Otevřeně přiznávají, že jsme na pokraji "poslední války"

Michael Snyder

25.9.2023 Komentáře Témata: Třetí světová válka 1339 slov

Většina Američanů vůbec netuší, jak blízko jsme nemyslitelnému. Přestože vůdci po celém světě prodělali opravdu těžký případ válečné horečky, naprostá většina z nás ve Spojených státech je zcela přesvědčena, že všechno nějak dopadne. Většina z nás věří mluvícím hlavám v televizi, když nás ujišťují, že naši politici mají vše pod kontrolou a že je krajně nepravděpodobné, že by došlo k jadernému konfliktu. Ale na druhé straně zeměkoule to vidí úplně jinak. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v úterý v OSN prohlásil, že svět se dostává na pokraj „poslední války“...

Mrazivé výroky ukrajinského prezidenta byly určeny zemím, které jsou od začátku konfliktu v únoru 2022 rozpolcené v tom, na čí straně stojí, a zemím, které byly na začátku s ním, ale od své podpory ustoupily.

Ruská invaze do jeho země tlačí svět do „poslední války“, řekl ukrajinský prezident světovým lídrům, kteří se účastnili výročního setkání v New Yorku.

Pro jednou se Zelenským skutečně souhlasím.

Jsme doslova na pokraji apokalyptického globálního konfliktu, v němž mohou zemřít miliardy lidí, a proto musíme najít východisko, dokud to ještě jde.

Zelenskyj však během svého projevu dal jasně najevo, že s Vladimirem Putinem rozhodně nehodlá nikdy jednat...

Aniž by uvedl jakékoli podrobnosti, Zelenskyj na půdě OSN naznačil údajnou snahu některých osob zprostředkovat s Putinem tajnou mírovou dohodu.

Zelenskyj varoval každého, kdo by Putinovi věřil, aby si vzpomněl na osud ruského žoldáka Jevgenije Prigožina, který byl minulý měsíc považován za mrtvého poté, co zpochybnil Putinovo vedení.

„Jsem si vědom některých pokusů o pochybné zákulisní dohody. Zlu se nedá věřit. Zeptejte se Prigožina, jestli někdo sází na Putinovy sliby,“ řekl.

Rusové se také domnívají, že se rychle blížíme k bodu, odkud není návratu.

V neděli ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov veřejně prohlásil, že USA vedou proti Rusku „válku“...

Masivní kampaň Washingtonu na podporu Ukrajiny zbraněmi se rovná válce proti Rusku, prohlásil ministr zahraničí Sergej Lavrov a dodal, že USA si Kyjev právě za tímto účelem dlouhodobě připravují.

V komentáři pro ruského reportéra Pavla Zarubina, který byl zveřejněn v neděli, Lavrov naznačil, že zvěsti o tom, že Washington možná dá zelenou dodávkám armádních taktických raketových systémů (ATACMS), které mají dolet až 300 km, mají za cíl „formovat veřejné mínění“.

Podle ministra by tyto úvahy nic nezměnily na skutečnosti, že „Ukrajina byla po mnoho let připravována k boji rukama i těly s cílem způsobit Rusku strategickou porážku“. Lavrov obvinil USA, že řídí nepřátelské akce mezi Kyjevem a Moskvou.

Většina Američanů by neřekla, že jsme v tuto chvíli ve válce s Ruskem.

Ale v Rusku se na věc dívají zcela jinak.

V ruské televizi se neustále hovoří o tom, že USA a Rusko jsou nyní uzavřeny v existenciálním konfliktu, který bude mít nakonec jen jednoho vítěze.

Netřeba dodávat, že Rusové nemají v plánu prohrát.

V úterý před OSN vystoupil také Joe Biden a během tohoto projevu opět potvrdil podporu USA válce na Ukrajině.

A údajně má v plánu požádat Kongres o balíček pomoci ve výši 24 miliard dolarů, který by pomohl posílit ukrajinskou armádu.

Ale my už jsme jim poskytli miliardy a miliardy a miliardy dolarů.

Kam se všechny ty peníze poděly?

Tuto otázku si nyní klade předseda Sněmovny reprezentantů Kevin McCarthy...

Předseda Sněmovny reprezentantů Kevin McCarthy požadoval „odpovědnost“ za americkou pomoc Ukrajině a slíbil, že ve Washingtonu vyslechne prezidenta Volodymyra Zelenského, a to v situaci, kdy se mezi republikány zvyšuje napětí ohledně financování obrany země.

'Je Zelenskyj zvolen do Kongresu? Je to náš prezident? Myslím, že se nemusím k ničemu zavazovat, a myslím, že na něj mám otázky,' řekl v úterý McCarthy v jenom z posledních výroků, v nichž projevil skepsi ohledně miliardové americké vojenské a jiné podpory.

