Plánovaný podzim 2022 „Epidemická tyranie“

Peter Koenig

5.9.2022 Komentáře Témata: Zdraví, Očkování, Covid teror 1781 slov

Německá vláda se připravuje na vojenský režim pro všechny případy. Němečtí představitelé se obávají povstání a vyzbrojují Bundeswehr pro domácí operace. Německo má největší evropské výcvikové středisko pro boj ve městech v „Schnöggersburgu“ v Sasku-Anhaltsku nedaleko Hamburku. Staví se od roku 2012 a dokončeno – připraveno k výcviku – mělo být v roce 2020.

Německé ozbrojené síly (Bundeswehr) spolu se silami NATO dnes cvičí na podzimní převraty – v Německu a pravděpodobně i v dalších velkých evropských městech.

Je zřejmé, že Agenda OSN 2030 alias Velký reset se všemi svými tyranskými, protispolečenskými opatřeními, která mají přijít, byla v plánu již mnoho let. Ve skutečnosti byl s Rockefellerovou zprávou z roku 2010 – viz toto – plán na desetiletí 2020-2030 do značné míry definován – viz kapitoly „Rámcový scénář“ a „Scénářová vyprávění“.

Pro ty, kteří věnovali pozornost varování kultu WEF před tím, co přijde, byla jejich agenda definována a vysvětlena s velkým předstihem. Další „varování“ kultu naleznete zde.

V rámci příprav na plánovanou tyranii Epidemie podzim 2022 byl například německý vládní krizový štáb Corona již pod vojenským vedením, naposledy pod vedením generálmajora Carstena Breuera. Ten stojí v čele velitelství „územních úkolů“ Bundeswehru v Berlíně. Ještě nedávno se pro Spiegel chlubil opatřeními a očkovacími mandáty těmito slovy:

Na podzim budeme muset proti Coroně očkovat až 60 milionů lidí.

Může to být pouhé blafování nebo vyvolávání strachu – nebo to může být pravda. Nebo přinejmenším plán založený na tom, co německá vláda předpokládá. A to vždy v úzké spolupráci se Světovým ekonomickým fórem (WEF) a těmi, kdo WEF velí, světovými finančními giganty, co mají na mysli pro další kroky, jak snížit světovou populaci a uplatnit svou kontrolu nad přeživšími.

Přežijí ti, kteří okamžitě nepodlehnou dalšímu vax-drive nebo ekonomickému kolapsu, tj. nezaměstnanosti, bídě a sebevraždám; nebo nezaměstnanosti bídě, nemocem a smrti; nebo nezaměstnanosti, bídě hladu a smrti – a můžete pokračovat ve vašem vlastním seznamu. Jejich cílům se meze nekladou. Zastavit je můžeme pouze my, lidé.

Pak je tu riziko válečné smrti. Válka na Ukrajině může snadno přerůst v jadernou katastrofu – a zničit nejen stovky milionů lidí, ale také potravinové zásoby, což povede k hladomoru a dalšímu umírání – smrti biblických rozměrů.

Dále je to elektrická síť. Uměle vytvořený nedostatek energie (z něhož se pohodlně obviňuje válka mezi Ukrajinou a Ruskem, kterou vyvolalo NATO a Západ) může přinést nejen tmu pro přeživší, ale také zničení všech digitalizovaných vymožeností, na nichž je společnost doposud závislá – včetně bankovních účtů lidí -, což znamená, že nebudou mít přístup ke zboží pro přežití, včetně potravin, topení a dalšího. To by mohlo vyvolat další vlnu smrti.

Ale nebojte se. „Jejich“ digitalizovaná kontrola nad námi zůstane zachována.

Ďábelský plán na letošní podzim může být základem pro předpověď generálmajora Carstena Breuera, který jen v Německu předpověděl 60 milionů „očkování“.

Navazuje na předpovědi Billa Gatese a prohlášení generálního ředitele WHO Tedrose, který 23. července 2022 vyhlásil opičí neštovice za mimořádnou událost mezinárodního významu pro veřejné zdraví (PHEIC), čímž překonal rozhodnutí výboru WHO pro mimořádné události, který se v poměru 9:6 rozhodl nedoporučit vyhlášení PHEIC.

To samo o sobě vypovídá o tom, že za tímto rozhodnutím stojí agenda, kterou Tedros / WHO nemá pod kontrolou. Místo toho se Tedros řídí pokyny.

