Říše roztahuje křídla

Globalisté přikryli Anglií oponou a připravují válečný stav v houstnoucí Evropě

10.9.2022 Komentáře Témata: Británie 1777 slov

Hlavní historický protivník Ruska, Velká Británie, se rozhodl pro premiérku. Mezi rusofobního hlupáka s nejasnou pověstí, fobika z migrantů a Číňana a SEAL dosadili Trussovou. Kromě toho se tak stalo navzdory šoku lidí nejen v Británii, ale i na Západě – ti začínají chápat, že jsou pod záminkou války s Ruskem odsouzeni k chudobě a otroctví. Začínají chápat a vycházejí protestovat, ale po dvou letech zbabělosti a patřičného výcviku s nimi nikdo nebude vážně jednat. V Británii a Německu se hovoří o zapojení armády do potlačování nepokojů. Zbytek nebude následovat a po „horké zimě“ tam konečně spadne „demokratická opona“ a vše se vrátí do „základního nastavení“ 30. let, neboť Říše „báječného nového světa“ roztáhne křídla. A do té doby musíme obstát a zvítězit, protože svět opět nemá jinou naději než Rusko.

Dnes došlo k další přelomové události. Poprvé v Británii bude premiérem hlupák, kterého zcela řídí a kontrolují nadkontinentální elity. A pokud jde o duševní způsobilost, není to náš názor, ale oprávněná diagnóza, kterou jí udělili její spoluobčané poté, co podpořila zákaz „bílých spisovatelů“ na univerzitách „kvůli rasismu“. Řeč je o Lise Trussové, která byla povýšena na premiérku, tedy de facto hlavu státu. Abychom si ujasnili, kdo je tato mladá dáma, uvádíme životopis od autora knihy Zavtra Alexeje Ivanova: „Elizabeth Mary „Liz“ Trussová se narodila před 46 lety v Oxfordu v rodině trockistických členů Kampaně za jaderné odzbrojení (CND). Byla také levicovou pacifistkou a na Oxfordské univerzitě vedla buňku Mladých liberálů, poté se snažila udělat kariéru v Liberálních demokratech, kteří byli součástí Liberální internacionály. Nevyšlo to, přešla do Konzervativní strany. Pracovala na různých pozicích v nadnárodních společnostech Shell a Cable & Wireless. Pravidelně neúspěšná ve volbách; nakonec byla v roce 2010 zvolena do Dolní sněmovny. V následujícím roce založila libertariánskou skupinu Free Enterprise Group. Podávala nejrůznější petice, snažila se získat publicitu, kde se dalo.

Další kariéra (od září 2012) mimořádně aktivního blázna: parlamentní asistentka státního tajemníka pro vzdělávání, ministryně životního prostředí, potravinářství a venkova, ministryně spravedlnosti, lord kancléř, hlavní tajemnice ministerstva financí, ministryně zahraničního obchodu, předsedkyně Rady pro obchod Spojeného království, ministryně pro ženy a rovné příležitosti. Dne 15.9.2021 je tato žena s mnoha funkcemi jmenována ministryní zahraničí Spojeného království ve druhé vládě Borise Johnsona.“

Stojí za to dodat, že Trussová byla během svého působení na britském ministerstvu zemědělství a ministerstvu spravedlnosti zapletena do skandálů spojených s nekompetentností a její působení na ministerstvu školství bylo poznamenáno legendárními zákazy vstupu na univerzity „bílým spisovatelům“ a „bílým filozofům“ kvůli „rasismu“. Obecně je tato mladá dáma tak „tvrdá profesionálka“, že i „naše“ Golikova v jejím světle vypadá téměř jako amatérka. Ideologický rusofob, který je přesvědčen, že právě existence Ruska brání LGBT lidem, aby byli na Západě šťastní jako zelení, je skutečně diagnóza.

