Nepřítel je mezi námi?

Média a vláda se zaměřují na skupiny bojující proti genocidě

Philip Giraldi

4.5.2024 Komentáře Témata: Sionismus, USA, Židé 2213 slov

Přátelé, verdikt je na světě!

Pokud jste proti izraelskému vyvraždění zhruba 40 000 Palestinců, převážně žen a dětí, nebo proti jasně formulovaným plánům vlády tohoto státu etnicky vyčistit zbytek historické Palestiny a vytvořit z rozvíjejícího se Erec neboli Velkého Izraele legálně židovský stát, a jste ochotni proti tomu protestovat nebo se ozvat, pak jste antisemita, nenávidící Židy, a pravděpodobně i popírač holocaustu.

Pokud jste student demonstrující proti vyvražďování, jste mluvícími hlavami a médii stále častěji označován za pro-hamasovského teroristu.

To, že musíte být v důsledku těchto nálepek odsuzováni a sankcionováni, nebo dokonce kriminalizováni, je spravedlivé v zemi, která zřejmě dospěla k přesvědčení, že Židy a Izrael, jedinečně, nelze kritizovat kvůli jejich ad nauseam citovanému viktimismu a jejich pomazání Bohem bez ohledu na to, co by mohl říkat první dodatek americké ústavy týkající se svobody slova. Koneckonců je to jen starý kus papíru, i když někomu může připadat trochu zvláštní, že skupina lidí, která provádí genocidu, dostává propustku, zatímco ti, kteří se tomu snaží zabránit, jsou biti, chodí do vězení a v některých případech jim je odepřen titul, který získali za čtyři roky studia na vysoké škole.

To, že za nedávnými studentskými demonstracemi kvůli zvěrstvům v Gaze stojí antisemité, a dokonce i zlé zahraniční vlády, jako je Čína, se postupně stává součástí nového evangelia, které rituálně schvalují jak samotní zbabělí univerzitní administrátoři, tak i velká většina v Kongresu, Bílém domě a mainstreamových médiích.

Propalestinské skupiny jsou běžně zavírány a jejich příznivci mláceni holemi, zplynováni a zatýkáni, zatímco židovským skupinám podporujícím „právo Izraele na obranu“ je dovoleno vyjadřovat svůj hněv násilím, jak se stalo minulé úterý večer na Kalifornské univerzitě v Los Angeles, kde policie přihlížela, aby proizraelští útočníci (většinou nestudenti) měli přístup k bití propalestinských táborníků. Šlo o souznění srdcí a myslí, které zřejmě slouží spravedlnosti i Bohu, který prohlásil Židy za své „vyvolené“.

Vedení Jihokalifornské univerzity označilo propalestinské skupiny za „domácí násilné extremisty“, aby se vymluvilo na ukončení slavnostních promocí koncem tohoto měsíce. Guvernéři v Texasu a na Floridě vyhlásili válku těmto odporným antisemitům, trvají na tom, že v jejich státech nebudou žádní nenávistníci Židů, a vyjadřují ochotu použít policii a národní gardu, aby to zajistili. Floridský guvernér Ron DeSantis přislíbil, že každý student, který bude vystupovat nebo demonstrovat proti Izraeli, bude vyloučen z vysoké školy. Jednotky Národní gardy byly povolány k vyklizení kampusů také v řadě dalších států, přičemž jen v úterý bylo zatčeno a vyvedeno více než tisíc demonstrantů.

Někteří si dělají legraci z toho, jak právě Izrael řídí velkou část zahraniční politiky USA „vrtěti psem“, nemluvě o zasahování do voleb a diktování toho, co se musí učit o světových, tj. židovských dějinách ve veřejných školách spolu s povinnými exkurzemi do muzeí holocaustu financovaných daňovými poplatníky, která vyrůstají jako houby po dešti. Spojené státy se zavazují, že se co nejrychleji osvobodí od antisemitismu, což je jistě správné vzhledem ke všem těm přeživším holocaustu, kteří žijí dole v Miami a zřejmě umírají hlady podle všech těch reklam, které člověk vidí v televizi a slyší v rádiu a v nichž vystupují dispenzacionalističtí hochštapleři jako Mike Huckabee, který by se měl okamžitě přestěhovat do Izraele, když to místo tak miluje, a vzít s sebou při odjezdu i podobně smýšlející členy Kongresu.

