Válka, digitální měna a vylidňování - připravovaná katastrofa?

Peter Koenig

„Žádné množství zbraní nebo munice, které USA a jejich spojenci poskytnou Ukrajině, nebude stačit, pokud Kyjev nezvítězí,“ řekl v pondělí [19. června 2023] ukrajinský ministr zahraničí Dmitrij Kuleba v rozhovoru pro ukrajinskou televizi.

Až vyhrajeme, řeknu, že jsme měli dost zbraní. Ale do té doby nebude stačit nic, ať už jich pošlou kolikkoli, protože pokud nedojde k vítězství, znamená to, že to nestačilo,“ řekl Kuleba. Podívejte se.

Zelenského tým připravuje půdu pro „věčnou válku“, protože Západ je zřejmě odhodlán udělat vše, co Zelenskij řekne a chce. Zelenskij se povýšil na pána západního světa.

Stovky miliard z daní západních občanů jdou na zbrojení a „rozpočtovou podporu“ nejzkorumpovanější zemi planety, aby vedla válku, kterou nelze vyhrát – to vše pod záminkou oslabení Ruska a nakonec dosažení změny režimu, ukradení a ovládnutí ruských zdrojů, ruského bohatství – a přiblížení se o krok blíže k Jednotnému světovému řádu.

To se nestane

Představte si, co by západní národy mohly udělat pro své stále chudší lidi, protože západní vlády ničí západní ekonomiky jako sebevrazi? Je to součást Agendy OSN 2030 a/nebo Velkého resetu. Nábožně se řídí plánem těchto katastrofických plánů a realizují je. Bezohledné ničení západních ekonomik je jejich součástí. A lidem se o tom žalostně lže.

Západní vlády po léta, po desetiletí nezastupují lid, který je „zvolil“, nebo přesněji řečeno, který si myslí, že je zvolil, protože ano, lid platí za platy a životní styl své nehodné vlády.

Svět se dostal do neudržitelné situace

Naprosto neudržitelné, a to v době Cílů udržitelného rozvoje (SDG), tedy Agendy OSN 2030, přesně té agendy, která má za cíl „resetovat“ svět, na zlomek současné populace, přeživší přeměnit na mysl manipulovatelné translidi prostřednictvím smrtících ultrakrátkých vln 5G a brzy přijde 6G, a pomocí dálkově řízené umělé inteligence (AI) jim dát pocit štěstí, protože všechen jejich majetek byl ukraden, zlikvidován, zmizel – programovatelnou digitální měnou centrální banky (CBDC).

A tyranie pokračuje až k totálním kontrolním mechanismům prostřednictvím digitálních certifikátů všeho druhu, od nuceného očkování až po plně nabitý průkaz totožnosti založený na QR kódu, který obsahuje všechny osobní údaje, od zdravotního stavu přes stravovací návyky, uhlíkovou stopu, trestní rejstřík až po osobní postoje, ochotu dodržovat předpisy – a zejména chování jednotlivce vůči „klimatickým změnám“ – což může jít až k 15minutovým městům nebo zákazu aut pro chudáky, obyčejné lidi, zákazu létání pro obyčejné lidi, nic, o čem by se dalo říct, že narušuje tak neuvěřitelně zfalšované klimatické záznamy.

Moderní „uzamčení“ navždy, jakmile se ocitneme v digitálním vězení. To se může stát dříve, než si myslíme, pokud to my, lidé, dovolíme. A s tím, co dnes víme, je to doslova nezvratné. Jakmile se tam jednou dostaneme, jsme uvaření. Zabraňme tedy tomu, abychom „tam byli nuceni jít“.

Zdá se, že většina lidí to stále nepochopila. Radostně se těší na plně digitalizovaný život s digitalizovanými penězi. Je to tak snadné. Žádná hotovost. Přejeďte kartou a bingo.

Ano, bingo – a vy jste spoutáni a ani si toho nevšimnete.

Nacházíme se v bodě zlomu, kdy se vše spojí a může dojít k obrovské explozi – nebo implozi, kdy věci a události převezmou vládu, bez umělé inteligence a bez možnosti lidského zásahu, možnost zastavit celosvětovou zkázu.

Podívejme se na panorama a spojme si jednotlivé body:

  • Zhruba poslední týden probíhá (zatím nepotvrzená) vojenská mobilizace v USA a Kanadě; oficiální vysvětlení chybí.
  • V sobotu 17. června se za zavřenými dveřmi sešel americký ministr zahraničí Antony Blinken s čínským vůdcem Si Ťin-pchingem. Navzdory jejich standardnímu prohlášení o „konstruktivních jednáních“ vypovídá řeč jejich těla při setkání s tiskem po konferenci mezi čtyřma očima o něčem jiném. Klíčovou otázkou jejich jednání mohl být Tchaj-wan. Západ chce Tchaj-wan ovládnout ze strategických a technologických důvodů.

