Ukrajina je americká zbraň proti Rusku

Jane Kaufman

9.4.2022 Komentáře Témata: Rusko, Ukrajina, Rusko-americký konflikt 2217 slov

Ukrajina poslala do Washingtonu další seznam válečného materiálu, který prý prý potřebují pro boj s Ruskem. CNN prohlašuje, že tento seznam viděli. Kyjev chce špionážní a útočné dróny, radary, elektronický proti-drónový systém, vojenská letadla a další „drobnosti.“ Těchto seznamů bylo za poslední měsíc už několik. Jeden z dřívějších obsahoval 1000 přenosných proti-leteckých a proti-tankových raket denně!

Podle CNN, Kyjev – kromě mnoha dalších položek – dnes požaduje dělostřelecké vybavení, rakety proti lodím, potřeby pro optickou špionáž a letadla na transport zbraní. Od sousedících zemí požadují dopravní systémy, opravy vojenského zařízení a možnost ošetření zraněných. Celý svět se musí zapojit, aby Ukrajina mohla dál válčit.

Je velice podivné, že jim to všecko projde a všichni kolem skáčou jako tajtrlíci, aby jim vyhověli. Americký President Biden již zařídil další pomocný „balíček,“ v hodnotě $800 milionů válečného vybavení.

Zbývá se ovšem ptát, jestli je Ukrajina a její současné vedení ochotno s Ruskem jednat, anebo pouze s nimi válčit? Jestliže jsou ochotni jednat, pak přece žádné válečné haraburdí nepotřebují. Možná by si Rusové měli ušetřit své vrcholně etické a správné metody, když jednají s takovými gaunery a přestat s nimi vyjednávat. Stejně to nikam nevede.

Pak je ale možná ještě jedna alternativa: mnohé zbraně, které byly na Ukrajinu dodány na příklad z České republiky, se objevily zpátky na černém trhu v ČR!

Ukrajina je zbraň Ameriky proti Rusku

Existuje podezření, že Ukrajina je ve skutečnosti ten způsob, jak zkouší Amerika vést válku s Ruskem. Právě zmiňovaných $800 milionů vojenské pomoci se ukázalo být $13,6 miliard, které chce Amerika poslat na pomoc Ukrajině. Sami nemají peníze, zadlužení jsou až po uši, infrastruktura je v troskách, ale musí neustále někde válčit.

Před svými lidmi tyto výdaje obhajují tím, že za to bude Kyjev ochraňovat ukrajinské občany, bránit uprchlíky a pečovat o „demokracii.“ Napřed s touto historkou media konejšila případné rebely, ale pak, jakmile byla ta nehorázně vysoká částka odsouhlasena, veškeré zprávy umlkly.

Jistě, protože to je úžasná příležitost nejen pro Ukrajinské, ale i pro Washingtonské politiky, vykrást státní organizace, vybrat státní pokladnu až na samé dno a snadno se tímto způsobem obohatit na úkor daňových poplatníků.

Část této sumy, $6,5 miliard už byla spotřebována ještě před jejím schválením, na zásilky vojenského vybavení, které byly na Ukrajinu poslány v lednu a únoru tohoto roku, což bylo předtím, než Rusko vtáhlo do země. Posílali této zločinné klice na Ukrajině zbraně za miliardy dolarů ještě než k válce došlo! Zjevně byla válka součástí jejich plánů.

Evropská Organizace pro bezpečnost a spolupráci hlásila již týdny před vypuknutím konfliktu na Ukrajině, že tyto zbraně byly smrtící a jako takové měly být použity. Jejich zpráva z 18. února popisuje, jak byla mateřská školka v Lugansku zasažena šrapnelem přímo v době, kdy se uvnitř nacházelo 20 dětí. Naštěstí se jim podařilo dostat se z budovy ven bez ublížení. Stejná zpráva přiznávala porušení hraniční čáry ukrajinskými vojsky a nastavení odpalovacích raketových systémů, artilerie a jiného vojenského vybavení tamtéž. Také zaznamenali denodenní útoky na Donbasskou část země, o čemž se západní media ani slovem nezmínila.

