Všichni, kteří na Ukrajinu posílají válečné potřeby, chtějí válku

Jane Kaufman

11.3.2022 Komentáře Témata: USA, Ukrajina 2255 slov

Zrádní politikové, tak zvaní neo-conservativní, neboli neocons, což může být slovní hříčka a „cons“ může být zkratka pro „convict,“ neboli trestanec, dnes ovládají Bidenovu vládu a tito přiznali naprosto otevřeně, že záměr za neustálým vyzbrojováním Ukrajiny je táhnout válku do nekonečna. Je to součást války Spojených Států proti Rusku. Hlavní architekt války v Iráku, Eliot A. Cohen prohlásil, že strategie na poražení Putina se skládá ze tří hlavních bodů: intenzivní a nápaditá vojenská podpora pro ukrajinskou armádu a pro přidružené jednotky, sankce, které otřesou ruskou ekonomií a vytvoření mocných vojenských svazků, v Evropě, které zabezpečí hranice s Ruskem na tak dlouho, pokud tato země bude ohrožovat druhé.

Dále napsal:

„Možnosti, které máme jsou zjevné, i když způsob jejich využití ne. To nejzjevnější je vyzbrojení Ukrajiny, které již začalo. Je to morální nutnost. Když jsou lidé ochotni bojovat za jejich svobodu proti nepříteli, jehož způsoby a cíle jsou zjevné zlo, Západ musí poskytnout účinnou podporu těm, kteří se chopili zbraní. Je to rovněž strategicky nutné, aby bylo možno zdeptat ruská vojska a oslabit Putinovu pozici.“

Je zjevné, že postupují přesně podle Bismarckovy rady na zničení Ruska, který řekl:

„Moc Ruska může být podemleta pouze tím, když od něho bude oddělena Ukrajina. Ukrajina musí být nejen odtržena, ale ještě proti Rusku popuzena. Pak postavíme jeden národ proti druhému a budeme sledovat, jak jeden bratr zabíjí druhého. Abychom toto mohli docílit, musíme najít a zaškolit zrádce mezi národními elitami a s jejich pomocí změnit vědomí části tohoto velkého národa do té míry, že budou nenávidět všecko, co je ve spojení s Ruskem a aniž by si to uvědomovali, budou nenávidět i svůj vlastní původ. Všecko ostatní je pak pouze otázka časování.“ – Otto von Bismarck

Michael Vickers, který vymyslel program pro CIA, podle kterého vedli proti-Sovětskou kampaň v letech 1979-1989 v Afghánistánu je toho názoru, že dobře vyzbrojená a odhodlaná populace může porazit i brutální velmoc a podle něho Rusko dnes už ani žádná velmoc není. Naprostá porážka Rusů v Afghánistánu byla docílena zvýšením fondů na zbraně ze $60 milionů dolarů za rok, na $250 milionů dolarů. Toto navýšení umožnila Saúdská Arábie, která přispěla celou polovinou, takže bylo možno navozit do země obrovské množství válečného materiálu, který byl rozšířen mezi populaci. A další rok byl tento obnos zdvojnásoben.

Takže teď víme, proč Rusové prohráli v Afghánistánu. Vždy pomocná Amerika se o to postarala. Byla to vlastně válka Ameriky v zastoupení Afghánistánem, neboli proxy war, proti Rusku.

Jiní američtí politikové rovněž volají po větších dodávkách zbraní na Ukrajinu. Cohen sám počítá s tím, že nejen zbraně jsou nutné, ale také vynalézavost a vojenský talent, což doufá najít ve státech jako je Polsko a Británie. Polsko je považováno za klíčový stát už kvůli jeho fanatickému protiruskému smýšlení.

