Lidstvo nyní čelí kolektivnímu „společnému nepříteli“

2.5.2024 Komentáře Témata: Společnost 1068 slov

Stephen Karganovic

Yuval Hariri, mluvčí Klause Schwaba, nedávno učinil prohlášení, z něhož by měl každému přeběhnout mráz po zádech. „Pokud dojde k horšímu a přijde potopa,“ řekl Harari, on a podobně smýšlející kabala stínových světovládců „postaví archu a zbytek nechá utopit“.

Na jiném místě Harari rozvádí důvody chladnokrevné lhostejnosti svých kolegů elitářů k osudu drtivé většiny obyvatel Země:

„Když se vrátíte do poloviny 20. století... a přemýšlíte o budování budoucnosti, pak jsou vaším stavebním materiálem ty miliony lidí, kteří tvrdě pracují v továrnách, na farmách, vojáci. Ty potřebujete. Bez nich nemáte žádnou budoucnost.“

Chtěl tím říci, že jste – s odkazem na dominantní společenské a finanční elity té doby – stále „potřebovali“ práci milionů lidí v různých oblastech ekonomického snažení, abyste mohli dosahovat zisku. Jak se od té doby podle „futurologa“ Harariho věci změnily?

„Nyní se rychle přesuňme na začátek 21. století, kdy naprostou většinu populace prostě nepotřebujeme, protože budoucnost je o vývoji stále sofistikovanějších technologií, jako je umělá inteligence [a] bioinženýrství, většina lidí k tomu ničím nepřispívá, snad kromě svých dat, a ať už lidé dělají ještě něco užitečného, tyto technologie je budou stále více činit nadbytečnými a umožní tyto lidi nahradit.“

Elitářský mluvčí Harari si zaslouží uznání za krvelačnou upřímnost, ne-li za morálnost „vizí“ svých a svých pánů. Jasně signalizuje názor, že tento pisatel, redakce tohoto portálu, jeho čtenáři i zbytek lidstva jsou postradatelní a kromě jakéhokoli ekonomického užitku, který by ještě mohli mít, postrádají jakoukoli přirozenou důstojnost či hodnotu.

Harari a jeho přímý nadřízený v elitářské nomenklatuře Klaus Schwab jsou technicky vzato soukromé osoby. Jejich organizační nástroj, Světové ekonomické fórum, je soukromá nevládní organizace registrovaná ve Švýcarsku. Formálně nezastupují ani nemluví jménem žádné vlády nebo oficiální struktury, která by si činila nárok na legitimitu. Nemají žádné oprávnění plánovat nebo organizovat budoucnost lidstva, kromě sebeoprávnění, které si oni a oligarchická globalistická mocenská centra, s nimiž se stýkají a prolínají, přisvojili. Nikdo je nezvolil ani nezmocnil k tomu, aby plánovali budoucnost kohokoli jiného než svou vlastní, a to dokonce výhradně jako soukromé osoby.

Přesto si právě oni dovolují disponovat budoucností lidstva, a to jednou ročně na plenárním zasedání v Davosu a po zbytek času v konspiračních konfabulacích mezi sebou.

Povaha „plánování“, do něhož jsou zapojeni, by měla každého hluboce zajímat a vážně znepokojovat. Nejen kvůli bezuzdné pýše, kterou projevuje, ale především kvůli vražednému plánu, který je jeho základem, a to v obrovském a dosud nepředstavitelném měřítku, které si Rafael Lemkin nedokázal představit, když vymyslel termín „genocida“.

Až a jestli vůbec nastane předpovězená „tsunami“, která lidstvo potopí, a můžeme si být jisti, že Harari a jeho kohorty mají schopnost ji uskutečnit v čase a způsobem, který si sami zvolí, jak ukázala nedávno vykonstruovaná zdravotní událost, nebudou oběti oplakávat. Naopak, budou mít radost z úspěchu svého díla. Až se většina lidstva „utopí“, budou se škodolibě radovat.