Amerika pod vedením Joea Bidena a nepochybně také pod vedením Donalda Trumpa, pokud bude znovu zvolen, se zavázala, že se ujme vedení při ochraně Židů na celém světě a bude sankcionovat každého, kdo tuto důvěru poruší. Kdo jiný je například tak mimořádně citlivý na židovskou problematiku, že má na svém ministerstvu zahraničí zakotveného zvláštního vyslance pro otázky holocaustu a Úřad zvláštního vyslance pro sledování a potírání antisemitismu se statusem velvyslance a plným personálem a rozpočtem? Dokonce ani krkolomní skopčáci, kteří se běžně nechávají od Izraele obelhávat a zastrašovat a přitom stále posílají miliony zřejmě nekonečné řadě takzvaných přeživších holokaustu v Izraeli, protože také dodávají zbraně do Tel Avivu, aby pomohli zabíjet další kamarády. Od toho jsou přece opravdoví přátelé a spojenci! Británie má konzervativní Přátele Izraele a labouristické Přátele Izraele, kteří dohromady tvoří většinu v parlamentu. Představitelé obou britských stran se pravidelně snaží Izrael pomilovat. A Francie, Kanada a Austrálie? Mezi nimi a Netanjahuem není žádný prostor. Jsou vůči Izraeli stejně „železní“, jako se k tomu neustále hlásí Joe Biden!

Větší lásku nemá žádný muž ani žádná žena, která by se dala srovnat s láskou amerických politiků k Izraeli! Podívejte se, co papá Joe Biden za poslední čtyři roky udělal pro Izrael z vděčnosti za více než 4 miliony dolarů, které za svou kariéru obdržel od izraelské lobby v rámci politických darů. Připravovaných 26 miliard dolarů pro Netanjahua je jistě přiměřenou odměnou pro velkého muže, který vlastní rukou zabránil Íránu získat jaderný arzenál, před čímž varoval posledních pětadvacet let! Bidenovo první pravidlo v politice, které dodržuje již čtyřicet let, zní: vždy dělat to, co chce Izrael, bez ohledu na cenu, protože židovský stát a židovská domácí lobby USA spolu s jejím mediálním křídlem jsou pro nominaci a zvolení klíčové!

[...]

Pouze američtí politici mají tu drzost předvolávat si šéfy významných univerzit a nadávat jim nebo dokonce vyzývat k jejich vyhazovu, pokud nedělají dost proti antisemitismu! Během slyšení ve Sněmovně reprezentantů o antisemitismu 17. dubna se americký kongresman Rick Allen zeptal rektorky Kolumbijské univerzity Minouche Shafikové, zda se obává, že by Bůh mohl univerzitu „proklít“. Allen nejprve citoval pasáž z Bible, která říká, že Bůh prokleje ty, kdo proklejí Izrael, a dodal, že on osobně považuje Jeruzalém za „střed vesmíru“. Navrhl také, aby univerzita vytvořila kurz, v němž by se studenti učili o Bibli, aby se dozvěděli o „Božím hněvu“ a o tom, jak „indoktrinační“ profesoři nedokážou vyzdvihnout studenty, kteří nevědí, jak „budou Bohem prokleti“.

Pokud je Izrael skutečně největším přítelem Ameriky na světě a jejím nejlepším spojencem, měly by o tom být nějaké pozitivní důkazy ve vzájemných vztazích obou zemí. Podívejme se tedy z hlediska vzájemnosti na to, co se děje v posledních několika týdnech! Za prvé, na makroúrovni, tj. pokračování bojů, Biden varoval Izraelce, že pokud vtrhnou do Rafáhu, nebudou podpořeni. Netanjahu odpověděl: „Vstoupíme do Rafáhu a zničíme všechny tamní prapory Hamásu – ať už s dohodou, nebo bez ní, abychom dosáhli úplného vítězství.“ Aby nedošlo k nejasnostem ohledně toho, co hodlá udělat bez ohledu na to, zda bude sjednáno dočasné příměří s výměnou rukojmích, nebo ne. Biden a jeho úžasný mluvící kůň Anthony Blinken nereagovali, kromě toho, že ještě více prosazovali příměří za podmínek Izraele, což by bylo pro Gazany v každém případě špatné, vzhledem ke klíčové práci „dočasné“ před „příměřím“. Izrael bude moci pokračovat v zabíjení, přestože další boje budou špatné pro Bidenovy volební vyhlídky v listopadu a on to ví. Stejně tak to ví Netanjahu.

