Justin Trudeau se ukryl před velkým protestem řidičů kamionů

Jeffrey A. Tucker

2.2.2022 Komentáře Témata: Kanada, Očkování, Covid teror 1226 slov

Odpor se vždy projevuje nečekaným způsobem. Zatímco píšu, tisíce řidičů kamionů (jejich počet se mění a je předmětem sporů) jsou součástí 50 mil dlouhé kolony v Kanadě, která míří do hlavního města Ottawy na protest proti nehoráznému nařízení o očkování, které zavedl premiér Justin Trudeau. Po příjezdu se k nim připojí obrovské množství protestujících, kteří se brání omezením, uzavírkám a mandátům z posledních téměř dvou let.

Trojnásobně očkovaný Trudeau se mezitím rozhodl, že se musí honem někam schovat, protože byl vystaven covidu. Od vymydleného přislušníka vládnoucí třídy, zdatného a módního levičáka, jako je on, nelze očekávat, že se k takovému strašnému patogenu postaví čelem. Jako příslušník předvoje elity společnosti v lockdownu nesmí nikdy riskovat (ať už je riziko jakkoli malé) a musí se zdržovat v bezpečí. Je jen otázkou náhody, že se zavřel v úkrytu, zrovna když přijeli kamioňáci spolu se statisíci občanů, kteří už mají dost toho, že se s nimi zachází jako s laboratorními krysami.

Trudeau ještě před necelými dvěma lety prohlásil, že řidiči kamionů jsou hrdinové. Na Twitteru 31. března 2020 napsal:

Mnozí z nás pracují z domova, ale jsou i tací, kteří takto pracovat nemohou - například řidiči kamionů, kteří pracují ve dne v noci, aby zajistili zásobování našich obchodů. Takže když můžete, poděkujte prosím #ThankATrucker za všechno, co dělají, a pomozte jim, jak jen můžete.

Je to pravda. Stejně jako mnozí "nezbytní pracovníci" v USA i kanadští kamioňáci statečně čelili viru a mnozí z nich již získali přirozenou imunitu, kterou kanadské zákony neuznávají. Trudeau se rozhodl, že je přesto třeba přinutit k očkování. Mějte na paměti: toto jsou lidé, kteří dopravují potraviny do obchodů, balíky do domácností a všechny produkty, které potřebujeme k životu. Pokud nejezdí, tak nejíme. Je to tak jednoduché. Nyní se Trudeau musí vypořádat s #FreedomConvoy2022.

[...]

Málokterá událost v moderní době odhalila, jak obrovská propast existuje mezi ovládanými a vládnoucími, zejména pokud jde o společenskou třídu. Téměř dva roky zažívala profesionální třída (bílé límečky) zcela jinou realitu než třída pracující (modré límečky). V USA se to začalo měnit až poté, co vysoce očkovaná třída Zoom (míněno patrně ty, kteří pracují z domova přes Zoom software, poznámka editora) stejně dostala Covid. Teprve pak se začaly objevovat články o tom, že není ostuda onemocnět. Zdá se, že v mnoha zemích dělnická třída, která byla donucena k brzké konfrontaci s virem, říká, že už si to nenechá líbit (a mnozí si k tomu pouštějí tu písničku).

Je to masivní stávka dělníků, ale ne taková, o jaké sní komunisté. Je to hnutí "dělnické třídy", které se odhodlaně staví za svobodu a proti všem vnuceným opatřením posledních dvou let, která byla zavedena vládnoucí „nadtřídou“ bez řádné konzultace s poslanci. Kanadě byla vnucena skoro nejtvrdší opatření na světě, k velkému šoku kanadských občanů. Konvoj je obrovskou demonstrací síly, která ukáže, kdo skutečně udržuje zemi v chodu.

Ke konvoji se připojují i solidární řidiči kamionů z celých USA. Je to ten nejsmysluplnější a nejvlivnější protest, který se v Severní Americe objevil. Připojuje se k němu až půl milionu kanadských občanů, kteří tento protest v drtivé většině podporují, jak je možné pozorovat z pozdravného volání davů podél silnic. Je docela možné, že to bude ten největší konvoj kamionů v historii, a ten nejoblíbenější.