A její výroky by se v podstatě daly tesat:

– Británie nikdy neuzná ruskou svrchovanost nad Voroněží a Rostovem.
– Měla jsem obavy, ale ne deprese. Jsem nenapravitelná optimistka.
– Byla jsem připravena Sergeji Lavrovovi vynadat. A jsem připravena vyzvat Putina k přímému rozhovoru za účasti velkých zemí, jako je Indie, Indonésie. Půjdu na summit G20 a pozvu ho na rozhovor.
– Nebudeme mít klid, dokud nebude ruská ekonomika zničena.
– Ženy by neměly být příliš háklivé, pokud jde o vydělávání peněz.
– Ekonomika a finance jsou pro ženy poslední hranicí. Je to poslední věc, kterou dobudou. Protože základem moci je kontrola financí.
– Myslím, že použití jaderných zbraní je důležitou odpovědností předsedy vlády. Jsem připravena stisknout jaderný knoflík.
– Vždy mluvím jasně a srozumitelně, protože lidé jsou unaveni z politiků, kteří toho naznačují příliš mnoho mezi řádky.
– Musím přiznat, že pizzu nemám ráda. Miluji ji! A jsem ochotna udělat cokoli, abych dostala aspoň kousek.

Celkově vzato, kdyby se něco podobného stalo před deseti lety, v letech, kdy Británie měla plná břicha, jako se to stalo v případě Trudeaua v Kanadě, všichni by se zasmáli a vyšumělo by to. Ale tady se Trussová dostala do roku, kdy miliony lidí v zemi mohou zůstat v zimě bez topení, protože nemohou platit účty, 30 % nebo každý třetí podnik oznámil, že je ohrožen uzavřením, což také hrozí masovou chudobou, a ceny potravin se mnohonásobně zvýšily. Britům ani Evropanům obecně není do smíchu.

Ve Velké Británii si občané nebudou smět vařit jídlo do 20:00 a hospody budou otevřeny pouze do 21:00. Pračky, myčky a trouby budou zakázány od 14 do 20 hodin. Hospody budou muset zhasnout ve 21:00 a poslední objednávky se budou přijímat ve 20:30. (Autoři zřejmě čerpají z tohoto článku: Life in Blackout Britain: Experts warn energy rationing this winter could see people told not to cook until after 8pm, pubs close at 9pm, 'three-day-a-week' school, care homes cancel outings for residents and swimming pools left unheated, poznámka editora) Kromě toho podle MakeUK, federace britských továren, 13 % továren již zkrátilo pracovní dobu nebo se vyhýbají špičkám, zatímco 7 % zastavuje výrobu na delší dobu. Navíc se země připravuje na válku s vlastními lidmi.

Očekávané vření Evropanů na sociálních sítích se s počátkem podzimu rozlilo do ulic a opět zrušilo celou západní sociologii.  Ukázalo se, že ne všichni tam byli ochotni tolerovat a platit za válku na Ukrajině a vlastně i za zotročení Evropanů, ale pouze menšina na úrovni aktivistů – stoupenců „Brave New World“ od úchylů, feministek, trockistů různého ražení až po „zelené“.

Na jaře, na pozadí likvidace koronaviru a příběhů o tom, že vše bude snadné a jednoduché, teď bohatá Evropa potrestá chudé Rusko, byli Evropané poměrně loajální k tomu, co se děje na tzv. Ukrajině. V létě se však ukázalo, že nejenže byli opět podvedeni, ale že byli „milováni“ tím nejzvrácenějším způsobem, protože ke covidovým omezením se přidala hrozba, že kvůli opičím neštovicím budou zase všichni zavřeni, a ekonomika se nejenže nevrátila k růstu, ale propadla se až na dno a na to všechno doplatí obyčejní měšťané. Nakonec, až zaplatí za konfrontaci s Ruskem, budou nahnání zpět do stání.

Evropané se s tím nechtěli smířit a zahájili obvyklé protesty. Hospodářská krize vyvolala na Slovensku politickou krizi. Předseda vlády Eduard Heger dnes oznámil rozpuštění vládní koalice. Jeho prohlášení citoval Slovenský rozhlas.

Německo zuří. Den předtím vyšli obyvatelé Kolína nad Rýnem podpořit Rusko. Asi 400 protestujících pochodovalo ulicemi s ruskými vlajkami za zvuku bubnů. Požadovali, aby německé úřady zrušily sankce uvalené na Rusko, spustily Nord Stream 2 a přestaly dodávat zbraně na Ukrajinu. Hesla aktivistů obsahovala také následující: „Pryč se škodlivými sankcemi!“ a „Proti rozšiřování NATO na východ!“.