Blinken vyzval k nestrannému mezinárodnímu vyšetřování dvou masových hrobů, které byly nedávno objeveny v bombardovaných nemocničních areálech v Gaze a které obsahují čtyři sta nebo více těl, z nichž mnohá byla mučena a/nebo popravena s rukama svázanýma za zády nebo vyvlečena z nemocničních lůžek, aby byla pohřbena ještě zaživa v hlubokých jámách. Na některých tělech byly patrné stopy po spěšném chirurgickém zákroku, což naznačuje, že jim byly odebrány orgány, které jsou cenným zbožím, což je pravidelný podpis obětí Izraelských obranných sil (IDF), nejmorálnější armády na světě podle toho podivně vyhlížejícího francouzsko-židovského tzv. intelektuála Bernarda-Henriho Levyho. Netanjahu a IDF odpověděli, že Izrael provede vlastní vyšetřování se slovy: „Co je tu k vyšetřování?“. Blinken nic nenamítal.

Mezinárodní trestní soud (ICC) se chystá vydat zatykač na Netanjahua a další dva vysoké izraelské představitele v souvislosti s válečnými zločiny. Netanjahu údajně divoce oslovuje své četné „přátele“, aby takovému vývoji zabránil. Na Twitteru napsal, že Izrael „nikdy nepřijme žádný pokus ICC podkopat jeho přirozené právo na sebeobranu. Hrozba zabavení vojáků a úředníků jediné demokracie na Blízkém východě a jediného židovského státu na světě je pobuřující. Nebudeme se jí podřizovat.“ Jednání Mezinárodního trestního soudu jsou tajná, takže se zdá, že to vypustil nějaký americký nebo britský právník, aby Netanjahuovi umožnil vést proti němu kampaň. Bílý dům a Kongres již jednají na plné obrátky, aby zatykače zmizely, až po výhrůžky, že se soudu přímo ujmou a zdiskreditují ho, pokud budou Izraelci skutečně potrestáni. Sionistický mluvčí Mike Johnson tlačí na Bílý dům a ministerstvo zahraničí, aby „použily všechny dostupné nástroje k zabránění takové ohavnosti“. USA nikdy předtím Mezinárodnímu trestnímu soudu nevyhrožovaly a nemohou tím nic získat a mnoho ztratit. Chce někdo vládu práva? Objevily se zprávy, že žalobci z ICC vyslechli zdravotnický personál dvou největších nemocnic v Gaze jejich vyšetřování dalších možných válečných zločinů spáchaných Izraelem v souvislosti s masovými hroby.

Jistě se objevují určité nátlakové akce zevnitř americké vlády i od voličů. Plných 92 % Izraelců plně podporuje vyvražďování Palestinců Netanjahuem a jeho psychopaty, ale 72 % Američanů nesouhlasí s tím, co se v Gaze děje, za což Biden pravděpodobně zaplatí vysokou volební cenu. Skupina amerických právníků, z nichž nejméně 20 pracuje v Bidenově administrativě, rovněž vyzývá vládu USA, aby přestala prodávat zbraně Izraeli, a je samozřejmě ignorována. Objevily se i další žaloby a také rezignace vysokých vládních úředníků, kteří byli šokováni americkou podporou genocidy prováděné na Palestincích.