Mírové úmysly? Tak leda!

Takže – měli snad tito lidé, včetně Ukrajiny a jejího vedení sebemenší mírové úmysly? Těžko! Spíš se chystali na válku, dobře věděli že přijde, vždyť se ji celých 8 let pokoušeli vyprovokovat. Rusko bylo obtížný nepřítel, ne a ne se rozzlobit natolik, aby se začalo bránit. Ani Bidenovy osobní urážky Presidenta Putina na nic nebyly, pobuřování ruského lidu také moc nevyneslo, až teprve plánovaná genocida ruských občanů Donbasu je konečně donutila seřadit pluky a dát se na pochod směrem na Ukrajinu.

Zde zbývá vědět, jak chce Amerika tuto válku vyhrát, když za 20 let snahy nedokázala porazit Afghanistán! Je pravda, že čítají s pomocí dobrovolníků a vojenských jednotek z Ukrajiny, z Polska, Rumunska, Litvy, Lotyšska, Estonska a odkudkoliv jinde. Nechají druhé bojovat za své vlastní cíle a plány. Ale kdyby tyto zdroje vojenského materiálu vyschly, pak stáhnou hlavy mezi ramena a pak teprve se dokulhají ke kulatému stolu, vyjednávat.

Zrovna nedávno, Polsko se nabídlo, že věnuje Ukrajině svá vojenská letadla. To je, jak nám to bylo předkládáno k věření. Ve skutečnosti, Amerika žádala Polsko, aby všechna letadla poslali na Ukrajinu. Poláci vždycky souhlasili se vším, co od nich Amerika chtěla. Ale tentokrát nebyl jejich souhlas jednoznačný. Prohlásili, že letadla Ukrajině dají, ale že je doručí na americkou základnu v Ramsteinu v Německu a odtud ať je Američané sami dopraví na Ukrajinu.

To se Washingtonu ani trochu nelíbilo. Byli zvyklí na dokonalou poslušnost svých poddaných. Jenže Poláci byli naprosto v právu. Co kdyby, až by letadla přiletěla z Polska na Ukrajinu, to Rusové považovali za nepřátelský čin a vypálili by na Polsko pár raket? Co by pak udělal Washington?

Odpověď je jednoduchá: uvalili by na Rusko další, nic neřešící sankce.

Co přinese současná válka světu

Současná válka na Ukrajině naprosto změní svět, ve kterém žijeme. Je pravděpodobné, že opět dojde k tak zvané „studené válce,“ jenže oproti té minulé, která byla předstíraná, tato bude opravdová. Američtí poskokové, což je Evropská unie a Británie se shluknou dohromady, zatím co na druhé straně bude Rusko a Čína. Takové změny a takové seskupení samozřejmě ničí plány globalistů, kteří se s jejich plánem na Great Reset budou muset spokojit pouze se západním světem. Jejich příkazy, které celý svět až doteď poctivě vykonával, už nebudou platit pro Rusko a pro země k němu přidružené.

Co se týče sankcí proti Rusku, ty jsou dnes, ale nemusí být zítra. Na Sovětský svaz byl rovněž celý západ rozhněván a přesto s ním obchodovali. Tentokrát to nebude o moc jiné, protože ty produkty, které Rusko může poskytnout, nemusí být dostupné nikde jinde ve světě.

Ukrajina byla celých 30 let, od rozpuštění Sovětského svazu, sváděna na scestí zákeřnými západními kapitalisty. Je pravda, že pár lidí si přitom přišlo na pěkné peníze, ale tito všichni opustili zemi těsně před tím, než válka začala. I udatný ukrajinský vůdce Zelenský, který hodlá bojovat do posledního dechu a nevzdá se za žádnou cenu, sedí hezky v teple na americké ambasádě ve Varšavě a pro všemu věřící prosťáčky předstírá, že je v Kyjevě, ochoten čelit ruským tankům vlastním tělem, aby zachránil Ukrajinu.

