Je covid předchůdce moderních biozbraní?

Jan Vítek

7.5.2022 Komentáře Témata: Covid teror 2076 slov

Epidemie Covidu pravděpodobně zabila více než 15 milionů lidí po celém světě a také značně narušila životy mnoha dalších miliard obyvatel Země. Z těchto důvodů se pravděpodobně již řadí k nejvýznamnější globální události od druhé světové války, s dopadem snadno převyšujícím kolaps Sovětského svazu nebo útoky z 11. září a války na Blízkém východě, které rozpoutaly.

Ronald Keeva Unz, americký multimilionář, známý politický aktivista a vydavatel jednoho z nejčtenějších časopisů na sociální síti, uveřejnil sérii hloubkových sond, které se zabývají touto epidemií. Dohromady mají tyto sondy asi 80 000 slov a byly zhlédnuty více než 400 000krát. Kromě toho, že jsou dostupné na webové stránce Unz Review, byly také shromážděny do volně stažitelné elektronické knihy, která je k dispozici ve formátech EPub a Mobi/Kindle.

Ron Unz má autorskou odvahu na rozdávání. Neuhýbá před žádnou otázkou o roli USA ve vývoji viru, který způsobil epidemii, a zda šlo únik z laboratoře anebo o cílený biochemický útok.

Počáteční laboratorní pokusy se konaly v americké armádní laboratoři Fort Detrick v Marylandu. Když byla na čas zavřena kvůli úniku nebezpečných látek, Dr. Antony Fauci, ředitel Národního institutu pro alergické a infekční onemocnění a hlavní medicinský poradce prezidenta, rozhodl, že další výzkum Covidu jako biologické zbraně bude svěřen čínské špičkové laboratoři ve Wuhanu, kterou financovaly Spojené státy.

Zaznamenejme, že jasnozřiví odborníci americké armády pro obranu proti biologické válce zahájili v lednu 2019 sedmiměsíční cvičení „Crimson Contagion“. Program zahrnoval hypotetickou epidemii nebezpečného respiračního virového onemocnění v Číně, která se nakonec rozšířila do Spojených států, a na nezbytná opatření k jejímu potlačení. Toto velké cvičení virové epidemie velice nápadně podobalo tomu, co e stalo ve skutečném světě jen o několik měsíců později.

Většina odborníků se domnívá, že epidemie Covidu ve Wuhanu pravděpodobně začala koncem října nebo začátkem listopadu 2019, ale protože šíření infekce trvalo nějakou dobu a virus byl zpočátku nezjistitelný, nikdo z čínské vlády o začínající epidemii až do konce prosince nevěděl. Několik amerických vládních zdrojů později pro ABC News odhalilo, že již v listopadu americká Agentura obranného zpravodajství (DIA) rozeslala vládním úředníkům tajnou zprávu, která varovala, že ve Wuhanu dochází ke „kataklyzmatické“ epidemii. Pentagon poté příběh popřel, ale izraelská televize nezávisle potvrdila, že zpráva skutečně existovala a byla distribuována spojencům v NATO a Izraeli. Začala kolovat během druhého týdne v listopadu 2019, v době, kdy pravděpodobně jen několika desítkám lidí v jedenáctimilionovém Wuhanu, se udělalo trochu špatně, a více než měsíc předtím, než do Pekingu došla první hláška o ohnisku.

Ron Unz soudí, že Covid 19 byl vypuštěn do světa podle tajného plánu jako biologická zbraň původně proti Číně. Motivem činu jsou peníze a moc, dvě odvěké lidské posedlosti, umocněné v daném případě žízní po světovládě. Je to nové zpracovaní starého filmu se špatným koncem.

Kdo je pachatelem?

„Nejpravděpodobnějšími podezřelými by mohly být darebácké složky našeho zřízení národní bezpečnosti,“ odpovídá Ron Unz. „Tato malá hrstka vysoce postavených lotrů mohla čerpat ze zdrojů amerického národního bezpečnostního aparátu, aby operaci skutečně provedla. To, co se zřejmě stalo, byl scénář typu Dr. Strangelove, ale převedený do skutečného života.“

Útoky Covid mohla organizovat velmi malá skupina jednotlivců s téměř žádným byrokratickým plánováním, které by normálně probíhalo. Za takových okolností mohli spiklenci minimalizovat možné riziko, že se nemoc dostane zpět do Ameriky nebo do Evropy. Koneckonců, předchozí epidemie koronaviru SARS a MERS zanechaly Ameriku i Evropu téměř zcela bez újmy. Jak tato optimistická očekávání skončila je historie.