I když je zvláštní, že se Polsko nechalo zpracovat propagandou natolik, že je ochotno zabíjet své bratry-Slovany. Člověk se tak trochu pak nediví, že měl již zmiňovaný Bismarck na Poláky docela špatný názor a nejradši by je smazal z mapy světa. Sám o nich řekl:

„Nemůžete zničit polské národní vědomí nebo Poláky na bojišti. Ale když jim dáte moc, zničí se sami.“ – Otto von Bismarck

Spojené Státy plánují zanechat armádu v Polsku a v baltických státech napořád. Podle jejich vlastních slov se tím zkoušejí změnit – stejně jako to udělaly za 2. světové války – na „arsenál demokracie“ tím, že budou menší země vybavovat vojenským zařízením.

George Orwell se musí touto dobou válet v hrobě smíchem, protože na to by on sám nepřišel: arsenál demokracie je ve skutečnosti arsenál zbraní! Novořeč, neboli „newspeak!“

Dotěrná myšlenka

Člověk se nemůže ubránit, aby nemyslel na ony velké vůdčí a prorocké kameny v americkém státě Georgii, na kterých je vytesán globalistický plán na snížení populace na naší planetě na 8-10%, což představuje vyhubení 90-92% nás všech. Když si uvědomíme, že korona ‚pandemie‘ nefungovala, tak přišli s druhým dílem dramatu a to je válka. Když se podaří válku na Ukrajině táhnout dost dlouho, dodávky zboží a hlavně dodávky potravin prostě nebudou. Maďarsko již zakázalo vývoz obilí, Ukrajina se právě rozhodla učinit to stejné.

Takže je možné, že zbytek světa, na těchto dodávkách závislý, bude mít hlad! Lidé budou umírat hladem a když se k tomu přidají příkazy Evropské unie, které podporují závislost všech států na dovozu potravin z ciziny, lépe řečeno z Číny, pak budeme opravdu všichni hladem.

Ohledy na obyvatelstvo veškeré žádné

Ruská vojska vytvořila na Ukrajině bezpečné koridory pro evakuaci občanů z ohrožených měst. Těchto bezpečných cest bylo několik, z Kyjeva, Černigova, Sumy, Charkova a Mariupolu. Některé vedly do Polska a Moldávie, jiné do Ruska. Rusové již dopravili do Ruska skoro 200000 obyvatel Ukrajiny, z toho 44 000 dětí. A zatím ukrajinská vláda uznala pouze jednu z těchto cest, ze Sumy, skrze Poltavu, na polské hranice a ještě ke všemu neinformovali lid o její existenci.

Naopak, ukrajinská armáda násilně zadržuje tisíce obyvatel, včetně cizinců v zemi a používají je jako živé štíty. Ty, kteří by zkoušeli uprchnout, mají tendenci střílet. Starostové měst hlásí, že dostali přísný příkaz zabránit jakékoliv snaze o evakuaci do Ruska. Ukrajinská vojska neustále odstřelují obydlené části, mrtvoly se povalují všude a psi zkoušejí rvát jejich těla. Nikdo si netroufá ven, aby tyto odklidil.

Ruský velitel Národního obranného velitelského centra Michail Mizincev řekl, že vládní úředníci v Kyjevě ztratili schopnost v zemi vládnout a dělat potřebná rozhodnutí, což za ně převzali ultra-nacistické jednotky a jejich „spřízněnci.“ Obvinil ukrajinské územní obranné oddíly, že drží přes 4,5 milionů a 2 000 cizinců jako rukojmí. Rusové sami shromáždili informace o 2,5 milionech civilistů, kteří potřebují pomoc s evakuací, ale drží tento seznam v tajnosti, protože se obávají, že by nacisté tyto lidi obtěžovali, napadali, nebo i zabíjeli. Také již navozili na Ukrajinu více než 900 tun humanitární výpomoci, což zahrnovalo potraviny, léky a předměty základní potřeby.

A boje pokračují

Ruská vojska již zničila skoro 2,600 ukrajinských vojenských zařízení, což zahrnovalo radarové stanice, vojenskou výbavu, ale také místa vojenského vedení a vojenskou infrastrukturu, jak přiznal Generál Igor Konašenkov, mluvčí Ministra obrany. Jako další, 897 ukrajinských tanků a jiných ozbrojených vozidel, 95 odpalovacích raketových systémů, 336 polních dělostřeleckých systémů a jejich náloží, byly zničeny.