Jak by to všechno mohlo souviset dohromady, 60 milionů očkovacích látek, PHEIC a vojenská připravenost německé vlády – přičemž ostatní vlády pravděpodobně následují příkladu Německa?

Nadcházející podzimní sezóna může přinést jednu nebo více nových variant kovidů, pak jsou tu opičí neštovice, které čekají na vyhlášení další plandemie – a nakonec je tu každoroční chřipková sezóna.

Všechny tři dohromady by mohly vytvořit masivní, ale opravdu masivní očkovací kampaň, buď jednotlivé očkovací látky proti všem těmto vymyšleným nemocem, nebo jedna očkovací látka „pokrývající vše“.

Pro samotný Covid může být obtížné přesvědčit lidi pro další vakcíny. Ale obrovská propaganda opičích neštovic a „obzvláště silná chřipková sezóna“ – kterou by média mohla předvídat – by mohla vyděsit dostatek lidí, aby si vzali obě očkování, nebo pokud by je jeden nebo dva z farmaceutických gigantů velkoryse navrhl jako kombinované očkování proti chřipce a opičím neštovicím, lidé by se možná rádi nechali očkovat dvakrát v jednom.

Jak to funguje?

Při prvních kolech plandemie, typu Covid, včetně různých variant, bylo podáno několik vakcín a posilovacích vakcín, řekněme 50 % až 70 % populace v zemích globálního Severu, včetně Evropy a USA, Kanady, Japonska, Austrálie a Nového Zélandu. Je obtížnější posoudit poměr vakcín v zemích globálního Jihu.

Podle lékařských odhadů je asi 70 % všech očkovacích látek placebo, roztoky slané vody nebo podobné látky, které neškodí. Ale 30 % jsou vakcíny typu mRNA s různými typy toxinů. Různé kombinace, které testují pole účinnosti. Všechny náchylné k vyvolání různých onemocnění, od rakoviny (převážně postihující reprodukční systém žen i mužů), leukémie, myokarditidy, onemocnění jater a ledvin a tak dále – téměř nekonečný seznam.

Dr. Mike Yeadon, bývalý viceprezident a vědecký ředitel společnosti Pfizer, několikrát zmínil, že mnohé z těchto ničivých vedlejších účinků se mohou objevit až po 6 až 24 měsících, možná i déle. Bude prakticky nemožné vysledovat, že tyto účinky souvisejí s vakcínami.

Mnohé z těchto nemocí vedou k úmrtí, často k bolestivé a pomalé smrti. Jiné mohou vést k různým, ale velmi bolestivým druhům postižení – jedná se o bezohledné zabíjení a utrpení. Kdybychom stále žili v právním systému, trest pro pachatele, pro ty, kteří přesně vědí, co dělají, a pro ty, kteří přikazují a nutí – nebo ještě hůře – zdravotnický establishment, aby prováděl jejich vax tyranii, přestože vědí lépe – no, kdybychom stále měli fungující systém „právního státu“ – tito jedinci by byli postaveni před trestní soud à la Norimberk 2.0 – na steroidech.

Takové právní systémy však byly znemožněny. Byly pozastaveny celé národní ústavy, aby se tato smrtící Agenda OSN 2030 – naplnění Velkého resetu – dotáhla do konce.

Tento systém 70 % placeba je skvělou strategií pro „jabbers“. Je to nástroj propagandy. Ti, kteří dostanou placebo a jsou v pořádku, žádné negativní účinky, budou propagovat a snažit se přesvědčit vaxx-skeptiky, že je to v pořádku, žádné riziko, jsou v pořádku – a proč to nemít za sebou a být „chráněni“.

Dělají tak bezplatnou reklamu kultu monster.

Eurostat zaznamenal v období od března 2020 do června 2022 nadměrnou úmrtnost až o 40 %.

Neexistuje žádný jiný pravděpodobný důvod než genocidní vakcíny.

Americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), stejně jako časopisy Lancet a New England Journal for Medicine (NEJM) ve svých poctivých hodnoceních a statistikách jasně definují úmrtnost na Covid – všechny varianty – v rozmezí 0,07 až 0,1 %, přičemž většinu úmrtí tvoří lidé starší 70 let a s komorbiditami. To je podobné jako u běžné chřipky.

