Poslední Assangovo divadlo: Realita, nebo psyop?

Gary D. Barnett

4.7.2024 Komentáře Témata: Wikileaks, Propaganda 1134 slov

„Ve skutečnosti by měl být člověk v politické válce považován za prioritu. A pojat jako vojenský cíl ... lidská bytost má v mysli svůj nejkritičtější bod. Jakmile je mysl prolomena, je 'politické zvíře' poraženo, aniž by nutně muselo být zasaženo kulkami.“

Výcviková příručka americké Ústřední zpravodajské služby

Domnívám se, že je nezbytné zpochybňovat naprosto vše, zejména vše, co pochází z pochybných (všech) „zpravodajských“ zdrojů, vlád, politiků, většiny „alternativních“ médií a všech zpravodajských služeb hlavního proudu. Ničemu se nemá věřit, pokud se to nedá kriticky ověřit a pokud se neprokáže, že je to přesné. V dnešní době, kdy lži a propaganda ovládají rozhlasové vlny a zaplavují mysl indoktrinovaných mas, nelze nic považovat za jisté. Ve skutečnosti je ve smyslu reality psychologická válka proti jednotlivcům v masovém měřítku neustálá, a proto je třeba zpočátku zavrhnout měkké svědomí a preferované sympatie, pokud a dokud se nenajde skutečná pravda a neprokáže se, že je nepochybná. Tato zdánlivě chladnokrevná reakce může být těžkou pilulkou, kterou je však třeba spolknout, pokud se hledá skutečná pravda.

S ohledem na ságu Juliana Assange se objevuje mnoho kontroverzí a otázek ze všech stran. Než budu pokračovat, přiznám se, že jsem se také nechal na krátkou dobu oklamat psychologickou operací Assange, a dokonce jsem o ní před pěti lety napsal krátký článek. Celou dobu jsem věděl, že jeho zatčení a veškerá pozornost jsou zavádějící a podvod, ale mylně jsem se domníval, že je pravděpodobně jen „obětí“ snahy státu umlčet whistleblowery a disent. Tohoto kýženého výsledku bylo jistě dosaženo, ale byl Assange jen nevinnou obětí a hrdinou „alternativních“ médií, nebo se podílel na tomto psychopatickém spiknutí CIA, jehož cílem bylo potlačit poctivé zpravodajství odhalující skutečné zločinné chování?

Obvykle, když se někdo stane terčem útoku jako riziko pro falešný a lživý narativ o „národní bezpečnosti“, je on a/nebo jeho organizace tvrdě cenzurována, její obsah je přísně omezen nebo eliminován a v některých případech může být zmizen nebo podlehnout nějaké podezřelé smrti, ale v případě Assange se stal pravý opak. Jeho takzvaný zločin se soustředil na zveřejnění (únik? Kdo ho vypustil a proč ho Assange získal?) videozáznamu ukazujícího brutální vraždění nevinných lidí, včetně novinářů v Iráku rukou americké armády. Americká armáda však brutálně vraždí civilisty po celém světě od tzv. počátku země. USA jsou odpovědné za vraždění civilistů deset let za desetiletím a v mnoha případech toto zlo předvádějí v televizi za potlesku svého mozkově vypatlaného obyvatelstva. A co skutečnost, že Madeline Albrightová, tehdejší ministryně zahraničí, přiznala, že vyvraždění 500 000 dětí mladších pěti let, stálo za to? Nebyl to snad ještě odpornější zločin, který byl ignorován? To je jen jeden příklad amerického teroru vůči nevinným.

Vezměme si americké zločiny proti lidskosti ve Vietnamu, Iráku, Afghánistánu, Sýrii, Jemenu, Africe, Íránu, Rusku prostřednictvím americké zástupné války na Ukrajině, Palestině a samozřejmě v dalších oblastech i zde doma. Jen od druhé světové války zemřely rukou USA přímo nebo v zastoupení desítky milionů civilistů, ale k žádnému zatýkání vrahů a jejich žoldáků nikdy nedošlo. Proč tedy Assange a co bylo skutečnou agendou? Dan Dicks odvádí vynikající práci a mnohé z toho vysvětluje, jak se můžete přesvědčit v tomto krátkém videu, které nedávno zveřejnil.