Trudeau mezitím kamioňáky onálepkoval jako „okrajovou menšinu“ s „nepřijatelnými názory“, která nepředstavuje to, co cítí většina Kanaďanů a tvrdí, že pro něj tato iniciativa nic neznamená a že nic nezmění. Celá akce se ovšem stává jedním z nejvýznamnějších střetů na světě ve velké bitvě mezi svobodou a vládou, která se svobodu rozhodla potlačit.

Mezitím hledám informace o této záležitosti v mainstreamových médiích. Mimo sociální média se téměř nevyskytují. Fox o tom něco píše, ale to je asi tak všechno. Epoch Times jsou úžasnou výjimkou – na to jsme si v posledních měsících tak nějak zvykli. Kanadské noviny a televize o konvoji nijak podrobně neinformují. Všechny obvyklé mediální subjekty v USA toto mohutné hnutí zcela ignorují. Je to skoro, jako by si tyto entity vytvořily alternativní verzi reality popírající ohromující skutečnost, kterou každý z nás vidí z okna.

Ano, všichni již víme, že korporátní média nepokrývají to, na čem skutečně záleží, a z toho, co pokrývají, čouhá zaprodanost vládnoucím elitám.

I tak je těžko uvěřit, že korporátní média jsou schopny předstírat, že se to neděje. Děje se to, a bude to mít obrovské důsledky pro naši bezprostřední přítomnost a budoucnost.

Nejde jen o povinné očkování. Jde o to, co očkování představuje: vláda se zmocňuje našich životů. Pokud vás mohou nutit, vydírat a zastrašovat, abyste si nechali píchnout injekci, o které máte pochybnosti, jsou všechny sázky na svobodu zrušeny. Musí existovat důkaz, že jste se podřídili. Další na řadě je aplikace v telefonu, která se váže na váš bankovní účet a zaměstnání a přístup ke komunikaci a schopnost platit nájem nebo hypotéku. To nakonec znamená stoprocentní kontrolu vlády nad celým vaším životem. Tato technologie již existuje. Vše, co se nyní děje s covid pasy, k tomu směřuje.

Proto řidiči kamionů stávkují tímto způsobem. Je to projev odvahy, ale také zoufalství. Jakmile nastane tyranie covidových pasů, nebude úniku. Propásneme příležitost něco s tím udělat. A právě teď je ta správná chvíle. Další už možná nebude. Je třeba něco udělat pro boj za lidská práva a svobodu a zavést systémy, které v budoucnu znemožní uzavírání a povinné zásahy do integrity vašeho těla.

Jedná se o největší a nejnovější příklad vzpoury, který by mohl mít zatím největší význam. Je to však jen jeden z mnoha signálů, že vládnoucí elity ve většině zemí příliš tlačily na pilu. Arogantně vnutily své plány všem občanům na základě názorů jen několika málo lidí a bez skutečných konzultací s odborníky s odlišnými názory nebo s lidmi, jejichž životy pandemická opatření hluboce ovlivnila.

V USA má vzpoura mnoho podob. O uplynulém víkendu se konalo shromáždění ve Washingtonu DC. Bylo to velmi působivé. Také poslední průzkumy politických sympatií ukazují, že demokraté ztratili velkou část své voličské základny. Virginie právě teď ukazuje, kam to asi povede. Demokratická strana tam v loňských volbách ztratila obrovské množství své politické moci a nyní tomuto státu vládnou republikáni – a těší se značné oblibě.

Mezitím se dívám na poslední výsledky průzkumů Bidenovy popularity. Skoro nevěřím svým očím. Mezi těmi, kteří s Bidenem souhlasí, a těmi, kteří nesouhlasí, je rozdíl 14 bodů. Pokud je to náznak toho, co se stane s politickou elitou zastávající lockdown, je logické, že by se Trudeau měl obávat.

Během války ve Vietnamu se mnoho Američanů vyhnulo odvodu a odjelo do bezpečného útočiště na severu. Byl to jeden z důvodů, pro které si Kanada vysloužila svou dlouholetou pověst příjemně normální, mírumilovné a nudné země. Covidová tyranie kanadských politiků to změnila; v Kanadě platí jedny z nejdéle trvajících a nejpřísnějších opatření na světě.