Je nesporné, že Harari nemluví jen svým nebo Schwabovým jménem. Veřejně artikuluje ideologickou vizi vylidněné Země, očištěné od lidské přítomnosti a podbarvené okultistickou misantropií. Tato vize je široce sdílena prominenty jeho elitářské skupiny. Vysoce postavený člen této skupiny, Bill Gates, naléhavě zdůrazňuje potřebu zbavit se nepotřebných davů jakýmikoliv prostředky, ať už spravedlivými, či nespravedlivými. Jedno z Gatesových znepokojivě explicitních prohlášení na toto téma bylo z YouTube odstraněno, údajně pro „porušení komunitních pravidel“. Skutečným důvodem pro odstranění jeho výroků z internetu bylo nebezpečí, že by mohly vyvolat poplach mezi cílovými „oběťmi povodní“ a vyprovokovat je k nekontrolovatelné zuřivé reakci, jakmile zjistí, co pro ně elitářští „vizionáři“ chystají.

Tito psychopatičtí masoví vrazi (neměli bychom si brát servítky) s využitím svých obrovských finančních, politických a mediálních (vymývání mozků) zdrojů neúprosně uvádějí v život vražedný program globální depopulace. Depopulace, jak Harari upřímně přiznal, znamená fyzickou likvidaci tolika lidských bytostí, které považují za nadbytečné nebo nepotřebné pro své cíle. Koncept kontroly populace, opět bez vytáček, je jejich kódem pro globální genocidu.

Římský klub, jedna z institucionálních složek depopulační sítě, v programovém dokumentu zveřejněném v roce 1974 nemohl hlavní princip své genocidní filozofie vyjádřit ostřeji: „Země má rakovinu a tou rakovinou je člověk.“ Je třeba objasnit, že rakovina se nepěstuje a nekultivuje? Rakovinu je třeba vyhubit.

F. William Engdahl nedávno vrhl mimořádné světlo na hluboké kořeny hanebného plánu, který jeho zlovolní propagátoři otevřeně projednávají a realizují před zraky zamýšlených obětí. Engdahl ukázal, že zvrhlíci jako Schwab a Harari jsou jen veřejnými tvářemi zlovolného transgeneračního plánu.

Engdahl cituje ze zprávy Římského klubu „První globální revoluce“. V ní se přiznává, že tvrzení o globálním oteplování CO2, které slouží jako vhodný důvod k násilnému vnucování nekonečné řady destruktivních strukturálních změn lidstvu, je pouze vymyšlená lest.

To proto, že „...společným nepřítelem lidstva je člověk. Při hledání nového nepřítele, který by nás sjednotil, jsme přišli na myšlenku, že znečištění, hrozba globálního oteplování, nedostatek vody, hladomor a podobně by tomu odpovídaly. Všechna tato nebezpečí jsou způsobena lidským zásahem a překonat je lze pouze změnou postojů a chování. Skutečným nepřítelem je tedy lidstvo samo.

Program,“ uzavírá Engdahl chmurně, „je temný, dystopický a má zlikvidovat miliardy z nás, 'obyčejných lidí'.

Je třeba učinit důležité upřesnění. Lidstvo není nepřítelem, ale naopak je korunou Božího stvoření. A je to právě lidstvo, které nyní čelí nesmiřitelnému nepříteli, v tomto případě kolektivnímu ztělesnění charakteristické vlastnosti, kterou Edward Gibbon přisuzoval zvráceným císařům Commodovi a Caracallovi: „společný nepřítel lidstva“.

Tentokrát však lidstvo již nečelí perverzním výstřednostem jednotlivého devianta. Dnes musí čelit kolektivnímu zosobnění Commoda a Caracally v podobě zvrácené globální oligarchie, prodchnuté nebezpečnou iluzí všemocnosti a beztrestnosti.

Proč jsme se rozhodli zabývat se tímto temným tématem? V první řadě proto, že zamýšlené oběti genocidy na celém světě mají právo být informovány a přirozeně mají také právo na sebeobranu, aby si zachovaly život svůj i svých rodin a zajistily integritu svých společností, kultur, historické paměti a způsobu života.

Existuje však i další důležitý důvod, a to odhalit cynismus a naprostou amorálnost genocidních fanatiků, kteří stále řídí osud značné části lidstva a neustále vyvíjejí energii, aby získali úplnou kontrolu nad zbytkem.