Vlády a zdravotnické úřady přesto stále prosazují „očkování“. A „Někdo“ tlačí na vlády a zdravotnictví. Nikdo není dost silný a odvážný, aby toto monstrum zastavil. Žádná vláda. Dokonce ani systém OSN.

Naopak, systém OSN je zkorumpovaný a spolčuje se s „pány zla“. Všichni se bojí možných následků. Proto se sklánějí. Aby si uchránili svou kůži – zatímco buldozery se valí dál – donekonečna. Rozdávají lektvary smrti. Bez výčitek svědomí.

Spekulativně řečeno, v této podzimní vaxx-tyranii se může poměr „skutečných“ vs. placebo vaxx zvýšit na 50/50, což znamená více smrtelných onemocnění – často ne okamžitě, ale až po jednom či dvou letech, kdy bude těžké vysledovat úmrtí zpětně k vaxx. (Mike Yeadon).

Mnozí z těch, kteří mají podezření, si psychologicky nedokážou přiznat, že za onemocnění nebo úmrtí svých blízkých mohou jedovaté vakcíny. A placebo borci budou opět dělat reklamu vaxx agendě.

Stále jsme teprve v první čtvrtině dekády očkování, kterou WHO předpověděla (v roce 2014). Jen si představte, co může následovat, pokud to nezastavíme?

Abychom ji zastavili, musíme překonat vlastní psychologické bariéry. Prvním krokem je probuzení.

Pak se musíme spojit v solidaritě s ostatními lidmi, kteří chtějí najít alternativní životní styl, alternativní společenský blahobyt – a kteří se nebojí vidět realitu. Realitu, s jakou jsme konfrontováni dnes. Realitu, kterou nelze – opakuji NELZE – reformovat. Protože je plně v rukou těch, kteří rozhodují, těch, kteří mají páky na peníze, kteří mají moc vás zabít, pokud jim budete překážet v jejich plánu.

Nabízí se otázka: Co je sakra špatně s tímto světem, s tímto systémem?

Abychom přežili, budeme možná muset vytvořit paralelní společnost, která nebude závislá na jejich penězích, na jejich hodnotách.

Jako bychom seděli ve výminku, který se má stát žalářem, protože naše snaha o pohodlí umožňuje, aby se stal žalářem, otrokářským barákem.

Zeptejte se sami sebe, co mohu já a moji spoluobčané udělat, abychom se z tohoto vězení pro monstra dostali?

Najít řešení nemusí být tak obtížné, jak si představujeme. Zlo nemůže vzejít z temnoty. Proto chtějí, abychom zůstali s nimi, aby mohli čerpat naši energii. Dělají to vzbuzováním strachu a hněvu.

Proto musíme vzhlížet ke světlu. A když tak činíme, nesmíme ignorovat varování, která nám dávají.

Říkají nám, že je něco špatně. Musíme začít naslouchat izraelskému poradci Klause Schwaba, Yuvalu Noahu Hararimu, který své bližní – pokud je skutečně člověkem – bezostyšně označuje za zbytečné a nepotřebné jedlíky, kteří už nadbyteční, protože je brzy ovládnou roboti a umělá inteligence.

Říká to veřejně, naposledy bez skrupulí v přednášce na TEDu. Viz video níže. Proč ho neposloucháme? Co si počít se „zbytečnými žrouty“, nadbytečnými konzumenty, kteří spotřebovávají přírodní zdroje elity?

Mohou být nakloněny „neutralizaci“. Co je lepším nástrojem než strach z neviditelného viru, který vede k podávání toxických vakcín; umělá inflace, která činí bohaté ještě bohatšími a zvyšuje chudobu a bídu; kolaps ekonomiky, který způsobuje další bídu, hladomor a smrt. Kolaps leteckých společností, což znamená omezení cestování – tedy omezení svobody a volnosti.

Pak je tu stále tiše se přibližující QR kód – nakonec ovládá všechno. Je to nástroj absolutní tyranie.

Uplatňuje se všude, a pokud ji my, lidé, nezastavíme, stane se všeobjímajícím globálním průkazem totožnosti s tisíci informacemi o každém z nás. Je to předstupeň totálního a absolutního zotročení.

Po dva roky jsme zaplavováni uměle vytvořenými poruchami dodavatelského řetězce a/nebo nedostatkem všeho, od potravin po energii. Ptá se někdo „proč právě teď“?