Oficiální stanoviska Číny a USA jsou zcela odlišná. Peking trvá na hypotéze, že Covid vznikl přenosem viru ze živých netopýrů, prodávaných na trhu ve Wuhanu, zatímco Washington ukazuje prstem na wuhanskou laboratoř, že z ní Covid unikl neopatrným zacházením.

Tak či onak za Covid vděčíme průkopnické spolupráci Spojených Států s jejich arci-nepřítelem, Čínskou lidovou republikou. Jací to komplici! Každý jiné krve, oheň a voda, nesourodí. Proč se spřáhli? Spojené státy se chtěly zbavit nebezpečného biologického výzkumu a přitom v něm pokračovat. Pronajali jej Číňanům, zaplatili jim nejmodernější laboratoř, vybavenou špičkovým zařízením, které umožňovalo pracovat i s nejhoršími viry a bakteriemi. Taková štědrost se neodmítá, zvláště, když je doprovázena předáním technických a technologických znalostí. V biologickém zbrojení. Čínští odborníci se měli co učit a učili se pilně a rádi pro větší slávu a moc Říše středu.

O dobročinného Dr. Fauci dostala wuhanská laboratoř počinek ve výši 100.000 dolarů a úkol ozbrojit Covid. Ozbrojit je slovo, které se ve slušné vědecké společnosti nepoužívá. Proto Fauci a druhové je nahradili zjemnělinou „gain of function“. Doslovný překlad „nabytí funkce“ je stejně mlhavý jako anglický originál. Jde o to vyvolat umělou mutaci viru, změnit biologické funkce, patogenezi, přenosnost nebo rozsah a typy hostitelů. Zjednodušeně řečeno, jde o způsob, jak vyrobit biologickou zbraň šitou na míru nepřítele.

„Američtí virologové se dlouho těšili z úzkého pracovního vztahu se svými protějšky z wuhanské laboratoře. Naši přední odborníci na biologickou válku pravidelně navštěvovali přátelské návštěvy a americká vláda financovala některé klíčové výzkumy laboratoře, takže získání některých vzorků viru Wuhan v průběhu let jistě nebylo obtížné, A naši vývojáři biologické války se pak mohli rozhodnout vyvinout Covid z jednoho z těch čínských virů jako ideální prostředek k zaměření podezření jiným směrem,“ zjišťuje Ron Unz.

Když se koronavirus postupně začal šířit za hranice Číny, většina těchto raných případů se vyskytla přesně tam, kde by se dalo očekávat, mezi východoasijskými zeměmi sousedícími s Čínou. Ale koncem února 2020 se Írán stal druhým epicentrem celosvětové epidemie. Ještě překvapivější je, že její politické elity byly obzvláště těžce zasaženy, přičemž 10 % celého íránského parlamentu se nakazilo jako první. Nejméně tucet vedoucích úředníků a politiků, kteří zastávali vysoké vládní funkce, na tuto nemoc zemřelo.  Američtí neoconští aktivisté na Twitteru začali radostně rozhlašovat, že jejich nenávidění íránští nepřátelé nyní padají jako mouchy.

Jak by náhodný únik Covidu z laboratoře ve Wuhanu se tak rychle a v takové síle dostal do Svatého města Qom na druhé straně světa, kde v té době nebyli žádní Číňané? Jediným věrohodným vysvětlením může být záměrný a cílený útok. V tom případě lze Covid považovat --kromě jiných zadání--za předchůdce moderních biologických zbraní.

[Rozmístění...]
Rozmístění některých hlavních amerických biolaboratoří, kde se vyvíjejí a zkouší následníci Covidu.

Celkem je po celém světě, ve Spojených státech i mimo ně, asi 400 laboratoří na výrobu biologických zbraní, které kontroluje Pentagon. Pracuje v nich asi 13 000 vědců, kteří vytvářejí kmeny zabijáckých patogenů (mikrobů a virů) odolných vůči vakcínám. Informoval o tom Francis Boyle, profesor mezinárodního práva na Illinoiské univerzitě v Champaignu (USA), autor amerického zákona o boji proti biologickým zbraním (BWATA). Podle Boylea utratily USA za posledních dvacet let přibližně 100 miliard dolarů za vývoj biologických zbraní. „Ve skutečnosti máme nyní útočný průmysl biologických zbraní, který porušuje Úmluvu o zákazu biologických zbraní a zákon o boji proti biologickým zbraním z roku 1989,“ říká americký vědec.