Jednajíce prostřednictvím svých zmocněnců Německa a Rwandy, k nimž se nedávno připojila Francie a několik dalších loutkových vlád, měli tu drzost předložit ve Valném shromáždění OSN rezoluci, která odsuzuje a připomíná vykonstruovanou „genocidu“ ve Srebrenici a odsuzuje za genocidu národ, který byl po celé dvacáté století sám cílem faktického vyhlazení.

To je právě ten zločin, který sami bezostyšně plánují spáchat, a to nikoli v nějaké vzdálené balkánské obci, ale na celém lidstvu.

A Collective “Common Enemy” Now Stalks Mankind vyšel 24.4.2024 na Global Research. Překlad v ceně 490 Kč Zvědavec.

Známka 1.2 (hodnotilo 98)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

30

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 58 čtenářů částkou 10 368 korun, což je 30 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Evropská lidová strana (EPP) chce zachovat spalovací motory i po roce 203523.06.24 19:51 Evropská unie 0

Francouzští žoldáci v Oděse: NATO přesouvá vojáky na Ukrajinu přes Černé moře23.06.24 19:18 Francie 0

Britský poslanec Bridgen varuje před útokem pod falešnou vlajkou na evropské město 23.06.24 19:14 Evropská unie 0

Moskva přímo pohrozila Washingtonu za úder na Krymu pomocí ATACMS: „Útok nezůstane bez odpovědi“ 23.06.24 18:58 Rusko 0

Ukrajinci zahájili útok pěti raketami ATACMS na Sevastopol - zasáhli rodiny na pláži23.06.24 18:45 Rusko 0

Evropská komise šturmuje zavedení CO2 povolenek u nákupů zboží a služeb jednotlivými občany23.06.24 17:52 Evropská unie 0

Švédsko, Finsko a Norsko schválily vytvoření koridoru pro přesun vojsk NATO k hranicím s Ruskou federací22.06.24 20:22 Švédsko 1

Nový pakt OSN pro budoucnost je prvním krokem k zavedení světové vlády22.06.24 19:28 Neurčeno 0

Pád Zetoru22.06.24 12:50 Česká republika 1

Po Putinově návštěvě Pchjongjangu Soul "přehodnotí" své dodávky zbraní Kyjevu21.06.24 19:30 Jižní Korea 1

Politico - USA sdělují, že Ukrajina může zasáhnout ruské území "kdekoli" 21.06.24 19:17 Ukrajina 0

Poslanci schválili korespondenční volbu navzdory protestům opozice21.06.24 18:34 Česká republika 5

Vyšetřovatel: 80 až 90 procent úmrtí na covid jsou podvody21.06.24 04:36 USA 3

Slovenský parlament zrušil veřejnoprávní média a nahradil je novými20.06.24 21:35 Slovensko 0

O blížící se finanční krizi20.06.24 17:10 Neurčeno 1

Spojení mééédií a křiváků, to je budoucnost. Nezapomeňte Vítka znovu volit20.06.24 17:00 Česká republika 0

Nástupce Le Penové, kandidát na premiéra: Munici na Ukrajinu ano. Vojáky a „dlouhé“ rakety NE20.06.24 15:07 Francie 0

Kansas v žalobě obviňuje společnost Pfizer z klamání veřejnosti ohledně vakcíny COVID19.06.24 21:31 USA 3

V Pentagonu si rvou vlasy. Kde ta zatracená ruská ponorka je?19.06.24 21:24 USA 0

Nové dopravní značky v Minnesotě19.06.24 21:17 USA 1

Měnové kurzy

USD
23,32 Kč
Euro
24,93 Kč
Libra
29,50 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
15,56 Kč
Švýcarský frank
26,09 Kč
100 japonských jenů
14,59 Kč
Čínský juan
3,21 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
6,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,58 Kč
100 rublů
26,45 Kč
1 unce (31,1g) zlata
54 109,40 Kč
1 unce stříbra
688,79 Kč
Bitcoin
1 493 865,15 Kč

Poslední aktualizace: 23.6.2024 21:00 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 551