Dobyje islam západnú Európu vagínami svojich žien?

Ivan Štubňa

6.8.2022 Komentáře Témata: Evropa, Islám, Multikulturalismus 1310 slov

Vyzerá to tak, že je to veľmi pravdepodobné. Moslimovia sú vyznávači náboženstva islam, ktorí veria v učenie proroka Mohameda a žijú podľa neho. Na svete sú viac ako dve miliardy moslimov, čo z islamu robí druhé najväčšie náboženstvo na svete, ktoré prevyšuje iba kresťanstvo. V skutočnosti mnohí výskumníci predpokladajú, že moslimovia budú do roku 2050 prevyšovať kresťanov.

V Európe žijú moslimovia hlavne v Bosne a Hercegovine (skoro 51 % populácie) a Albánsku (skoro 59% populácie). Významné moslimské menšiny však žijú už aj v Čiernej Hore (skoro 20 % populácie), Bulharsku (skoro 14 % populácie), Švédsku, Rakúsku, Belgicku (asi 8 % populácie) v Nemecku, Grécku, Švajčiarsku, Dánsku, Taliansku, Nórsku, Veľkej Británii (okolo 6.0% populácie), Španielsku (skoro 3.0% populácie) a pod. Na Slovensku žije zatiaľ cca 0,15% populácie.

Zvláštnym prípadom je Turecko, ktoré má necelých 80 miliónov moslimov a obsadilo v rámci sveta ôsmu priečku. 99,2% obyvateľov Turecka tvoria moslimovia. Turecko je štátom, ktorý je zatiaľ umierneným z pohľadu náboženstva. Jeho snahy o členstvo v EÚ neboli zatiaľ chvalabohu vyslyšané pretože tradičné hodnoty Európy vrátane jeho kultúrnych hodnôt by boli z pohľadu moslimského náboženstva prevalcované. Okrem toho len malá časť Turecka sa nachádza v Európe. Ani národnostne a geneticky Turecko s Európou veľa spoločného nemá.

Turecko je členom NATO a vojensky patrí medzi najsilnejšie štáty NATO. Preto agresorská aliancia NATO Turecku trpí aj ich agresiu voči Sýrii, Kurdom a v nedávnej minulosti aj anexiu časti Cypru. Časť Cypru Turecko Grékom jednoducho ukradlo za všeobecného mlčania medzinárodného spoločenstva. Turecko je tiež zodpovedné za genocídu Arménov, ktorá je dodnes nepotrestaná.

Výhodou je, že Turecko je stabilná ekonomika a neočakáva sa migrácia jeho občanov do Európy. Je však prestupným mostom moslimských migrantov, ktorých vo veľkých množstvách Turecko „lifrovalo“ do Európy a ešte z EÚ na tento účel vydolovali miliardy eur.

Turecký prezident Erdoğan používa tzv. pan-turkizmus v spojení s Moslimským bratstvom. V Strednej Ázii, na Kaukaze a na Balkáne hovorí o pan-turkizme, a pan-islamizme ako nástroja na rozšírenie svojho vplyvu. Erdoğan považuje moslimov Európy za svojich poddaných. Erdoğan dňa 5. januára 2018 verejne podporil francúzsku radu pre moslimské uctievanie vyhlásením, že „moslimovia Francúzska sú pod mojou ochranou. Tí, ktorí sa ťa dotýkajú, dotýkajú sa mňa.“ Erdoğan využíva európsku slabosť pri riešení extrémizmu a má v úmysle dať moslimom hlas a víziu podľa svojho vzoru. A podporu rozšírenia agresívneho islamizmu do Európy.

Násilná moslimanizácia Európy začala približne od roku 2015 vplyvom americkej politiky na Blízkom východe, vojenskými konfliktami spustenými v Sýrii, Iráne, Iraku, Jordánsku, Líbyi a pod. Od tej doby prišli do Európy státisíce moslimov. Európa im v rámci samovražedného kultúrneho a sociálneho programu poskytla miliardy eur pre ich potreby v jednotlivých krajinách. Treba podotknúť, že prílev migrantov znamená ich okamžité šírenie sa pretože do Európy neprišli starci alebo dôchodcovia, ale mladí ľudia v plodnom veku.

Dnes si málokto uvedomuje, že migračný proces spustil moslim Barack Obama vojnou v Sýrii, ktorá je jedinou sekulárnou krajinou na Blízkom východe, kde vedľa seba žili židia, kresťania a moslimovia. V marci 2011 sa začal útok USA a NATO na Sýriu s cieľom zmeny režimu podľa hernej knihy napísanej v Líbyi.