Rusové převzali město Cherson a podrobili si Mariupol. Jiné stránky říkají, že v Mariupolu se ještě bojuje, takže je těžké říct co je pravda. Tyto úspěchy na jihu země jaksi vyvažují pomalejší postup na severu a severo-východě, obzvláště pak v případě Kyjeva. Je samozřejmě snadnější město bránit, než je dobývat, protože je těžké zdolat barikády a palbu těch, kteří za nimi ze zákrytu střílejí.

Australský generál v penzi, Mick Ryan napsal o této situaci na Twitter, že:

„Jižní část země je velice důležitá součást celkové ruské snahy obsadit Ukrajinu. To proto, že tato část Ukrajiny obsahuje 13 přístavů, které v r. 2021 vyvážely ročně přes 150 milionů tun zboží, což představuje 60% všeho vývozu z Ukrajiny a dovážely 50% dovozu. A zatím co válka na severu a na východě se změnila na pomalou a zdlouhavou, válka na jihu přinesla ruským vojskům daleko větší úspěchy. Zdá se rovněž, což je pouhá spekulace, že vedení a plánování útoku na jihu je lepší než na severu.“

Je zcela možné, že ruská vojska také značně utrpěla smrtí devíti vojenských velitelů. Kromě údajných 12 000 mrtvých vojáků, o kterých Ukrajinci tvrdí, že je zabili, přední velitelé zemřeli buď v boji, nebo byli zastřeleni ostrostřelci. Ti hlavní z nich jsou Major-Generál Vitalij Gerasimov, který se vyznamenal převzetím Krymu v r. 2014 a vedením ruských vojsk v Syrii a při druhé Čečenské válce. Dále to je Poručík-Plukovník Dimitrij Safronov, Poručík-Plukovník Denis Glebov a Plukovník Konstantin Zizevskij.

Obsazení jihu Ukrajiny bude mít obrovské ekonomické následky v Ukrajině ale také to může zamezit přílivu zbraní ze Západu. Zato na severu došlo k podstatnému zpomalení, protože vojska musela okupovat klíčová logistická centra a centrum protiletecké obrany, které mohlo sloužit těm, kteří brání Kyjev. Stejně tak letiště ve Vinnici bylo nutno zabrat.

A zatím – Polsko se samo nabídlo

Polsko se nabídlo, že pošle veškerá svá vojenská letadla, celou flotilu MIG-29 tryskáčů na pomoc Kyjevu. Mají v plánu přistát letadla na americké základně v Ramsteinu v Německu a odtud je nechat dopravit na Ukrajinu. Chtějí to udělat zadarmo, prostě jim ta letadla darovat a očekávají, že náhradou jim Washington pošle nějaká použitá letadla F-16. To je velmi nebezpečné rozhodnutí, protože může vést k zamíchání NATO do války.

Pro Ameriku byla tato nabídka velkým překvapením a napřed vůbec nevěděli, jak zareagovat. Ale pak se ozval Pentagon, který se obával, že by se tím NATO zamíchalo do hry, jak již bylo napsáno. Rovněž polský president Andrzej Duda tomuto plánu oponoval, ze stejných důvodů.

Jenže Polsko je odhodláno vraždit své bratry-Slovany a pomáhat cizím nacistům vyhrát.

Zelenský se přidal a plakal na rameni asi 280 americkým politikům a žákal o pomoc. Chtěl naprosté embargo ruského oleje a mnohem víc vojenského vybavení, než co doposud dostal. Taky chtěl zákaz letadel nad Ukrajinou, což je vytvoření tzv. „no-fly zone,“ o které ruský President Putin prohlásil, že uvedení v účinnost něčeho takového je rovno vyhlášení války.