Assangeova organizace Wikileaks byla již dávno podezřelá jako operace CIA a před Assangeovým utrpením, během něj i po něm se o ní nadále psalo v tisku z „alternativních“ i mainstreamových zdrojů a z mainstreamových zdrojů kontrolovaných CIA. Reportáže o Assangeovi se neskrývaly, průběžně o nich informovaly všechny zpravodajské zdroje. Nyní je stále všudypřítomné v mainstreamových i „alternativních“ kruzích a pokrývá zpravodajské cykly.

To, co začalo Assangem na ekvádorském velvyslanectví, jeho velmi veřejným zatčením a odvlečením z tohoto velvyslanectví, které vedlo k jeho uvěznění ve věznici Belmarsh ve Velké Británii, působilo brutálně a jeho zchátralý a vychrtlý fyzický vzhled budil dojem krutého týrání nebo mučení. Říkalo se, že byl vystaven strašlivým podmínkám, těžké narkóze, která měla narušit jeho mozek a tělesné funkce, a mnozí se vyhýbali možnosti, že ve vězení brzy zemře; jako fyzicky zlomená a bezbranná duše. Čas však běžel dál a s ním i neustálé zprávy a prosby „alternativních“ zdrojů o jeho osvobození.

Zdá se, že soudní procesy, takzvané snahy o jeho vydání a neustálé výhrůžky vůči němu neměly konce, a veškeré zpravodajství pokračovalo volně a otevřeně po celou dobu tohoto desetiletého plus věznění. Nyní celé drama skončilo, protože Assange se dobrovolně přiznal k tomu, co bylo nazýváno zločiny proti státu, ačkoli ve skutečnosti zločiny státu byly v extrémních rozměrech daleko a nad rámec představivosti, vlastně nad rámec všeho, z čeho byl Assange obviněn, že odhalil. Po všem tom údajném mučení a zdrogování Assange prostě vyšel z vězení, vypadal dobře živený, tlustý, šťastný a mladší, a dostal volný průjezd zpět do své vlasti, jako by se nikdy nic nestalo. Jak je to možné?

Přiznáním viny Assange fakticky získal svobodu a mnoho usvědčujících dokumentů a e-mailů proti USA, jejich zločinným politikům a válečným zločinům bude pravděpodobně zničeno. Vytvořený precedens je navíc nesmírně nebezpečný vzhledem ke každému, kdo je ochoten odhalit zločiny státu. Řekl bych, že „žurnalistice“ to velmi uškodilo, ale to se stalo už dávno, protože skutečná a poctivá „žurnalistika“ dnes v podstatě neexistuje. Tato dohoda o přiznání viny bude mít velký vliv na eliminaci budoucích whistleblowerů, hackerů a pravdomluvných novinářů, kteří budou mluvit a odhalovat tuto ohavnou zločineckou vládu a její zločiny proti lidskosti.

Je tedy Assange agentem CIA, je hrdinou, nebo je celé toto utrpení zinscenovaným scénářem, který má dosáhnout naplánovaného výsledku výhodného pouze pro vládnoucí kabalu hlubokého státu, její pěšáky ve vládě, donucovací gangy a jí ovládaná média? Koneckonců, mnohé z minulosti Assange a jeho rodiny je podezřelé.

V této fázi je mým studovaným názorem, a proto se domnívám, že i předem daným závěrem, že Wikileaks je a po celou dobu byla operací CIA. I když můj názor na tuto věc bude kontroverzním postojem, dokud se neprokáže, že se mýlím, opírám se o tvrzení, že to vše byla od počátku plánovaná psychologická operace. K jinému závěru na základě nezvratných faktů dospět nemohu.

Co vím bezpochyby, je, že to všechno smrdí na sto honů a vyvolává to mnoho dalších otázek, které nebyly zodpovězeny. Už jen proto je třeba být maximálně skeptický a je třeba mnohem kritičtějšího vyšetřování, pokud se skutečně hledá skutečná pravda. Tohle je prostě příliš zamotané a příliš pohlazení po duši, než abychom to přijali bez maximálního zkoumání. Rozčilujte se nad mými závěry, chcete-li, ale vždy se dívejte mnohem hlouběji než na předpokládaný příběh, který vám účelově podsouvají vaši manipulátoři.