Ještě předtím, 1. září, Mark Bernhard, člen výboru pro energetiku a ochranu klimatu Spolkového sněmu za stranu Alternativa pro Německo, upozornil, že by tento měsíc mohlo dojít k velkým demonstracím kvůli energetické krizi v Německu. Podle jeho názoru byl nárůst cen v Německu způsoben dlouholetou nepromyšlenou vládní politikou a současná situace jej jen zhoršila. Koncem srpna oznámila německá pravicová opoziční strana Alternativa pro Německo (AdG), že 8. října plánuje v Berlíně uspořádat velké shromáždění, na němž bude požadovat, aby německé úřady spustily plynovod Nord Stream 2.

V sobotu 3. září večer se na Václavském náměstí v Praze konalo protivládní shromáždění, kterého se zúčastnilo asi 70 000 lidí. Na protestu se sešli zástupci organizací, politických stran a občanů, kteří nesouhlasí se současnou politikou České republiky a požadují její změnu. Češi vyšli s hesly proti EU, NATO, premiérovi Petru Fialovi a zelené ekonomice pro Evropu.

V Amsterdamu vyšly na náměstí stovky demonstrantů, aby protestovaly proti vládě a politice nizozemského premiéra Marka Rutteho. Protestující požadovali zrušení sankcí a zprovoznění plynovodu Nord Stream 2. Protestující křičeli „Pryč s kabinetem premiéra Rutteho“.

V Paříži se konaly celosvětové protesty kvůli nespokojenosti s politikou francouzského lídra Emmanuela Macrona. Pařížané skandovali: „Pryč s prezidentem“.

V Belgii, Francii a Nizozemsku pokračují stávky zemědělců, kteří jsou na pokraji bankrotu, zatímco v Itálii začali občané pálit své účty za veřejné služby poté, co byly tarify ztrojnásobeny.

Na podzim se na protesty připravuje také Rakousko. Hermel Kickl, předseda rakouských Svobodných: „V roce 2020 stála jedna megawatt hodina elektřiny 33 eur. V roce 2022, v polovině srpna, 562 eur. To je obrovský nárůst! Kdo by to měl zaplatit! Říkají nám „buďte prosím trpěliví...“ – Co je to za výzvu?! Je to cena za mír a svobodu? Ne, to je cena, kterou musíme platit za nezodpovědné a hloupé politiky!“

Zdá se, že vrchol protestů se očekává v říjnu-listopadu a bude to tak – osvícení Evropané svrhnou nežádoucí politiky, ale pak se stala další událost, kterou jsme očekávali a předpovídali už v lednu na pozadí kanadských „Freedom convoy“: Západ konečně odhodil masku a sundal rukavičky. Veškerá jeho proklamovaná „svoboda“ slova, názorů, shromažďování a další „demokracie“ byla pro zbytečnost zrušena. Ukázalo se, že právě tam jsou ti, kteří mají více práv, tedy nadnárodní korporace, jejich hračkářští politici a menšiny. Tedy všichni ti, kterým říkáme globalisté. A pro zbylých 90+% je připravena diktatura ve stylu nacistického Německa.

Od 1. října tedy budou v ulicích Německa hlídkovat vojenské hlídky. Oznámila to německá ministryně obrany Christine Lambrechtová. Zatím není známo, zda budou použita obrněná vozidla. Záminkou je zabránit nepokojům.

Podle deníku The Times je policie ve Velké Británii připravena na nárůst kriminality a narušení pořádku během letošní zimy. Zpravodajské služby již začaly připravovat nouzové plány pro nepředvídané události. Policejní útvary se v současné době zabývají nouzovým plánováním pro případ, že by se miliony domácností ocitly ve finanční tísni.