A pro případ, že by se někdo ptal, viníkem je vždy ruský prezident Putin. Je to „zahraniční“ mediální padouch. Je to dobrá psychologická strategie pro masy, protože nemusí hledat, a dokonce ani vidět Monstrum před sebou.

Musíme se začít zabývat skutečnými příčinami, sektářským monstrem – a obejít ho tím, že vytvoříme alternativní modely života, že se spojíme a budeme dělat to, co finanční elity nechtějí, abychom dělali: jednat solidárně.

Žádné podřizování se pravidlům masek, společenské odtažitosti, výlukám, práci z domova – žádná samolibost.

Společenství, sjednocení a solidarita jsou pojmy, které nám umožňují vyrůst z žaláře otroctví. Dynamika této nové „pospolitosti“ nás osvítí pro vytváření nových forem společenského soužití, sdílení a rozvoje nových věd.

The Planned Fall 2022 “Epidemics Tyranny” vyšel 3.9.2022 na Global Research. Překlad v ceně 708 Kč Zvědavec.

Známka 1.1 (hodnotilo 107)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 23 čtenářů částkou 3 859 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Stihl by linkový let. Premiér Fiala však odletěl na klimatickou konferenci do Dubaje vládním speciálem 07.12.23 17:34 Česká republika 1

Republikáni v Senátu zablokovali Bidenův balík pomoci Ukrajině a Izraeli07.12.23 17:22 USA 0

Češi budou moci volit korespondenčně už v roce 202507.12.23 16:19 Česká republika 0

Slováci končí s vývozem paliv z ruské ropy06.12.23 17:24 Slovensko 0

Učitelka Bednářová popírala genocidu i válku, škola ji vyhodila právem, rozhodl Kangaroo soud06.12.23 16:56 Česká republika 3

Agentura Bloomberg označila Putinovu návštěvu Saúdské Arábie za "selhání USA".06.12.23 16:31 Rusko 0

„Na 1 z 1000 dávek covid vakcíny předčasná smrt.“ Zdroj zatčen!06.12.23 16:23 Nový Zéland 1

Kyjev se dohodl se Sorosovým synem na ukládání chemického odpadu na Ukrajině05.12.23 17:46 Ukrajina 0

Fiala slíbil 90 miliónů korun pro rozvojové země na boj proti klimatu05.12.23 17:11 Česká republika 3

Elektromobily se vybily v chladném počasí05.12.23 16:55 Německo 2

Potraviny od ledna zdraží o 5 až 10%, přestože klesne DPH05.12.23 16:28 Česká republika 0

Peníze pro Ukrajinu došly, prohlásil Bílý dům04.12.23 19:18 USA 3

Nevládnímu sektoru na Slovensku hrozí výpadek příjmů 04.12.23 17:31 Slovensko 1

Předseda strany, která zvítězila v nizozemských volbách, potvrdil, že je proti dodávkám zbraní na Ukrajinu.04.12.23 17:19 Nizozemsko 0

Putin podepsal dekret, který nařizuje navýšení počtu vojáků ruské armády o 15 %03.12.23 17:45 Rusko 1

Britský ministr zahraničí bude přesvědčovat USA v pokračování pomoci Ukrajině03.12.23 17:36 Británie 0

Kyjevský starosta Kličko považuje Zelenského za tyrana, který rdousí Ukrajinu03.12.23 17:25 Ukrajina 0

USA požadují, aby Ukrajina vrátila tanky Abrams01.12.23 18:13 USA 1

Čtvrť miliónu důchodců může přijít o úspory 01.12.23 17:18 Česká republika 0

Ruská elektronická válka způsobuje vážné rušení západních satelitů nad Krymem30.11.23 19:15 Ukrajina 0

Měnové kurzy

USD
22,53 Kč
Euro
24,33 Kč
Libra
28,37 Kč
Kanadský dolar
16,57 Kč
Australský dolar
14,88 Kč
Švýcarský frank
25,76 Kč
100 japonských jenů
15,70 Kč
Čínský juan
3,15 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
6,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,61 Kč
100 rublů
24,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
45 729,85 Kč
1 unce stříbra
535,74 Kč
Bitcoin
973 299,38 Kč

Poslední aktualizace: 7.12.2023 22:00 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 178