Málokdo si uvědomuje, co „no-fly zone“ znamená. To představuje létat každý den, 24 hodin se speciálně vybaveným Boeingem 707, který má v sobě nainstalováno zařízení na zjištění jiných letadel v jeho okruhu. To samo není možno podstoupit, protože by to znamenalo předem vyřídit každý protiletecký systém, který Rusové spustili a to nejen na Ukrajině, ale i v Rusku a Bělorusku. Dále to představuje sestřelit každé ruské letadlo – to samo znamená začátek 3. války.

Amerika se pak rozhodla dát Zelenskému dalších $10 miliard ekonomické, humanitární a bezpečnostní pomoci, což krátce řečeno znamená zbraně. Takže za účelem docílení míru dodávají na Ukrajinu další a další zbraně, neboli přilévají oleje do ohně. A také povolili přílet polských letadel z Německa na Ukrajinu.

Takže tím vyhlásila Amerika Rusku válku. Je to 3. světová válka a právě začala.

Amerika chce válku s Ruskem, ale nechce ji vést sama

Již v r. 2019 se sešli vládní úředníci v Americe a diskutovali možnost 3. světové války, což by podle nich byla NATO-Ruská válka. Shodli se v tom, že taková válka by zabila aspoň jednu miliardu lidí. Počítačová simulace tohoto problému probíhala stejně jako ve skutečnosti: Rusko by vtáhlo na Ukrajinu tak, jak se to právě stalo, NATO by bylo proti své vůli vtaženo do konfliktu a Rusové by nakonec v zoufalství vypustili atomovou bombu.

Zde bychom neměli zapomínat, že Rusko ve skutečnosti bojuje s celým světem, až na Čínu, Pakistán a Maďarsko. Všichni ostatní poslechli do písmene globalistický diktát a společně soptí proti Rusku. U nás, v České republice dokonce považují ty, kteří nejdou s vládní propagandou a jsou na straně Ruska, za teroristy a hrozí jim až 3 roky vězení!

Stejně tak považovali ještě před pár měsíci ty neočkované za zrádce, sabotéry a zločince, kteří chtějí ublížit druhým a kdovíco jiného a dnes už je veřejně známo, že „očkování“ proti Covidu bylo podvod, způsobilo příšerné množství nemocí a úmrtí. Dnes je proti firmě Pfizer a jiným chystán soud – a přitom ještě před měsícem či dvěma to bylo povinné!

Toto další šílenství ve formě války by mělo být ihned zastaveno. Proč nechce Amerika a NATO přistoupit na ruské podmínky, které požadují odzbrojení Ukrajiny, vyhlášení neutrality státu, prohlášení Doněcka a Luhanska za svobodné státy a odstranění NATO z původních satelitů tehdejšího Sovětského svazu? Proč na tyto podmínky nechtějí za žádnou cenu přistoupit?

Jednoduchá odpověď: protože chtějí válku!

To všecko bylo plánováno přesně tak, říká Tucker Carlson. Ruská vojska už byla nastavena podél ukrajinských hranic, když někdy v půli února t.r. poslal Biden Kamalu Harris, toho nejméně schopného politika v celém Washingtonu, aby vysvětlila Evropanům americkou strategii. A co udělala Harris? Řekla Ukrajincům přímo: „Oceňuji a obdivuji rozhodnutí presidenta Zelenského, vstoupit do NATO organizace.“ V překladu z politické řeči do běžné hovorové mluvy to znamenalo: „Čert tě vzal, Putine, teď bys měl vtáhnout na Ukrajinu.“ A to je přesně co Putin udělal o pár dnů později. Neměl na vybranou. Bidenovu administraci to nijak nepřekvapilo; nakonec – to bylo přesně co zkoušeli svými manipulacemi docílit.

Již v r. 2016, americký senátor Lindsey Graham se naparoval před ukrajinskými vojsky, kde řekl: „Váš boj je náš boj. V r. 2017 dojde k útoku. A já se teď vrátím do Washingtonu a budeme dělat všecko pro to, abychom prosadili naši věc proti Rusku. Konec s ruskou agresivitou! Je na čase, aby platili za to, co dělají!“

Ruská agresivita? Kde? Jaká? Kde se schovává?