Kongres právě schválil drtivou většinou hlasů pf 320 ku 91 zákon o uvědomění si antisemitismu, který mimo jiné umístí na americké vysoké školy a univerzity pozorovatele antisemitismu. Kritika Izraele, která je ipso facto definována jako antisemitismus, bude součástí jejich náplně práce. Prosazují ho skupiny jako nechvalně proslulá Liga proti hanobení (ADL), jejíž vůdce Jonathan Greenblatt označil propalestinské demonstrace za „nenávist k Židům“ a požadoval trestní oznámení. Několik kongresmanů podobně vyzvalo k zabití všech Palestinců, ale zdá se, že žádný požadavek na antipalestinský zákon na ochranu Palestinců neexistuje. Benjamin Netanjahu také vyzval demonstranty: „To, co se děje na amerických univerzitních kampusech, je strašné. Antisemitské davy ovládly přední univerzity. Vyzývají k vyhlazení Izraele. Napadají židovské studenty, napadají židovské vyučující. Připomíná to to, co se dělo na německých univerzitách ve 30. letech minulého století. Reakce několika rektorů univerzit byla ostudná.“ Hanebností má Netanjahu na mysli, že se prezidenti dostatečně neplazili a prosili o odpuštění jeho samotného, Izrael a všechny Židy v diaspoře, stejně jako sionistický Kongres a Bílý dům.

Joe Biden hodlá podepsat zákon proti antisemitismu navzdory jeho přímému útoku na první a čtvrtý dodatek americké ústavy. Nová legislativa se připojí k nedávno schválenému obnovení FISA, které umožní vládě USA špehovat občany bez soudního příkazu. Nikoho by nemělo překvapit, že návrh zákona FISA prosazovali zejména Greenblatt a ADL, aby „chránili Židy“ tím, že usnadní špehování podezřelých antisemitů. Zákaz TikToku ze strany americké vlády prosazovala ADL také kvůli tomu, že stránka obsahuje příliš mnoho informací kritizujících chování Izraele. Je zřejmé, že americký Kongres dělá to, co chce Greenblatt.

A konečně, slib USA, že určí odpovědnost a sankcionuje pachatele za zabití amerických občanů v Izraeli, stejně jako za obtěžování a zabíjení palestinských civilistů na Západním břehu Jordánu, nikam nevedl. Vyšetřování ministerstva zahraničí zjistilo, že pět jednotek IDF se před 7. říjnem dopustilo „jednotlivých případů hrubého porušování lidských práv“, včetně ubití k smrti osmdesátiletého Palestince-američana a popravy palestinsko-americké novinářky Šírin Abú-Aklehové odstřelovačem. Vyšetřováním bylo zjištěno, že existoval jeden obzvláště odporný extremisticko-fundamentalistický prapor Netzah Yehuda, který zabil osmdesátiletého muže a další osoby, jejichž hrdelní zločin spočíval v tom, že se procházely ve svém městě na Západním břehu Jordánu. Mohli se připojit ke zhruba 10 000 palestinských vězňů, které izraelská vláda drží v „preventivní“ vazbě bez jakéhokoli obvinění, ale místo toho je sebrali na ulici, z ničeho je neobvinili a pak je zbili a zabili. Zabití by nemělo nikoho překvapit.

V pondělí izraelský ministr financí Bezalel Smotrich vyzval ke smrti v Gaze s tím, že

„Neexistují žádná polovičatá opatření. Rafah, Deir al-Balah, Nuseirat – totální zničení. 'Vymažeš památku na Amáleka zpod nebe' – pod nebem není žádné místo.“

Zmínka o „Amálekovi“ vycházela z verše hebrejské Bible, kde Amálek byl národ, který Izraelci dostali příkaz zničit, přičemž Bůh jim řekl, aby „pobili muže i ženu, nemluvně i kojence“. Izraelský ministr národní bezpečnosti Itamar Ben-Gvir přišel s podobně geniálním řešením problému přeplněných věznic v zemi – mnoho Palestinců by mělo být propuštěno a poté zabito, aby se uvolnilo místo.

Blinken, který se nevyjádřil ani ke Smotrichovu, ani k Ben-Gvirovu návrhu, seděl nad zprávou IDF, ale byl konfrontován s výzvou předsedy Sněmovny reprezentantů Mikea Johnsona, který pohrozil, že podnikne kroky k zablokování jakékoli akce Bílého domu namířené proti našemu nejlepšímu příteli na celém světě Izraeli. Výsledkem je, že ministerstvo zahraničí nyní nebude omezovat vojenskou pomoc ani nijak sankcionovat potrestání některé z dotčených jednotek, přestože podle amerických zákonů je poskytování zbraní vládám, které se dopouštějí porušování lidských práv a válečných zločinů, vlastně nezákonné. Ústup USA přišel také poté, co Netanjahu prohlásil, že USA nebudou smět žádným způsobem trestat jednotky IDF ani do nich zasahovat. Blinken se pak při konfrontaci s mocí židovského státu zcela zvrátil, když mluvčí ministerstva zahraničí prohlásil, že jednotky „účinně napravily tato porušení“, ať už to má znamenat cokoli.