Obama použil na tento cieľ CIA, Moslimské bratstvo a ďalšie teroristické organizácie ako ISIS, ktoré boli v skutočnosti platené CIA na boj proti vojskám Sýrie. To všetko za výdatnej pomoci Turecka. Svojho času aj al – Káida bola financovaná CIA podobne ako bývalý špión CIA Usáma bin Ládin.

Ak bolo v roku 2016 v Európe okolo 26 milióna moslimov tak pri scenári „nulovej migrácie“ , bude zhruba 30 miliónov moslimov do roku 2050 tvoriť 7,4 percenta európskej populácie. Odborníci tvrdia, že je to hlavne preto, že pôrodnosť u moslimov je vo všeobecnosti oveľa vyššia ako u ostatných Európanov. Ak vychádzame z predpokladu, že nulová migrácia moslimov do Európy je len sci-fi, tak predpoklad nárastu moslimov v Európe možno očakávať na úrovni okolo 10-12 % z európskej populácie do roku 2050. Alarmujúca situácia bude v jednotlivých štátoch Európy. V polovici tohto storočia možno očakávať nárasty moslimskej populácie v pôvodných nemoslimských štátoch napr. v Nemecku, Taliansku, Švédsku na úrovni okolo 30% populácie !!! A to už je vážne varovanie pre celú Európu.

Predstavitelia EÚ prejavili svoju neschopnosť bojovať za záujmy Európanov tým, že podporujú migráciu moslimov do Európy čo odôvodňujú pomocou svojim blížnym. Dalo by sa súhlasiť s dočasnou pomocou migrantov, ale nie s ich trvalým umiestnením v Európe. EÚ a celá Európy vyhadzuje miliardy eur na tzv. pomoc migrantom a nerieši vitálne záujmy vlastných občanov. Pritom východisko je jednoduché. Investovať finančné prostriedky do obnovy materských krajín, zabezpečiť postupný návrat moslimských migrantov, ktorí by sa na obnove svojich materských krajín mali fyzicky podieľať, dohodnúť s týmito štátmi postupné splácanie dlhov finančných prostriedkov použitých na obnovu a vymáhať od USA alebo iných štátov, ktorí spôsobili rozvrat krajín migrantov finančné náhrady.

Väčšina moslimov, ktorí sa natrvalo usadzujú v Európe, chcú žiť v mieri s inými národmi. Ale ich integrácia do spoločnosti je nevyspytateľná. Časť menšiny moslimov sa angažuje v radikálnych aktivitách a majú po Európe pozakladané teroristické bunky. Rozsievanie nenávisti voči kresťanom bude plodiť ďalšie násilie a so zvyšovaním populácie moslimov sa postupne budú radikalizovať aj umiernení moslimovia. A práve tento moment je nebezpečný. Moslimskí radikáli obvinia mierumilovných moslimov zo zrady ak nebudú plniť ich príkazy. Islamský fanatizmus je oveľa nebezpečnejší pre spolužitie národov lebo neexistuje spôsob ako ho zastaviť ak už raz niekde prepukne. A hlavne ak je podporovaný predstaviteľmi islamských štátov. Preto moslimská komunita musí byť pod kontrolou štátov Európy. Islam už totiž nie je len náboženstvo, ale politická doktrína presadzovania moci.

Treba si tiež uvedomiť, že moslimské náboženstvo nie je priateľské voči kresťanom. Je to odlišná kultúra, s možnosťou legálneho páchania násilia voči „neveriacim“ čiže iným ako moslimom. S postupným nárastom populácie moslimov v Európe bude dochádzať k oveľa väčšiemu násiliu ako doteraz. Už teraz sa vo Francúzsku objavujú moslimské vyhlásenia, že právo Šaría má prednosť pred francúzskou ústavou...Šaría je v podstate uplatňovanie násilníckeho islamského práva, ktoré nemá nič spoločné s demokraciou. Islam dovoľuje zabíjať inovercov, znásilňovať ženy, zmocňovať sa majetku inovercov a pod. Preto je islamizácia a moslimanizácia Európy neprípustná. Tolerancia islamu v Európe je cesta do pekla starobylých európskych národov. Islam a moslimovia vám najprv zoberú prácu, potom kultúru, potom právo a nakoniec skončíme ako moslimskí otroci alebo z Európy utečieme!?

Okrem bežných veriacich v Islam existujú islamskí fanatici a extrémisti, ktorí „dláždia“ cestu do tzv. nových krajín.