Západ očekával, že se jim podaří vyprovokovat ruský lid k protestům a ke svržení současného presidenta. V tom se mocně přepočítali. Rusové nejsou tak plytcí jako lidé na Západě. Také nejsou tak příšerně materialističtí a chtiví víc a víc peněz, jako jsou jejich západní protějšky. Nejsou ochotni prodat svou slavnou historii za pár McDonaldů a pochybnou západní kulturu, která zahrnuje mírové demonstrace homosexuálů, násilné změny pohlaví, těhotné vojáky v armádě, denně přibývající nové a nové pohlavní denominace a děti, které v deseti ví víc o pohlavních záležitostech, než jejich rodiče.

Mnozí Rusové si také dobře vzpomínají na doby, kdy za Jeltsina k nim Západ vtrhl se vším všudy a zatím co jim sliboval nebe na zemi, tak plenil zemi, kterou postupně uvrhl do bídy a ponížil všecky na úroveň žebráků.

Západ udělal co mohl, aby proti sobě Ukrajinu a Rusko postavil, ve snaze vyčerpat oba národy a oslabit je. Tito lidé nesnášejí, aby se některý národ vyšvihl nahoru, vedl si lépe, než by podle nich měl a prosperoval. Rusové se provinili už tím, že do r. 2017 splatili všecky dluhy bývalého Sovětského svazu a to i za okolní, satelitní země. Něco takového jim Západ jen tak neodpustí. Proto ta snaha je zničit válkou, ochudit je, zbankrotovat.

Kdyby byli menší národ, tak by je jednoduše zbombardovali na padrť, anebo by se postarali o takovou korupci ve státě, že by se zhroutil sám na svých. To se jim podařilo docílit v Argentině, v Brazilii a i na Ukrajině. Ale na Rusko se nedostali, kvůli Putinovi, který nějakým způsobem viděl až do hloubi jejich černých duší a dokázal předvídat, co jejich přílišná snaha může znamenat pro jeho zemi.

Člověk si pouze přeje, kéž by ti naši dosazenci měli aspoň část této předvídavosti. Proč „dosazenci?“ Politická skupina, která ve volbách neuspěla a musí se spojit s několika dalšími, aby se tam zuby-nehty doškrábali, není doopravdy zvolená. Je pouze dosazená.

Rozděl a panuj

Když se dva psi rvou o kost, často je to ten třetí, který s ní uteče. Proto i v tomto konfliktu a v každém jiném vyhraje ten, kdo se ho nezúčastní. Amerika to dobře ví a proto vždycky zkouší proti sobě popudit jiné země, Srby proti Chorvatům, Syrii, Libyi, Afghanistán, jednoho proti druhému a na tom, že se spolu rvou a oslabují jeden druhého, získává.

Dnes doručili stejně podvodným způsobem miliony Ukrajinců do okolních zemí, což jsou všecko lidé, kteří nebyli ochotni bránit svoji vlastní zemi. Že jsou mezi nimi ženy a děti? Však i ti se mohli zúčastnit obrany své vlasti. Jenže teď, v jiných zemích, budou dělat pátou kolonu. Jedni jsou katolíci, druzí budou ortodoxní, další budou tajně pro-nacističtí, jiní materialisté. Rozdíly tam vždycky budou. A na těchto rozdílech je možno budovat další války a rozbroje, popudit jednu skupinu proti druhé, podpíchnout tam či onde, neziskovky se postarají o zbytek a media doručí hlavní propagandu.

Je možné, až všecko na Ukrajině utichne a bude opět život jako dříve, že by všichni tito lidé, z nichž převážná část jsou oportunisté, kteří si přišli na Západ „polepšit,“ by se měli vrátit domů.