Ovšem neměli bychom zapomenout, že tuto válku plánují lidé, jejichž odchod z Afghánistánu byl takové fiasko, že většího snad ve vojenské historii není. Tito lidé zničili americký dolar a dnes posílají fajfky na crack (drogy) feťákům. (Opravdu, Bidenova administrativa právě nakoupila fajfky na kouření drog za $60 milionů a rozdává je drogařům – jsou to pochybní lidumilové!) Tito lidé pokazí všecko, na co sáhnou.

Ukrajina není schopna odolat ruským vojskům, říká americký plukovník v penzi, Douglas MacGregor. Podle něho, Rusové to řekli zcela jasně, že chtějí neutrální Ukrajinu. To všecko mohlo skončit už dávno (ve skutečnosti to ani nemuselo začít). Ale Zelenský, který je pouhý paňáca, zbytečně riskuje životy svých lidí, i když přece musí vědět, že NATO se nemůže do současného problému zamíchat.

Známka 1.3 (hodnotilo 32)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

18

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 21 čtenářů částkou 6 210 korun, což je 18 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

USA se domnívají, že za atentátem v Rusku stojí Ukrajinci05.10.22 23:27 USA 2

Nord Stream lze opravit včas s využitím potrubí, které je uložené na Rujáně05.10.22 23:03 Německo 0

Přiznání Liz Trussové04.10.22 22:21 Británie 0

Dugin podal v ČR trestní oznámení na Černochovou04.10.22 19:26 Česká republika 1

Výbuchy Nord Streamu jsou „obrovskou příležitostí“, říká americký ministr zahraničí Antony Blinken04.10.22 17:55 USA 3

Corbettův report: Falešná vlajka nastražená v plynovodu Nord Stream02.10.22 20:44 Evropská unie 0

V Rusku možná začnou padat hlavy01.10.22 21:12 Rusko 2

Scott Ritter: "Na prahu 3.světové války? Rusko chce dramatický úspěch." (2.část, celé)01.10.22 21:08 Neurčeno 0

Poděkování všem, kteří přispěli na Zvědavce01.10.22 19:35 Česká republika 2

Putinův projev30.09.22 19:16 Rusko 8

Zlé Rusko znovu útočí30.09.22 17:56 Česká republika 4

Zajímavá anketa o válce na Ukrajině30.09.22 09:45 Česká republika 6

Co se chystá v Polsku?29.09.22 12:46 Polsko 1

Stevardi v sukních, letušky v kalhotách. Virgin Atlantic zavádí inkluzivní pravidla pro uniformy29.09.22 10:36 Neurčeno 0

Tucker Carlson: Kdo způsobil katastrofu v Baltském moři?28.09.22 21:59 USA 2

Podle německých odborníků bude potrubí Nord Stream už navždy neopravitelné a nepoužitelné28.09.22 20:35 Německo 1

Bývalý polský ministr Radek Sikorský děkuje USA za zničení Nord Stream28.09.22 20:18 Polsko 0

Dlouhé kolony lidí utíkajících z Ruska zřejmě netvoří Rusové, ale arbajtři28.09.22 20:05 Rusko 2

NATO se po havárii Nord Stream pochlubilo na Twitteru testováním nových bezpilotních systémů28.09.22 19:58 Neurčeno 0

Z dnešní demonstrace na Václaváku28.09.22 18:22 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
24,75 Kč
Euro
24,49 Kč
Libra
28,08 Kč
Kanadský dolar
18,19 Kč
Australský dolar
16,09 Kč
Švýcarský frank
25,19 Kč
100 japonských jenů
17,13 Kč
Čínský juan
3,48 Kč
Polský zloty
5,08 Kč
100 maď. forintů
5,82 Kč
Ukrajinská hřivna
0,67 Kč
100 rublů
40,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 502,20 Kč
1 unce stříbra
512,81 Kč
Bitcoin
499 532,27 Kč

Poslední aktualizace: 5.10.2022 21:00 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 769