'Kde je odpovědnost za peníze, které jsme již utratili? Jaký je plán vítězství? Myslím, že to je to, co chce americká veřejnost vědět,' řekl, uvedla ABC News.

Mnoho Američanů odmítá uvěřit, že se tento konflikt někdy přenese za hranice Ukrajiny.

Pravdou však je, že už se tak stalo. Ve skutečnosti CNN uvádí, že Ukrajinci právě provedli údery bezpilotními letouny „proti milici podporované Vagnerem poblíž hlavního města Súdánu“...

Ukrajinské speciální služby pravděpodobně stály za sérií úderů bezpilotními letouny a pozemní operací namířenou proti milici podporované Vagnerem poblíž hlavního města Súdánu, zjistilo vyšetřování CNN, které zvyšuje pravděpodobnost, že se následky ruské invaze na Ukrajinu rozšířily daleko od frontové linie.

V rozhovoru pro CNN popsal ukrajinský vojenský zdroj operaci jako práci „nesúdánské armády“. Na dotaz, zda za útoky stojí Kyjev, zdroj pouze uvedl, že „ukrajinské speciální služby jsou za ně pravděpodobně zodpovědné“.

Ázerbájdžán mezitím zahájil rozsáhlou ofenzívu proti Arménii...

Ázerbájdžán v úterý provedl údery na sporný region Náhorního Karabachu, když oznámil zahájení „protiteroristické“ operace, což je krok, který hrozí vyvolat další válku v regionu.

Ministerstvo obrany země uvedlo, že používá „vysoce přesné zbraně“ k „zneškodnění“ Arménií podporovaných sil a zaměřuje se na arménské vojenské pozice s cílem vytlačit „formace arménských ozbrojených sil“.

Záběry údajně natočené ve Stepanakertu, hlavním městě Karabachu, které Ázerbájdžán nazývá Chankendi, zachycují zvuky hlasitého ostřelování a dělostřelecké palby.

Všimli jste si, že Bidenova administrativa tuto agresi Ázerbájdžánu neodsoudila?

To proto, že ji Bidenova administrativa téměř jistě požehnala.

Pokud se boje mezi Ázerbájdžánem a Arménií rozhoří, odvede to tolik potřebné ruské vojenské zdroje z ukrajinské fronty.

Rozhodně žijeme v době válek a zvěstí o válkách.

A stále slyšíme další zvěsti o tom, že se Čína rychle připravuje na vojenský konflikt se Spojenými státy. Stačí se podívat, co v pondělí řekl Gordon Chang televizi Fox Business...

Vedoucí pracovník Gatestone Institute a expert na Čínu Gordon Chang vydal hrozivé varování před možností jaderné výměny s Čínou, protože napětí na světové scéně zůstává nafouknuté a USA se připravují na válku.

„Jsme mnohem blíže jaderné výměně, než si Američané myslí,“ řekl Chang v pondělním pořadu „Mornings with Maria“ na Fox Business. „Čína se připravuje na válku... Čína zkoumá Spojené státy pro údery jadernými zbraněmi, takže si musíme uvědomit závažnost této situace. Problémy uvnitř čínského režimu právě teď naznačují, že Si Ťin-pching v raketových silách, které kontrolují téměř všechny čínské jaderné zbraně, nyní instaluje důstojníky, kteří budou poslouchat jeho rozkazy, aby stiskli tlačítko, když je dá.“

Gordon Chang má pravdu.

Válka s Čínou se blíží.

V okamžiku, kdy Čína napadne Tchaj-wan, budou USA a Čína ve válce.

Číňané to vědí, ale nebrání jim to v přípravě na takový konflikt.

V posledních dnech Číňané pokračují v prověřování obrany ostrova tím, že vysílají vlny bojových letounů do tchajwanské identifikační zóny protivzdušné obrany...

Tchajwanské ministerstvo národní obrany vydalo důraznou výzvu Pekingu, aby přestal s neustálými vojenskými provokacemi poté, co bylo v těsné blízkosti ostrova během 24 hodin z neděle na pondělí zjištěno více než 100 čínských vojenských letadel, uvedla CNN.

V prohlášení ministerstvo vyjádřilo vážné znepokojení nad značným počtem vojenských letadel, která podle něj představují „vážné problémy pro Tchajwanskou úžinu a regionální bezpečnost“.Podle letové mapy poskytnuté ministerstvem 40 ze 103 čínských vojenských letadel překročilo střední čáru Tchajwanské úžiny a vstoupilo do Tchajwanem vyhlášené identifikační zóny protivzdušné obrany (ADIZ), jak uvedla CNN.