Z Ukrajiny nepřicházejí jen Ukrajinci

Podle některých zdrojů, celá jedna třetina všech, kteří přicházejí z Ukrajiny, nejsou vůbec Ukrajinci. Jiní říkají, že to není třetina, ale polovina všech. Jsou to ekonomičtí migranti, kteří se přišli na Západ parazitit. Chtějí státní podporu, snadný život a postupně za sebou přitáhnout celou svoji početnou rodinu, spolu s bratry a bratranci, kteří jsou členové ISIS a jiných teroristických skupin.

[...]

I když jejich pasy je vydávají za starce nad 60 let (viz obrázek, dva Pakistánci, vydávající se za Ukrajince – Ukrajina zakázala mužům do 60 let opustit zemi a přikázala jim bojovat), jsou to vesměs mladí lidé, mladí muži – jsou to vojáci! Možná sem byli posláni, aby v daný moment vyvolali další „barevnou revoluci,“ přesně podle Sorosova scénáře a navždycky zotročili původní obyvatelstvo.

To je přece plán Evropské unie, k tomu účelu byla založena, přesně podle šílence Kalergiho, aby nás tito kulturně naprosto cizí a s námi neslučitelní přivandrovalci přemohli, zničili a co zbyde, vstřebali mezi sebe. Takže budoucí občan Evropy bude afro-arabsko-asijský míšenec, tupý, hloupý, ale přátelský. To je jejich plán. Není divu, že nás o něčem takovém dopředu neinformovali.

Ovšem někdo na Ukrajině dělá velké peníze tím, že těmto lidem vystavuje platné ukrajinské pasy, takže se mohou vydávat za uprchlíky z Ukrajiny. Zřejmě byla situace v zemi využita k tomuto účelu těmi, kteří ji celou ze svých pohodlných křesílek na Západě naplánovali a hned i nastavili své lidi, kteří budou další průvody barevných migrantů z Afriky, ze Středního Východu a z Jižní Asie navigovat skrze patřičné cestičky do Evropy, za lepšími zítřky.

Emigrační vlny nevěstí nic dobrého

V sousedním Německu, kde je více než 10 milionů cizinců, což tvoří asi 12% populace, jsou kulturní konflikty mezi neslučitelnými lidskými vrstvami běžné. Přitom Muslimové mohou provolávat smrt a zkázu všem ostatním a projde jim to, ale když ne-Muslim řekne něco proti nim, má hned soudy na krku.

Michael Stürzenberger v Německu, spisovatel a politický aktivista, s tím má osobní zkušenosti. Byl za tak zvanou „nenávistnou řeč“ u soudu už několikrát a teď mu hrozí až 7 měsíců vězení. Pořádá protesty proti Muslimům a i když ve svých projevech používá pouze holá fakta, přesto je neustále terorizován policií a soudy. Ověřitelná fakta, jak se zdá, nejsou podle názoru soudu důležitá, ale zato vytváření „záporného emocionálního stresu“ je trestatelné.

Kdyby Stürzenbergerovo odvolání nebylo přijato a on byl odsouzen, pak by toto soudní rozhodnutí vešlo do německého zákoníku a bylo by použitelné proti všem dalším případům tohoto druhu. Nikdo v Německu by si pak nemohl dovolit kritizovat to „mírumilovné náboženství,“ – Islám. Pak by se Šaria zákon stal součástí německého zákona.

Je zjevné, že nikdo nezajímá „záporný emocionální stres,“ který prožívají ženy (a někdy i muži), které byly znásilněny během 700 skupinových znásilnění (víc než jeden násilník) za rok. Nejčastěji provinilci jsou Afghánci, po nich uprchlíci ze Syrie, z Iráku a pak všecko ostatní.