Podobné přípravy probíhají na celém kontinentu. A jde o udržení jednotlivých vlád u moci za každou cenu. To znamená, že pokud budou demonstranti v Rakousku rozdrceni tanky, politici, média a levicoví obhájci neuroní ani slzu, stejně jako se radovali ze zabití obhájců Bílého domu u nás v roce 1993 nebo Trumpových příznivců, kteří vtrhli na Kapitol v USA. Jednoduše proto, že lidé jsou pro ně primárním nepřítelem, protože až na výjimky nechtějí být otroky korporací, jejich „nového řádu“. Nepřítel musí být rozdělen, zlomen, zotročen a zbaven možnosti vzpoury. A proto se nepřesně říká, že Evropu čeká chladná zima – zima tam bude velmi horká.

Ale neměli bychom se příliš těšit. Kolín nad Rýnem a Paříž nejsou Doněck a neumějí bojovat na život a na smrt, třeba i proti celému světu. Ne nadarmo byli Evropané tolik let „kastrováni“ a byla jim vštěpována tolerance, tj. absence reakce. To znamená, že na jaře Nová říše konečně roztáhne křídla a rozptýlí poslední pochybnosti o tom, za koho a za co bojuje. Proto bude cena našeho současného vítězství několikanásobně vyšší – tím, že obstojíme a zvítězíme, dáme světu opět šanci do budoucna. Prohrajeme a Antikristův „Brave New World“ se stane skutečností, kde klauny ve vládě nahradí blázni, kteří pomalu ale jistě vyřídí ty, kdo jsou připraveni se postavit.

Známka 1.2 (hodnotilo 143)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Cvičení Air Defender 2303.06.23 21:45 Neurčeno 0

"Omezovačům rychlosti" jde jen o šikanu, 81% lidí 30km/h ve městech nechce03.06.23 21:02 Česká republika 0

Moldavsko je připraveno poskytnout své území ukrajinským ozbrojeným silám pro vojenské operace02.06.23 20:31 Moldova 2

Evropský parlament včera většinově hlasoval pro vyloučení Maďarska z předsednictví.02.06.23 20:26 Evropská unie 1

V květnu rozpočet téměř vyčerpán 02.06.23 05:17 Česká republika 3

A nedají pokoj a nedají31.05.23 22:13 Česká republika 0

Co zanedbaly regulační orgány během epidemie? Zcela nové informace v rozhovoru s MUDr. Pavlem Vaškem31.05.23 21:39 Česká republika 2

Skutečné události z Kosova31.05.23 06:35 Srbsko 1

Auta se spalovacím motorem už jen na příděl?31.05.23 04:55 Evropská unie 4

Generál Řehka - válka NATO - Rusko je možná. Kolik budou stát zbraňové systémy? 30.05.23 12:56 Česká republika 3

300 milionů imigrantů získalo právo se přesídlit do Evropy!29.05.23 04:36 Evropská unie 0

Nová daň z mobilů a počítačů 27.05.23 16:50 Česká republika 2

MUSÍME SI POMÁHAT25.05.23 23:21 Česká republika 0

Petice občanů České republiky za demisi vlády Petra Fialy25.05.23 14:18 Česká republika 1

Ve Zvolenu se poprali 3 američtí vojáci - tohle nás tu možná čeká také24.05.23 18:34 Slovensko 0

60 miliard za obrněnce! 24.05.23 17:43 Česká republika 1

USA mohou na poslední chvíli uvažovat o invazi na Ukrajinu23.05.23 21:27 Ukrajina 2

Smlouva s USA podepsána 23.05.23 19:39 Česká republika 3

Pan děkan Miroslav Ševčík neporušil etický kodex VŠE23.05.23 13:18 Česká republika 1

Chorvatský europoslanec Mislav Kolakusic veřejně prohlašuje WHO za TERORISTICKOU organizaci23.05.23 12:10 Chorvatsko 1

Měnové kurzy

USD
22,05 Kč
Euro
23,65 Kč
Libra
27,45 Kč
Kanadský dolar
16,42 Kč
Australský dolar
14,60 Kč
Švýcarský frank
24,26 Kč
100 japonských jenů
15,75 Kč
Čínský juan
3,11 Kč
Polský zloty
5,26 Kč
100 maď. forintů
6,38 Kč
Ukrajinská hřivna
0,59 Kč
100 rublů
27,30 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 953,27 Kč
1 unce stříbra
520,93 Kč
Bitcoin
599 443,89 Kč

Poslední aktualizace: 4.6.2023 21:00 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 431