To se nestane.

Dosud největší letecké manévry NATO v okolí Ruska trvají již více než týden a mají skončit 23. června. Bude? Nebo se může změnit v horkou válku? Legitimní otázka vzhledem ke všem sbíhajícím se událostem, které, jak se zdá, spějí k politicky nezvládnutému vyvrcholení.

Zadlužení Západu, které se ještě prohloubilo díky miliardám, jež se brzy ocitly v temné ukrajinské díře, je na pokraji zhroucení západních ekonomik. Západní bankovní systém je na pokraji bankrotu – bankrotu způsobeného člověkem – protože dobře zapadá do plánu vymýcení státního dluhu a zavedení všeovládajícího CBDC.

Nikým nevolená Evropská komise (EK) a zkorumpovaná Světová zdravotnická organizace (WHO) řízená Rockefeller-Gates-Pharma právě oznámily přijetí společného plně digitalizovaného vaxx certifikátu a průkazu totožnosti, na jehož základě by se každý občan mohl volně pohybovat, nebo ne tak volně, v závislosti na tom, jak dobře je jeho QR kódovaný průkaz totožnosti a vaxx certifikát aktualizován podle stanovených pravidel.

Nezapomeňte, že s počátkem desetiletí 2020 jsme vstoupili do éry bezpráví, už žádné mezinárodní zákony, ale elitou vytvořené „příkazy založené na pravidlech“. Nebudou již existovat soudci, jejichž verdikty by se opíraly o mezinárodní právo. Jsou zakázány, nejsou povoleny nebo je jim přímo vyhrožováno.

O nebezpečí CBDC a všudypřítomného QR kódu viz tento a tento článek.

Všeobecná snaha o digitální měny centrálních bank vychází s největší pravděpodobností z Banky pro mezinárodní platby (BIS), centrální banky všech centrálních bank, která ovládá nejméně 90 % centrálních bank na celém světě a kterou ovládá rodina Rothschildů.

Jak vidíme, vše je v nejlepších soukromých rukou, dokonale sladěných s podvodně zavedeným zákonem o Federálních rezervách z roku 1913 – který umožnil USA vytvořit hegemonii amerického dolaru na celém světě; za prvé dolar nahradil zlato jako klíčové rezervní aktivum, za druhé OPEC musel obchodovat s veškerými uhlovodíky v amerických dolarech, což bylo vnuceno Washingtonem, a za třetí veškerý mezinárodní obchod, bez ohledu na to, mezi kterými zeměmi, musel být donedávna prováděn v amerických dolarech.

Většina z nich je nyní na hranici únosnosti.

Indie může být pro Západ měnovým předchůdcem.

Co když bylo náhlé vyřazení nejdůležitějších bankovek v zemi, pětiset- a tisícikorunových, které představují 87 % celkové hotovosti v oběhu, indickou vládou v roce 2016 – nařízené USAID – jen zkouškou toho, co se může stát na Západě?

Podívejte se na toto.

K podobnému kroku dochází i nyní, kdy Indická rezervní banka (RBI, obdoba indické centrální banky) oznámila, že v květnu 2023 stáhne z oběhu bankovky v hodnotě 2 000 rupií v rámci „politiky čistých bankovek“, což je záminka ke snížení hotovosti a postupné přeměně Indie na zemi s výhradně digitální měnou.

V roce 2016, kdy Indie zrušila více než 80 % veškeré hotovosti, desítky tisíc, ne-li statisíce lidí, zejména na venkově, kteří neměli přístup k bankám a hotovosti, najednou neměli peníze, nemohli si koupit jídlo; mnozí zahynuli.

Co když NATO jménem Ukrajiny, vždy jménem Ukrajiny, udělá před 23. červnem nebo po něm chybný krok, který povede k vyprovokovanému protiútoku Ruska, možná jadernému – což povede k horké třetí světové válce a způsobí „nedostatek“ všeho, zejména potravin a energie?

Současně může EK a možná i americký FED zastavit nebo snížit hotovost na minimum a zavést a vnutit západnímu obyvatelstvu programovatelný CBDC. Hotovost možná zmizí, ale obchodní systém se nové digitální měně ještě nepřizpůsobil. Potravin je nedostatek a to málo, co je, se nedá koupit kvůli nedostatku peněz, totéž platí o energiích.