Ještě ke všemu, když je žena znásilněna, tak je to její vina – věří Muslimové. Na to, aby prokázala svoji nevinu, musí přivést k soudu čtyři mužské svědky. A i tak má její výpověď pouhou část věrohodnosti výpovědi muže. Takže – rovnoprávnost? Ano, ale částečná.

Rovněž nikdo nevěnuje pozornost 20 000 útokům nožem za rok, z nichž skoro polovina je zaviněna jinými národnostmi než Němci samotnými. 23 velkých teroristických útoků, které podnikli Muslimové v Německu za deset let jejich invaze v této zemi rovněž nikomu nic neříká. Stovky zavražděných a tisíce jiných zločinů asi nejsou dost pádné.

Zato Muslimové mohou publikovat brožurky, které volají po zabití každého Muslima, který nedodržuje půst Ramadán, protože tím se protiví příkazům Islámu. Jejich Imamové mohou hlásat z tribun, že vyhubí všecky bílé a to taky nikomu nevadí, to není nenávistná řeč.

Takže – dnes je to Německo, zítra to můžeme být my. To, co za nic nestojí, se podezřele snadno rozšiřuje.

Známka 1.5 (hodnotilo 59)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 104 čtenářů částkou 16 762 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zahraniční zpravodajská služba Ruské federace obvinila Spojené státy z nátlaku na Slovensko před parlamentními volbami29.09.23 12:22 Slovensko 1

Tesle hoří bateriové úložiště za skoro miliardu korun.29.09.23 05:46 Austrálie 0

Přečtěte si příbalový leták "vakcíny".28.09.23 17:38 Evropská unie 1

„Oslavování příslušníků jednotek SS je nepřijatelné.“ Koalice (pětidemolice) nesouhlasila27.09.23 19:52 Česká republika 2

Koupě F-35 potvrzena27.09.23 16:47 Česká republika 3

Je třeba zrušit rodinu27.09.23 14:05 Česká republika 0

Ovlivňování voleb na Slovensku27.09.23 04:26 Česká republika 0

Záchodový problém na školách 26.09.23 14:28 Česká republika 4

Brusel zvedl varovný prst25.09.23 20:14 Evropská unie 8

Židé v šoku – kanadský parlament a premiér tleskali SSákovi!25.09.23 12:13 Kanada 6

Christine Anderson - Buď my a nebo oni (video)25.09.23 11:42 Evropská unie 1

Už dnes způsobují samovolně hořící elektromobily jednu pohromu za druhou24.09.23 21:25 Česká republika 8

Sociální služby jsou bez peněz23.09.23 17:34 Česká republika 0

Francouzský politik poukázal na manipulace předsedkyně Evropské komise kolem tragédie v Hirošimě.23.09.23 16:52 Evropská unie 0

Patří snad děti státu? 23.09.23 15:28 USA 0

Američtí senátoři jednají o vojenské pomoci Arménii22.09.23 20:11 Neurčeno 4

Slovenské volby rozhodne korespondenční volič. Jsou jich plné cintoríny!21.09.23 19:33 Slovensko 2

Kurzy sexuální výchovy jsou "vznětlivé".21.09.23 19:15 Belgie 0

Je tomu 44 let, co zemřel generál Ludvík Svoboda: a ticho!21.09.23 12:23 Česká republika 16

Petice proti zákazu aut na benzín a naftu21.09.23 09:25 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
23,07 Kč
Euro
24,35 Kč
Libra
28,13 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
14,82 Kč
Švýcarský frank
25,18 Kč
100 japonských jenů
15,46 Kč
Čínský juan
3,16 Kč
Polský zloty
5,25 Kč
100 maď. forintů
6,21 Kč
Ukrajinská hřivna
0,62 Kč
100 rublů
23,86 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 031,72 Kč
1 unce stříbra
521,18 Kč
Bitcoin
621 530,16 Kč

Poslední aktualizace: 28.9.2023 21:00 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 191