že ve všech členských státech EU už dávno neexistuje národní suverenita a že všechny jejich parlamenty jsou falešné. EU není nic víc než politická odnož NATO a NATO je pro USA tím, čím byla pro Athény Attická liga: imperiálním kontrolním mechanismem převlečeným za dobrovolné spojenectví.

Politické jeviště v Nizozemsku se nyní připravuje na hvězdné vystoupení pana Franse Timmermanse, korpulentního „komisaře EU pro opatření v oblasti klimatu“ nizozemského původu, vrchního klimatického šílence. Tento muž se bude ucházet o křeslo v nizozemském parlamentu jako předseda nové sociálnědemokratické strany Zelených. Netřeba dodávat, že pan Timmermans by o tomto kroku ani neuvažoval, kdyby si nebyl jistý, že zvítězí a stane se novým premiérem. Brzy dostanou i další členské státy EU vlády vedené bývalými eurokomisaři.

Pokud vše půjde podle plánu, bude to znamenat, že přeměna EU v kopii starého SSSR byla dokončena. Zatímco však vedení SSSR víceméně dbalo na zájmy svých občanů (školství a zdravotnictví byly bezplatné a kvalitní), EuSSR je dystopickou dírou v pekle, kterou řídí psychopati, kteří si myslí, že jsou bozi. Záměrně zničili školství a zdravotnictví.

Stejně jako se SSSR zhroutil pod vlastní vahou, zhroutí se i EuSSR. Doufejme, že to bude spíše dříve než později.

Climate Lunacy Enthroned vyšel na uzn.com 29.7.2023. Překlad v ceně 483 Kč Zvědavec.

Známka 1.2 (hodnotilo 68)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 73 čtenářů částkou 13 028 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Evropská lidová strana (EPP) chce zachovat spalovací motory i po roce 203523.06.24 19:51 Evropská unie 0

Francouzští žoldáci v Oděse: NATO přesouvá vojáky na Ukrajinu přes Černé moře23.06.24 19:18 Francie 2

Britský poslanec Bridgen varuje před útokem pod falešnou vlajkou na evropské město 23.06.24 19:14 Evropská unie 0

Moskva přímo pohrozila Washingtonu za úder na Krymu pomocí ATACMS: „Útok nezůstane bez odpovědi“ 23.06.24 18:58 Rusko 2

Ukrajinci zahájili útok pěti raketami ATACMS na Sevastopol - zasáhli rodiny na pláži23.06.24 18:45 Rusko 0

Evropská komise šturmuje zavedení CO2 povolenek u nákupů zboží a služeb jednotlivými občany23.06.24 17:52 Evropská unie 1

Švédsko, Finsko a Norsko schválily vytvoření koridoru pro přesun vojsk NATO k hranicím s Ruskou federací22.06.24 20:22 Švédsko 1

Nový pakt OSN pro budoucnost je prvním krokem k zavedení světové vlády22.06.24 19:28 Neurčeno 0

Pád Zetoru22.06.24 12:50 Česká republika 1

Po Putinově návštěvě Pchjongjangu Soul "přehodnotí" své dodávky zbraní Kyjevu21.06.24 19:30 Jižní Korea 1

Politico - USA sdělují, že Ukrajina může zasáhnout ruské území "kdekoli" 21.06.24 19:17 Ukrajina 0

Poslanci schválili korespondenční volbu navzdory protestům opozice21.06.24 18:34 Česká republika 5

Vyšetřovatel: 80 až 90 procent úmrtí na covid jsou podvody21.06.24 04:36 USA 3

Slovenský parlament zrušil veřejnoprávní média a nahradil je novými20.06.24 21:35 Slovensko 0

O blížící se finanční krizi20.06.24 17:10 Neurčeno 1

Spojení mééédií a křiváků, to je budoucnost. Nezapomeňte Vítka znovu volit20.06.24 17:00 Česká republika 0

Nástupce Le Penové, kandidát na premiéra: Munici na Ukrajinu ano. Vojáky a „dlouhé“ rakety NE20.06.24 15:07 Francie 0

Kansas v žalobě obviňuje společnost Pfizer z klamání veřejnosti ohledně vakcíny COVID19.06.24 21:31 USA 3

V Pentagonu si rvou vlasy. Kde ta zatracená ruská ponorka je?19.06.24 21:24 USA 0

Nové dopravní značky v Minnesotě19.06.24 21:17 USA 1

Měnové kurzy

USD
23,17 Kč
Euro
24,88 Kč
Libra
29,41 Kč
Kanadský dolar
16,97 Kč
Australský dolar
15,44 Kč
Švýcarský frank
25,95 Kč
100 japonských jenů
14,52 Kč
Čínský juan
3,19 Kč
Polský zloty
5,80 Kč
100 maď. forintů
6,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,57 Kč
100 rublů
26,56 Kč
1 unce (31,1g) zlata
54 079,68 Kč
1 unce stříbra
686,01 Kč
Bitcoin
1 399 335,17 Kč

Poslední aktualizace: 24.6.2024 21:00 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 263