Vedle války může nastat obrovský hladomor, protože kvůli nedostatku energie dojde ke zhroucení komunikací a dopravy.

Kromě toho se mohou stát na denním pořádku hackerské útoky a kybernetické útoky – zkušební provoz již proběhl a probíhá v době, kdy se tyto řádky chystají k tisku; lidé mohou umírat jako mouchy. Na celém Západě.

To je chmurný obrázek – musíme se mu vyhnout. A to můžeme: probudit se a myslet pozitivně.

Velký reset WEF, zotročující digitalizovaný vaxx certifikát WHO a Agenda 2030 OSN se mohou spokojeně usmívat, protože dosáhly svého cíle mnohem dříve než v roce 2030. To je skutečně jejich záměr, protože musí porazit probouzející se masy lidí.

Tento hororový scénář se nesmí stát.

Protože my, lid, to nedovolíme. Jsme-li bdělí, můžeme si projektovat vlastní budoucnost a duchovně ji utvářet – ve své mysli, bez ohledu na ďábelské machinace. Nikdy není pozdě, připravujeme si vlastní zdroje potravin, zdroje energie – a vlastní civilizaci.

Je to výzva, ale lidská mysl a duch ji mohou zvládnout. A my to zvládneme.

Pryč od tyranie.

Nejprve však musíme vidět a rozpoznat meč tyranie, který se vznáší nad našimi hlavami.

War, Digital Currency and Depopulation — Disaster in the Making? vyšel 22.6.2023 na Global Research. Přelad v ceně 548 Kč Zvědavec.

Známka 1.6 (hodnotilo 77)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 73 čtenářů částkou 12 349 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už dnes způsobují samovolně hořící elektromobily jednu pohromu za druhou24.09.23 21:25 Česká republika 6

Sociální služby jsou bez peněz23.09.23 17:34 Česká republika 0

Francouzský politik poukázal na manipulace předsedkyně Evropské komise kolem tragédie v Hirošimě.23.09.23 16:52 Evropská unie 0

Patří snad děti státu? 23.09.23 15:28 USA 0

Američtí senátoři jednají o vojenské pomoci Arménii22.09.23 20:11 Neurčeno 4

Slovenské volby rozhodne korespondenční volič. Jsou jich plné cintoríny!21.09.23 19:33 Slovensko 2

Kurzy sexuální výchovy jsou "vznětlivé".21.09.23 19:15 Belgie 0

Je tomu 44 let, co zemřel generál Ludvík Svoboda: a ticho!21.09.23 12:23 Česká republika 16

Petice proti zákazu aut na benzín a naftu21.09.23 09:25 Česká republika 2

Nespokojení Američané 21.09.23 09:16 USA 0

Francouzský novinář odhalil, jak na něj pracovnice Evropské unie tlačila, aby netočil migranty!20.09.23 18:26 Evropská unie 1

Unikátní záběry z přistání Američanů na Měsíci 19.09.23 21:12 USA 3

Milionový pochod za ochranu dětí před LGBT propagandou.19.09.23 19:05 Kanada 0

Volební právo pro uprchlíky 19.09.23 18:07 Německo 0

V Karabachu vypukly tvrdé boje19.09.23 16:16 Neurčeno 2

Digitální technologie jsou toxické19.09.23 07:15 Neurčeno 2

Prapor Azov vrací úder, píše iDnes. Že jde o neonacisty cudně zamlčel18.09.23 23:49 Ukrajina 6

Rusko kontroluje světový trh s pšenicí 17.09.23 14:18 Rusko 0

80 % Němců není spokojeno s vládou Scholze17.09.23 14:08 Německo 0

Údaje o katastrofálních ztrátách oznámil vysoký komisař Ukrajiny17.09.23 09:24 Ukrajina 0

Měnové kurzy

USD
22,92 Kč
Euro
24,46 Kč
Libra
28,06 Kč
Kanadský dolar
16,99 Kč
Australský dolar
14,77 Kč
Švýcarský frank
25,28 Kč
100 japonských jenů
15,46 Kč
Čínský juan
3,14 Kč
Polský zloty
5,30 Kč
100 maď. forintů
6,32 Kč
Ukrajinská hřivna
0,62 Kč
100 rublů
23,80 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 135,97 Kč
1 unce stříbra
539,93 Kč
Bitcoin
611 433,97 Kč

Poslední aktualizace: 24.9.2023 21:00 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 370