Američané popírají vojenské zaměření výzkumu v těchto laboratořích, ale režim utajení v „civilních“ laboratořích je srovnatelný s režimem v nejdůležitějších vojenských zařízeních. Rozdíly mezi nimi jsou průlinčité. O práci těchto laboratoří se nepodávají žádné zprávy. Největší hrozbu v postsovětském prostoru představují podle odborníků laboratoře v Arménii a na Ukrajině. V ostatních zemích bývalého Sovětského svazu mají místní orgány přístup do laboratoří a platí zde zásada „dvou klíčů“. V Arménii (12 laboratoří) a na Ukrajině (nejméně 15) mají klíč pouze Američané.

Do příprav na použití ozbrojených virů, bakterií a dalších patogenů jsou zapojeny všechny mocnosti. Rusko a Čína mají podobné, údajně větší výzkumné programy nežli Spojené státy. Říká se také, právem, že biozbraně budou atomovou zbraní chudých zemí a teroristů. Ale to je jiný příběh.

Je znepokojují skutečností , že biologická zbraň] je jedinou zbraní hromadného ničení, která nachází uplatnění v celém spektru konfliktů. „Použití biologických zbraní pod krytím endemického nebo přirozeného výskytu onemocnění poskytuje útočníkovi potenciál pro věrohodné popření. V tomto kontextu nabízejí biologické zbraně větší možnosti použití než jaderné zbraně… Biozbraně lze použít v nebojovém prostředí pod rouškou přírodních událostí, během operací jiných než válka, nebo je lze použít v otevřených bojových scénářích proti všem biologickým systémy – člověk, zvíře nebo rostlina. Záměrné šíření BW agentů může být umožněno možným popřením přirozeně se vyskytujícími nemocemi a událostmi... Potenciál biologické války způsobit značné ekonomické ztráty a následnou politickou nestabilitu s věrohodným popřením převyšuje jakoukoli jinou známou zbraň.“ Tato slova napsal v roce 1998 plukovník Robert P. Kadlec, který byl špičkovým poradcem pro bioválku v administrativě George W. Bushe, a poté se za Trumpa znovu vrátil do vlády v roce 2017 jako náměstek ministra obrany.

Je tu ještě něco, co byste měli vědět, o čem se Ron Unz nezmiňuje– incestní vztah mezi velkými farmaceutickými společnostmi a ministerstvem obrany USA a CIA, Vzhledem k tomu, že léky a vakcíny, které Big Pharma uvádí na trh, jsou někdy toxické a smrtelné, je přirozené, že se alespoň některé z nich upoutají zájem lačných zbrojařů. Armáda se zvláště zajímá o směsi, které zabíjejí ve velkém, zatímco CIA je více naladěna na jednorázové atentáty, zejména ty, které napodobují přirozené infarkty nebo mrtvice.

Mnoho sloučenin, které si dnes najdou cestu do amerického inventáře biologických zbraní, se nazývá „orphan pharmaceuticals“, což znamená sirotčí léčiva, která mají prokazatelně tak mimořádně toxické vlastnosti, že jsou příliš cenné, než aby je bylo možné vyhodit. Mezi ně patří SARS, MERS, EBOLA, AIDS, ZIKA, H1N1, prasečí chřipka a nemoc šílených krav.

Mnoho farmaceutických společností nehledá chemikálie, které zachraňují, ale léky, viry a vakcíny, které mohou zabít, oslabit nebo sterilizovat velký počet lidí. Big Pharma je zapojena do tohoto morálně zkrachovalého dobrodružství již téměř 100 let, Pfizer a Merck mají své začátky ve světě biologických zbraní.

Dvacáté první století se rýsuje jako století bojů o surovinové zdroje a holé živobytí. Všechny prostředky, jež slibují přežití, budou dobré, včetně vývoje a použití biologických zbraní, vhodných k útoku na vše živé, plodiny nebo ekosystémy.

Podle Wikipedie mezi nejznámější virové původce nákaz, které je možné snadno zneužít jako biologickou zbraň, patří virus pravých neštovic a chřipky v jejich smrtonosnějších mutacích. Jako biologická zbraň se dá také využít rozsáhlá skupina virů, které způsobují tzv. virové hemoragické horečky (krvácivé). Mezi ty patří Ebola, Marburg, Lassa, Dengue a celá skupina dalších virů, které na člověka přenášejí členovci, jako např. virus klíšťové encefalitidy a virus žluté zimnice. Do jisté míry je potenciálně využitelnou biologickou zbraní i virus HIV, pouze za předpokladu, že by byl nalezen způsob, jak jej efektivně rozšířit.

Ženevská Úmluva o biologických zbraních (BWC) z roku 1972 zakazuje vývoj, výrobu, získávání, převod, hromadění a používání biologických a toxinových zbraní. Do dnešního dne ji podepsalo 183 zemí. Bohužel, jako drtivá většina úmluv OSN a jejích agentur, je to bezzubý dokument: bez systému dohledu, jak která země plní své závazky, a bez dohodnutých postihů pro neplniče.

