Tragédia Slovenska = vláda Progresívneho Slovenska

Ivan Štubňa

29.9.2023 Komentáře Témata: Slovensko 1455 slov

Poslanec NR SR Milan Vetrák ma vo svojom článku upútal otázkou: „Ak nominanti Progresívneho Slovenska (PS) tunelujú peniaze v státisícoch eur v samospráve, čo môžeme čakať, ak sa dostanú k moci na celoštátnej úrovni, kde pôjde o milióny až miliardy eur?!” M. Vetrák článok napísal v dobrej viere a v predtuche čo asi môže čakať Slovensko po voľbách, ak by si moc uzurpovala strana Progresívne Slovensko.

Medzi politicky nezrelých občanov SR patrí nepochybne Michal Šimečka. Dostal sa do čela strany PS, ktorá je masívne podporovaná G. Sorosom a jeho ekonomicko – politickou mafiou. Z tejto liahne pochádza i dočasná prezidentka Čaputová, ktorá o chvíľu odíde na politické smetisko dejín Slovenska.

Michal Šimečka môže mať titulov koľko chce. Nie sú zárukou jeho politickej zrelosti, ani zárukou, že bude konať v prospech Slovenska. To, že je podpredseda Európskeho parlamentu svedčí nie o jeho politických vedomostiach, ale o jeho lokajstve voči vedeniu EÚ, ktorého hlavná predstaviteľka Ursula von der Layenová verne slúži USA a ťahá EÚ do priepasti. Vedenie EÚ nestojí o odborníkov z radov poslancov, ale o pritakávačov diktátorskej politiky EÚ. Layenová musí mať silných ochrancov, keď ani dokázaná korupcia ju nesfúkla z politického postu ako sviecu. Opäť nitky vedú k G. Sorosovi a Deep State.

Na margo Martina Šimečku, otca Michala Šimečku Hlavné správy napísali:

„To, čo ešte donedávna bolo považované za konšpiráciu, sa nakoniec ukázalo ako skutočnosť. Martin Šimečka z kontroverzného Denníka N, ktorý označil Georga Sorosa za svojho priateľa, priznal, že tento americký miliardár židovského pôvodu svojimi peniazmi ovplyvňoval voľby na Slovensku a pomohol tak poraziť bývalého premiéra Vladimíra Mečiara“. Martin Šimečka sa tiež vyjadril nasledovne: „Časť svojich peňazí (Soros) dáva na to, aby pomáhal liberálnej demokracii.” To znamená jediné. Ekonomicko – politický manipulátor G. Soros zasahuje do diania iných štátov, korumpuje ich predstaviteľov alebo dotáciami zabezpečuje ich víťazstvo vo voľbách. Pretože dnes je jasné, že úspech vo voľbách v prvom rade, závisí od toho, koľko peňazí a komu sa do volieb „naleje“. Ozaj smutné, ak má osud štátu záležať od kupliarskej strany podporovanej Sorosom. Šimečkovci sa môžu hájiť ako chcú. Biľagu o tom, že sú podporovaní Sorosom sa nikdy nezbavia. Je to jednoducho fakt.

Martin Šimečka celkom určite riadi kroky svojho syna Michala a zrejme sa stretáva so Sorosom a odovzdáva od neho pokyny čo má jeho syn robiť. Čiže prepojenie klanu Šimečkovcov na ideového vodcu a donora Progresívneho Slovenska je celkom jasné. Fedor Blaščák, súčasný vodca Nadácie otvorenej spoločnosti na Slovensku (NOS) tvrdí, že Soros už po roku 1989 investoval do ovplyvňovania politiky na Slovensku 100 mil. USD. Z toho cez NOS to bolo okolo 70 mil. USD a zvyšok podpora rôznym (prosorosovským) projektom a prosorosovským médiám. Nie je ťažké uhádnuť ktoré sú to. Že páni v SME a DenníkuN? Á propos… Nevadí dnešným Židom na Slovensku ani to, že Soros pomáhal s konfiškáciou židovských majetkov počas druhej svetovej vojny? Pozrite si nasledovné závažné video, po ktorom by Slováci Progresívne Slovensko voliť nemali. Pretože Progresívne Slovensko je zapredanecká strana. Video ponúka záverečnú otázku: Je Lucia Plaváková, podpredsedníčka Progresívneho Slovenska členkou NOS ako to tvrdí jej nový riaditeľ Alexander Soros? To, že je Plaváková lesba mi nevadí. Vadí mi to, že sa snaží presadzovať na Slovensku cudzie záujmy za cudzie peniaze podobne ako celé PS.

A len tak na okraj nemali by OČTK preveriť na aký účel sa použilo uvedených sto miliónov dolárov? A či nedošlo k naplneniu niektorého z paragrafov trestného zákona?

Na stránke SITA : „Michal Šimečka považuje za smutné a nebezpečné, že v slovenskej politike aktuálne pôsobia aj predstavitelia a strany, ktoré by v roku 1968 boli schopné podpisovať pozývacie listy do ruskej Moskvy a taktiež Slovensko zbavovať slobody a samostatnosti“.