Až tato válka začne, bude většina Američanů zcela šokována.

Nikdo však nebude moci říci, že jsme nebyli varováni.

Zajímavé je, že jeden muž se nedávno zeptal Alexy na nadcházející prezidentské volby a Alexa mu řekla, že volby v roce 2024 budou ve Spojených státech zrušeny, protože v té době budeme ve válce s Ruskem a Čínou.

@daryllawsonlive Alexa kdo vyhraje volby v roce 2024? Alexa říká, že volby v roce 2024 se konat nebudou #Alexa #2024Election #war #Russia #China #USA #Trump #daryllawsonlive #daryllawson ♬ originální zvuk – DarylLawsonLive

Osobně si nemyslím, že se události pohnou tak rychle.

Mohu se mýlit, ale věřím, že v roce 2024 budou prezidentské volby.

Nemělo by však být pochyb o tom, že válka s Ruskem i válka s Čínou jsou velmi blízko.

Kdyby naši vůdci měli alespoň trochu rozumu, snažili by se najít cestu z této šlamastyky, dokud je to ještě možné.

Bohužel se zdá, že se naši vůdci úplně zbláznili, a tak se stále rychleji blížíme k datu, které je nemyslitelné.

They Are Openly Admitting That We Are On The Brink Of “The Final War” vyšel na activistpost.com 21 9.2023. Překlad v ceně 570 Kč Zvědavec.

Známka 1.1 (hodnotilo 59)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

49

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 87 čtenářů částkou 17 143 korun, což je 49 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sedm nejškodlivějších účinků větrných turbín26.05.24 18:43 Evropská unie 1

Pozvánka na největší protest proti WHO v Ženevě 26.05.24 18:05 Švýcarsko 0

Jak jsou na tom očkované děti v porovnání s neočkovanými? Zdravotní katastrofa.25.05.24 20:27 USA 9

Nadešel čas, dovolme už Ukrajině útočit na ruské území, vyzval Stoltenberg 25.05.24 20:22 Neurčeno 3

Těsně před atentátem na Roberta Fica byl na Slovensku Tedros24.05.24 17:05 Slovensko 1

Zemřel Jan Kačer 24.05.24 16:52 Česká republika 0

Gruzínskému premiérovi Iraklimu Kobachidzeovi vyhrožuje evropský komisař vraždou23.05.24 18:40 Gruzie 0

Norsko potvrdilo, že zatkne Benjamina Netanjahua a Yoava Gallanta, pokud vstoupí na jeho území23.05.24 18:33 Norsko 0

Představenstvo ČEZ si vydělalo 135 milionů Kč, šéf Beneš 35 mil. Kč23.05.24 17:18 Česká republika 0

Prezident Íránu zemřel po pádu vrtulníku23.05.24 10:28 Írán 0

Kdo je globální prediktor?22.05.24 20:51 Česká republika 6

Prezidentu Ukrajiny Zelenskému vypršel mandát a ztratil legitimitu22.05.24 15:49 Ukrajina 5

Danny Kollár v ostré reakci na proces apologizace atentátníka Juraje Cintuly22.05.24 15:20 Slovensko 1

Klaus Šváb odstoupil z funkce výkonného předsedy Světového ekonomického fóra22.05.24 12:16 Švýcarsko 0

O Zelenského prezidentství 22.05.24 08:32 Ukrajina 0

Proč došlo k atentátu na Fica? Šokující video ukázalo vše. 22.05.24 08:25 Slovensko 0

Rusko zahájilo cvičení přípravy a použití nestrategických jaderných zbraní21.05.24 18:51 Rusko 0

Stovky zraněných a evakuační lety. Francie se v Pacifiku střetla s Ázerbajdžánem21.05.24 17:28 Nová Kaledonie a závislá území 0

EU uvalí zelenou daň na osobní dopravu i domy21.05.24 17:20 Evropská unie 2

Poslanci budou řešit odvolání Xavera Veselého z Rady ČT kvůli urážkám na adresu Vašáryové21.05.24 15:38 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,71 Kč
Euro
24,64 Kč
Libra
28,76 Kč
Kanadský dolar
16,62 Kč
Australský dolar
15,06 Kč
Švýcarský frank
24,64 Kč
100 japonských jenů
14,47 Kč
Čínský juan
3,19 Kč
Polský zloty
5,79 Kč
100 maď. forintů
6,40 Kč
Ukrajinská hřivna
0,57 Kč
100 rublů
25,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
53 015,57 Kč
1 unce stříbra
689,65 Kč
Bitcoin
1 561 342,95 Kč

Poslední aktualizace: 26.5.2024 21:00 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 320