Rozpory vznikajú medzi nemoslimami a moslimami preto, lebo existujú rôzne teroristické skupiny takzvaných „islamistických extrémistov“ a násilných džihádistov, ktoré páchajú zločiny v mene náboženstva islamu.

Teroristi sú jednoducho teroristi a nereprezentujú náboženstvo, s ktorým sa stotožňujú. Náboženský extrémizmus všetkých typov je nepriateľom všetkých mierumilovných ľudí. Po pravde povedané, takzvaní „náboženskí“ teroristi nemajú žiadne náboženstvo, pretože ich vražedné činy silne popierajú ich vlastnú seba identifikáciu ako príslušnosť k určitému náboženstvu. Lenže ak sa podarí týmto extrémistom a fanatikom uzurpovať moc v Európe myším množením a zvyšovaním svojej populácie pomocou vagín svojich žien, kto si už potom spomenie na pôvodných obyvateľov Európy?

Európa a proamerickí sluhovia EÚ čušia. Nehája záujmy občanov Európy, a preto je čas urobiť v EÚ poriadok. Buď sa EÚ vráti k svojim proeurópskym hodnotám, ktorých cieľom je budovanie mieru, prosperity občanov, obhajoby záujmov národných štátov a spoločných záujmov EÚ alebo nech sa jednoducho rozpadne. Aspoň EÚ nebudú Američania ovládať ako celok.

Zdroje

Z mesta SNP Ivan Štubňa

Známka 1.2 (hodnotilo 47)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 69 čtenářů částkou 13 323 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fiala poslal víc peněz Ukrajině, než slíbil, že dá na pomoc Čechům18.08.22 19:06 Česká republika 1

Poslanec Mazurek - jak USA profitují na hlouposti Evropanů 18.08.22 18:56 Slovensko 0

JUDr. Jindřich Rajchl - o ČEZu a energetické politice proti lidem17.08.22 18:15 Česká republika 0

Metro v Moskvě versus metro v New Yorku17.08.22 12:30 Neurčeno 4

Stránka konspiratori.sk dostala od USA 25 000 dolarů17.08.22 12:18 Slovensko 1

V Česku hrozí kvůli růstu cen vybíjení chovů15.08.22 21:29 Česká republika 2

Válek perlil. A iritoval spoustu ovcí. A to je dobře :-)15.08.22 18:42 Česká republika 2

Kissinger prohlásil, že USA jsou na pokraji vojenského konfliktu s Ruskem a Čínou13.08.22 20:14 USA 1

Ukrajinské dodávky obilí nejsou určeny pro Afriku13.08.22 19:04 Ukrajina 0

Moskva vyvíjí "bezpečný a pohodlný" biometrický platební systém13.08.22 18:44 Rusko 0

USA ukradnou více než 80 procent syrské produkce ropy denně12.08.22 17:01 Sýrie 0

České dráhy začaly nabízet ve vlacích jedlý hmyz, křupavé červíky a cvrčky12.08.22 16:43 Česká republika 4

Navrhovaná maximální teplota v místnosti 18°C a pokuta až 200000Kč 12.08.22 01:46 Česká republika 7

Trudeau: Nemusíte se očkovat, ale nemyslete si, že nastoupíte do letadla či vlaku11.08.22 19:46 Kanada 1

Evropa navrhuje využívat vodu z kanalizace11.08.22 17:56 Evropská unie 1

České řešení drahé elektřiny je fiasko10.08.22 20:21 Česká republika 1

Nemecký chemický gigant BASF pro nedostatok plynu snižuje výrobu hnojiv10.08.22 14:51 Německo 0

Nizozemsko chce zlikvidovat 11 200 farem, dalších 17 600 má být velmi výrazně omezeno10.08.22 12:07 Nizozemsko 2

Během 14 dnů po začátku píchání 4. dávky mRNA náhle zemřelo 7 lékařů09.08.22 18:40 Kanada 2

Ukrajina zastavila tranzit ruské ropy do několika zemí EU09.08.22 17:20 Ukrajina 2

Měnové kurzy

USD
24,39 Kč
Euro
24,61 Kč
Libra
29,11 Kč
Kanadský dolar
18,85 Kč
Australský dolar
16,87 Kč
Švýcarský frank
25,50 Kč
100 japonských jenů
17,95 Kč
Čínský juan
3,59 Kč
Polský zloty
5,20 Kč
100 maď. forintů
6,06 Kč
Ukrajinská hřivna
0,66 Kč
100 rublů
40,65 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 921,80 Kč
1 unce stříbra
476,88 Kč
Bitcoin
568 436,77 Kč

Poslední aktualizace: 18.8.2022 21:00 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 554