Ovládněte jejich myšlení a jejich srdce a duše je budou následovat“. (Autor neznámý)

Gary D. Barnett je investiční profesionál v důchodu, který již dvě desetiletí píše o svobodě a svobodě, politice, ekonomice a historii. Je proti veškeré válce a agresi a proti státu. V současné době žije v Montaně.

The Current Assange Screenplay: Reality or Psyop? vyšel 1.7.2024 na lewrockwell.com. Překlad v ceně 461 Kč Zvědavec.

Známka 1.6 (hodnotilo 57)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

20

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 36 čtenářů částkou 6 924 korun, což je 20 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanec v europarlamentu si může měsíčně přijít na €60,000 odhaluje M. Nawfa12.07.24 20:47 Evropská unie 0

„Jen mrtvé ryby plavou s proudem“. Osmdesát let od narození Karla Kryla12.07.24 18:13 Česká republika 0

Brusel zvažuje odvolání Orbána z předsednictví Rady EU12.07.24 18:07 Evropská unie 0

A je to tady: Green deal v České republice12.07.24 12:46 Česká republika 0

Orbán se setkal s Trumpem v jeho sídle na Floridě12.07.24 10:50 USA 0

Ministr zahraničí USA oznámil, že F-16 jsou již předávány na Ukrajinu + prohlášení Stoltenberga11.07.24 19:13 USA 3

Netanjahu se na cestě do Spojených států vyhne zastávce v Evropě, protože se obává zatykače Mezinárodního trestního soudu11.07.24 17:45 Izrael 0

Bývalý diplomat Pešek - „Jidášská vláda“11.07.24 05:11 Česká republika 1

Masová migrace migrantů do Ruska je plánem Západu zničit Rusko zevnitř - politolog Igor Skurlatov10.07.24 17:52 Rusko 1

Polsko bude možná sestřelovat ruské rakety nad Ukrajinou. Jako podmínku však stanoví souhlas NATO 10.07.24 13:42 Polsko 1

Francouzi jdou proti proudu. Spalovací vozy budou vyrábět i přes zákaz registrace10.07.24 13:32 Francie 1

Náš žoldnéř na Ukrajině Filip Siman souzen za rabování a uklizen do basy10.07.24 12:41 Ukrajina 0

"Brzda" na přepravu elektrických automobilů po moři 10.07.24 11:30 Řecko 1

Video z okamžiku, kdy Izraelci bombardovali kryt ve škole v Gaze – mládež bezstarostně hrála fotbal 10.07.24 11:24 Izrael 0

Brusel hledá způsob, jak předčasně ukončit maďarské předsednictví EU10.07.24 11:05 Česká republika 1

Na summitu NATO za nás vyjednává Tomáš Pojar - je jedním ze strůjců jestřábí politiky vůči Rusku10.07.24 10:59 Česká republika 0

Bartoš chce nařídit ČT a ČRo boj s dezinformacemi10.07.24 07:55 Česká republika 2

Čína posiluje špionážní základny na Kubě 09.07.24 16:47 Kuba 0

Volby v USA? Big podvod!09.07.24 16:19 USA 1

Realita války na Ukrajině: „Naším cílem jsou obrovská ložiska lithia,“ říká Berlín09.07.24 14:20 Ukrajina 3

Měnové kurzy

USD
23,23 Kč
Euro
25,33 Kč
Libra
30,17 Kč
Kanadský dolar
17,04 Kč
Australský dolar
15,77 Kč
Švýcarský frank
25,96 Kč
100 japonských jenů
14,71 Kč
Čínský juan
3,20 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
6,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,57 Kč
100 rublů
26,43 Kč
1 unce (31,1g) zlata
56 078,32 Kč
1 unce stříbra
716,98 Kč
Bitcoin
1 354 919,44 Kč

Poslední aktualizace: 12.7.2024 21:00 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 045