Potřebujeme nový mezinárodní pakt obrany proti biozbraním, jejich výrobě a šíření. Musíme postavit jejich použití mimo zákon. Proti narušovatelům musí

nová úmluva mít tesáky z kalené ocele, ne ze žvýkací gumy. Nač čeká Světová zdravotnické organizace, když dohled na těmito výzkumnými laboratořemi spadá do jejího popisu práce? Nebo jí v tom brání rozpor zájmů mezi jejím posláním a zájmy jejích mecenášů jako jsou Bill Gates a Rothschildové?

Mezitím očekávejte další blokování, očekávejte větší dohled, očekávejte větší distancování, očekávejte více masek, očekávejte další ekonomickou devastaci, očekávejte více zvěrstev, očekávejte více nemocí, očekávejte další nepokoje, očekávejte více omezení, očekávejte brutálnější vymáhání a očekávejte více smrti.

Dr. Robert Redfield,, který dlouhá léta řídil boj proti nakažlivým nemocem ve Spojených státech, varuje:

„Velká pandemie ozbrojeného viru je stále v budoucnosti a pro člověka to bude pandemie ptačí chřipky. Bude mít významnou úmrtnost v rozmezí 10-50%. To bude průšvih.“

REFERENCE

Sondy Ronalda Keeva Unze obsahují citace a výňatky z prací desítek autorů a vědců. Představují objektivní souhrn analýz složitého problému dnešní a budoucí společnosti.

Známka 1.3 (hodnotilo 44)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

6

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 15 čtenářů částkou 2 027 korun, což je 6 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kyjev se dohodl se Sorosovým synem na ukládání chemického odpadu na Ukrajině05.12.23 17:46 Ukrajina 0

Fiala slíbil 90 miliónů korun pro rozvojové země na boj proti klimatu05.12.23 17:11 Česká republika 3

Elektromobily se vybily v chladném počasí05.12.23 16:55 Německo 2

Potraviny od ledna zdraží o 5 až 10%, přestože klesne DPH05.12.23 16:28 Česká republika 0

Peníze pro Ukrajinu došly, prohlásil Bílý dům04.12.23 19:18 USA 3

Nevládnímu sektoru na Slovensku hrozí výpadek příjmů 04.12.23 17:31 Slovensko 1

Předseda strany, která zvítězila v nizozemských volbách, potvrdil, že je proti dodávkám zbraní na Ukrajinu.04.12.23 17:19 Nizozemsko 0

Putin podepsal dekret, který nařizuje navýšení počtu vojáků ruské armády o 15 %03.12.23 17:45 Rusko 1

Britský ministr zahraničí bude přesvědčovat USA v pokračování pomoci Ukrajině03.12.23 17:36 Británie 0

Kyjevský starosta Kličko považuje Zelenského za tyrana, který rdousí Ukrajinu03.12.23 17:25 Ukrajina 0

USA požadují, aby Ukrajina vrátila tanky Abrams01.12.23 18:13 USA 1

Čtvrť miliónu důchodců může přijít o úspory 01.12.23 17:18 Česká republika 0

Ruská elektronická válka způsobuje vážné rušení západních satelitů nad Krymem30.11.23 19:15 Ukrajina 0

Podle umělé inteligence Google jsou fotky Američanů na Měsíci falešné30.11.23 19:12 USA 2

Pavla na Hradě navštíví mladý Soros30.11.23 10:42 Česká republika 2

Británie míří zpět do EU, mladí musejí brexit napravit, řekla von der Leyenová 29.11.23 16:42 Británie 1

Kathleen Stocková byla odejita z univerzity protože prohlásila „Transženy nejsou ženy“29.11.23 01:18 Británie 0

Izrael přiznal, že na hudebním festivalu Nova zabíjel vlastní lidi28.11.23 16:22 Izrael 0

Druhá a třetí izraelská nákladní loď byla zadržena Jemenem v Rudém moři28.11.23 16:13 Jemen 0

Nový argentinský prezident konvertuje k judaismu28.11.23 12:34 Argentina 0

Měnové kurzy

USD
22,58 Kč
Euro
24,35 Kč
Libra
28,42 Kč
Kanadský dolar
16,62 Kč
Australský dolar
14,79 Kč
Švýcarský frank
25,80 Kč
100 japonských jenů
15,34 Kč
Čínský juan
3,16 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
6,41 Kč
Ukrajinská hřivna
0,62 Kč
100 rublů
25,03 Kč
1 unce (31,1g) zlata
45 616,76 Kč
1 unce stříbra
546,34 Kč
Bitcoin
989 213,89 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2023 22:00 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 442