Takže zabíjení Američanů si nezaslouží ani pohlavek, pokud je do toho zapleten Izrael... V tom se nyní nacházíme my, Američané: základní práva mizí a naše vláda a společnost jsou obětí Izraele a jeho armády zaplacených přátel zde v USA. Probudí se Američané včas a zastaví tuto hnilobu? Pravděpodobně ne, protože volba mainstreamové strany Biden a Trump udělají vše, co židovský stát požaduje. To je naše dilema.

The Enemy Is Among Us? Anti-genocide Groups Are Being Targeted by Media and Government vyšel 2.5.2024 na Global Research. Překlad v ceně 930 Kč Zvědavec.

Známka 1.2 (hodnotilo 54)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

30

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 58 čtenářů částkou 10 368 korun, což je 30 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Evropská lidová strana (EPP) chce zachovat spalovací motory i po roce 203523.06.24 19:51 Evropská unie 0

Francouzští žoldáci v Oděse: NATO přesouvá vojáky na Ukrajinu přes Černé moře23.06.24 19:18 Francie 0

Britský poslanec Bridgen varuje před útokem pod falešnou vlajkou na evropské město 23.06.24 19:14 Evropská unie 0

Moskva přímo pohrozila Washingtonu za úder na Krymu pomocí ATACMS: „Útok nezůstane bez odpovědi“ 23.06.24 18:58 Rusko 0

Ukrajinci zahájili útok pěti raketami ATACMS na Sevastopol - zasáhli rodiny na pláži23.06.24 18:45 Rusko 0

Evropská komise šturmuje zavedení CO2 povolenek u nákupů zboží a služeb jednotlivými občany23.06.24 17:52 Evropská unie 0

Švédsko, Finsko a Norsko schválily vytvoření koridoru pro přesun vojsk NATO k hranicím s Ruskou federací22.06.24 20:22 Švédsko 1

Nový pakt OSN pro budoucnost je prvním krokem k zavedení světové vlády22.06.24 19:28 Neurčeno 0

Pád Zetoru22.06.24 12:50 Česká republika 1

Po Putinově návštěvě Pchjongjangu Soul "přehodnotí" své dodávky zbraní Kyjevu21.06.24 19:30 Jižní Korea 1

Politico - USA sdělují, že Ukrajina může zasáhnout ruské území "kdekoli" 21.06.24 19:17 Ukrajina 0

Poslanci schválili korespondenční volbu navzdory protestům opozice21.06.24 18:34 Česká republika 5

Vyšetřovatel: 80 až 90 procent úmrtí na covid jsou podvody21.06.24 04:36 USA 3

Slovenský parlament zrušil veřejnoprávní média a nahradil je novými20.06.24 21:35 Slovensko 0

O blížící se finanční krizi20.06.24 17:10 Neurčeno 1

Spojení mééédií a křiváků, to je budoucnost. Nezapomeňte Vítka znovu volit20.06.24 17:00 Česká republika 0

Nástupce Le Penové, kandidát na premiéra: Munici na Ukrajinu ano. Vojáky a „dlouhé“ rakety NE20.06.24 15:07 Francie 0

Kansas v žalobě obviňuje společnost Pfizer z klamání veřejnosti ohledně vakcíny COVID19.06.24 21:31 USA 3

V Pentagonu si rvou vlasy. Kde ta zatracená ruská ponorka je?19.06.24 21:24 USA 0

Nové dopravní značky v Minnesotě19.06.24 21:17 USA 1

Měnové kurzy

USD
23,32 Kč
Euro
24,93 Kč
Libra
29,50 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
15,56 Kč
Švýcarský frank
26,09 Kč
100 japonských jenů
14,59 Kč
Čínský juan
3,21 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
6,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,58 Kč
100 rublů
26,45 Kč
1 unce (31,1g) zlata
54 109,40 Kč
1 unce stříbra
688,79 Kč
Bitcoin
1 493 865,15 Kč

Poslední aktualizace: 23.6.2024 21:00 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 142