Ide o vyslovene manipulatívny text. Michal Šimečka nevie o čom bol rok 1968, nevie o skutočnom pozadí roku 1968 nič a vyslovuje iba dohady ničím nepodložené. Ale ja upravím jeho vyjadrenie do reálnej podoby o udalostiach, o ktorých by mohol niečo vedieť.

Považujem za smutné a nebezpečné, že v slovenskej politike aktuálne pôsobia aj predstavitelia a strany, ktoré v roku 2022 boli schopné realizovať podpis tzv. údajne obrannej DCA dohody s USA, čiže pozvanie na okupáciu Slovenska armádami NATO a USA a tým Slovensko postupne zbavovať slobody a samostatnosti. Tento proces zrady Slovenska uskutočnila vláda SR, 79 poslancov NR SR a prezidentka SR. Na rozdiel od dohadov Michala Šimečku sa tieto udalosti na Slovensku stali.

Progresívne Slovensko a Michal Šimečka tvrdia na stránke SITA, že chcú presadiť voľby zo zahraničia aj pri prezidentských voľbách. Michal Šimečka tvrdí, že nie je fér, že takáto možnosť neexistuje. Pripomína, že o voľbu poštou v predčasných parlamentných voľbách požiadalo rekordných 72 993 ľudí, ktorí chcú mať slovo v tom, kto a akým smerom bude viesť Slovensko.

Michal Šimečka je mimoriadne nebezpečný politik pre Slovensko. Môj názor je, že trvalo žijúci Slováci a Slovenky v zahraničí by nemali mať možnosť voliť. Z jednoduchého dôvodu. Neorientujú sa dostatočne v politickej situácii, sú manipulovateľní s možnosťou využitia Sorosových zdrojov, nežijú na Slovensku, nie sú ekonomicky priamo činní na Slovensku, neplatia dane Slovensku, nemajú informácie o skutočných potrebách Slovenska, nemôžu ovplyvniť politické dianie tak, aby ich hlasy prispeli k politickej a ekonomickej stabilite SR a pod. Dôsledky zlej voľby zahraniční Slováci znášať nebudú. Žijú v iných pomeroch. Ale dôsledky ich zlej voľby bude znášať celý národ žijúci na Slovensku. Ich hlasy však môžu chýbať progresívcom a vôbec nepochybujem o tom, že Progresívne Slovensko prostredníctvom svojich nastrčených ľudí manipuluje s občanmi SR žijúcimi v zahraničí s cieľom zmocniť sa ich hlasov. Hlavne v Českej republike.

Michal Šimečka verný sluha G. Sorosa si splnil svoju sluhovskú úlohu, keď sa na adresu maďarského ministra zahraničných vecí Pétera Szijjártóa v súvislosti s jeho vyjadrením, že T. Gašpar je na Slovensku terčom honu vyjadril, že aby rešpektoval suverenitu Slovenskej republiky a zdržal sa výrokov, ktoré nepodložene spochybňujú nezávislosť Polície SR.

Pritom Szijjártó uviedol aj príklady z iných krajín, v ktorých sú napádaní politici v opozícii voči medzinárodnému liberálnemu neokolonializmu, liberálnemu mainstreamu a statočne zastupujú národné záujmy. Okrem toho Szijjártó presne pomenoval, čo sa vo svete a i na Slovensku deje. Michal Šimečka je politický slepec ak to nevidí alebo je priamo trafený medzi oči jeho liberálnej prosorosovskej agendy, ktorú sa poslušne snaží plniť. Szijjártó jednoducho odkryl karty, ktoré mali ostať zavreté. Dnes sme v situácii, v ktorej nemôže byť ani reči o nezávislosti polície. Z polície sa stal politický nástroj na mocenské uskutočňovanie cieľov liberálno-progresívnej mafie.

Celkom správne na nebezpečenstvo Sorosovej politiky poukázal portál „Politickí väzni“ v článku „Zapriahnutí v Sorosovom chomúte“. Citujem: „Soros bez ostychu zverejnil cieľ svojho úsilia v knižke Vek omylnosti. Na str. 14 uvádza: „Ak preložím svoju filozofiu do podoby filozofického zámeru, môžem svoj cieľ definovať ako globálnu otvorenú spoločnosť.“ Samozrejme, že má ambíciu svetového vládcu. K tomu však potrebuje „všeobecne prijímanú ideológiu“. Na inom mieste hovorí, že otvorená spoločnosť rovná sa liberálna demokracia. Kto získal moc po voľbách v roku 1998, do ktorých „filantrop“ investoval dvadsať miliónov dolárov? Dzurinda a jeho SDK. Prakticky to boli väčšinou ľudia pochádzajúci z KDH. Nástup Dzurindovej vlády znamenal tvrdý útok na médiá, najmä obsadením STV teroristickým spôsobom. Šéfkou správnej rady Nadácie otvorenej spoločnosti financovanej Sorosom bola v istom období Iveta Radičová. Zničiť historickú pamäť, nastoliť vyhovujúcu ideológiu, to je cesta k Sorosom vysnívanej globálnej spoločnosti. Všetky prostriedky nátlaku, aké sú dnes už v spoločnosti jasne viditeľné, považuje za legitímne, nemá problém ich financovať a pritom zdanlivo bojovať proti korupcii! Najznámejší a najväčší korupčník sveta! K takýmto priateľom sa hlási Martin Milan Šimečka, syn Milana Šimečku, disidenta z obdobia komunizmu a otec europoslanca Michala Šimečku.“ Koniec citácie.

K týmto slovám nie je potrebné ozaj nič dodávať. Z celej mozaiky Sorosovho konania je jasné, že ide o človeka, ktorý chce nastoliť globálnu svetovládu pod vedením USA založenú na neokoloniálnych, liberálnych, čiže chaotických hodnotách, ktoré ani hodnotami v skutočnosti nie sú. A Progresívne Slovensko je Sorosov ťažný kôň, ktorý má tento cieľ na Slovensku splniť. Preto Michal Šimečka i celé Progresívne Slovensko odmieta všetko, čo nie je v súlade s ich (rozumej Sorosovým klanom) videním sveta.

Soros sa svojou špinavou prácou vôbec netají. Jeho skazenú morálku vystihujú jeho slová: „Všetko to, čo rozdeľuje ľudí a ničí morálne hodnoty národa, je to správne. Potom je táto krajina moja“.

Progresívci majú pochybný volebný program, ktorého niektoré ustanovenia sú v rozpore s Ústavou SR. Nepripúšťajú žiadnu inú debatu, žiadny iný názor. Ich stanoviská a vyjadrenia sú „jediné správne“ a všetci ostatní s iným názorom sú „nepriatelia štátu“. Pre Slovensko ide o nebezpečnú stranu, ktorá v prípade volebného úspechu bude ešte horšia ako mafiánsky dvojzáprah Matovičovej a Hegerovej vlády.

Z mesta SNP Ivan Štubňa

Zdroje

(1) https://zemavek.sk/progresivne-slovensko-nevolim-preto-lebo-slovensko-milujem/

(2) Progresívne Slovensko na politickú scénu Slovenska nepatrí; blog.hlavnespravy.sk; 10.8.2023

(3) Zapriahnutí v Sorosovom chomúte; pv-zpko.sk

Známka 1.1 (hodnotilo 41)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 87 čtenářů částkou 16 665 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Český důchodový systém skončil v rekordním schodku23.02.24 07:29 Česká republika 0

Propusťte Assange!23.02.24 07:23 Česká republika 0

Dekarbonizace je nevratná, v příštích šesti letech bude Česko stát 3,5 bilionu korun!22.02.24 21:39 Česká republika 1

Západní země by měly dát Ukrajině všechny zbraně a vybavení, říká šéf SNBO (VIDEO)22.02.24 18:02 Ukrajina 1

Plán, když vyhraje Trump22.02.24 17:08 USA 0

CNN - Rusko má ohromné zisky z prodeje ropy do Indie 20.02.24 18:24 Rusko 0

WHO hodlá nastolit globální diktaturu!20.02.24 16:26 Neurčeno 5

Pravda o muži jménem Alexej Navalnyj, údajném „Putinově nepříteli”19.02.24 17:51 Rusko 4

Aktuálně Praha19.02.24 16:27 Česká republika 4

Brazilský prezident přirovnal dění v Gaze k Hitlerovým zvěrstvům18.02.24 18:50 Brazilie 1

Aspen Institute a jeho členové18.02.24 18:13 Česká republika 0

Jiný názor na inflaci, než ten vládní 18.02.24 15:20 Česká republika 4

Lékaři, kteří zjistili, že se tajně vkládá do vakcín rakovinotvorné enzymy, nalezeni mrtví17.02.24 17:41 USA 3

Zemřel Alexej Navalnyj16.02.24 15:52 Rusko 12

Blokáda Prahy je akce proruských sil, řekl Fiala16.02.24 09:55 Česká republika 1

Ukrajinci zaútočili na Bělgorodskou oblast pomocí MLRS Vampire 15.02.24 19:52 Rusko 2

Očkovaní dostávají další tečku15.02.24 19:15 Česká republika 4

Krásný výhled na Westminsterský palác v moderním, kulturně obohaceném Londýně15.02.24 18:06 Británie 0

Další z dílů Biden Stand Up comedy15.02.24 18:03 USA 0

Humanitární pomoc15.02.24 10:18 Polsko 0

Měnové kurzy

USD
23,43 Kč
Euro
25,36 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
15,36 Kč
Švýcarský frank
26,60 Kč
100 japonských jenů
15,57 Kč
Čínský juan
3,26 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
6,54 Kč
Ukrajinská hřivna
0,61 Kč
100 rublů
25,18 Kč
1 unce (31,1g) zlata
47 409,50 Kč
1 unce stříbra
533,36 Kč
Bitcoin
1 206 932,07 Kč

Poslední aktualizace: 22.2.2024 22:00 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 504