Dělníků se nikdo neptal. Teď povstali. Nezáleží ani na tom, že 78 % kanadské veřejnosti je očkováno (a až 90 % řidičů kamionů). Vlastnictví certifikátu o očkování samo o sobě neznamená, že se lidé smířili s tím, že byli nuceni přijmout něco, co podle svého přesvědčení nepotřebovali a nechtěli. Očkovaní se automaticky nevzdávají své touhy po svobodě a uznání svých lidských práv.

Odpor vůči tyranii v naší době nabývá mnoha nečekaných podob. Bude ještě mnoho konfrontací a před námi je ještě dlouhá cesta. Ale v určitém okamžiku, a nikdo neví kdy a jak, se jejich tyranie musí zhroutit.

Justin Trudeau Ducks the Great Trucker Revolt vyšel 27.1.2022 na Global Research. Překlad v ceně 474 Kč Zvědavec.

Známka 1.1 (hodnotilo 138)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

23

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 46 čtenářů částkou 8 121 korun, což je 23 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jan Schneider: Většina politiků z Fialovy vlády by dala přednost úspěšnému atentátu na Trumpa15.07.24 19:16 Česká republika 0

Americká ministryně financí Janet Yellenová varovala, že po celém světě se země odklánějí od amerického dolaru15.07.24 19:09 USA 0

Musíte mobilizovat mladé, abychom uvažovali o poslání vojáků. Vzkaz Ukrajině z USA15.07.24 18:50 USA 1

Kradou hydranty aby přežili. V USA mizí kovy, měď je nyní zlato chudých 15.07.24 07:10 USA 0

Ukrajinci zapálili ruský sklad ropy15.07.24 05:38 Rusko 0

Přemýšlejte, než si necháte tyto vakcíny aplikovat!15.07.24 05:30 Evropská unie 1

Evropská komise poslala Muskovi tajnou nabídku. Ten ji zveřejnil a těší se na soud14.07.24 12:42 Evropská unie 0

Fiala chystá státní rozpočet v utajení - to tu ještě nebylo14.07.24 12:29 Česká republika 1

Atentát na Trumpa: Žena křičí poměrně dlouho na vraha na střeše: Matthew, běž odtamtud!14.07.24 12:08 USA 1

Zacharovová: Ukrajinská rozvědka připravovala pokus o atentát na ruského prezidenta Putina - za americké peníze14.07.24 11:57 Rusko 0

USA umisťují do Německa SM-6, Tomahawk a další nadzvukové zbraně s dosahem 2500 km14.07.24 10:28 Německo 0

"Zachytili jsme rozhovory mezi Američany a ukrajinskými představiteli, kteří spikli proti Zelenskému," říká Moskva 14.07.24 10:06 Ukrajina 0

Atentátn na Trumpa - agenti nereagovali na upozornění14.07.24 09:56 USA 0

Masakr při pokusu ostřelovače proti Trumpovi: 2 mrtví, 1 zraněný – vrah střílel ze 125 metrů! 14.07.24 09:35 USA 2

Pokus o atentát na Donalda Trumpa14.07.24 04:19 USA 0

Katarské síly jsou v Paříži nasazeny k zajištění bezpečnosti olympijských her v roce 2024 (video)13.07.24 19:01 Francie 0

Izrael útočil v humanitární zóně Pásma Gazy. Zemřelo nejméně 71 lidíí!13.07.24 18:37 Palestina 1

Dvě procenta na obranu nestačí, tvrdí Řehka13.07.24 10:34 Česká republika 3

Poslanec v europarlamentu si může měsíčně přijít na €60,000 odhaluje M. Nawfa12.07.24 20:47 Evropská unie 1

„Jen mrtvé ryby plavou s proudem“. Osmdesát let od narození Karla Kryla12.07.24 18:13 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
23,28 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
30,20 Kč
Kanadský dolar
17,03 Kč
Australský dolar
15,75 Kč
Švýcarský frank
25,99 Kč
100 japonských jenů
14,75 Kč
Čínský juan
3,21 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
6,48 Kč
Ukrajinská hřivna
0,57 Kč
100 rublů
26,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
56 395,97 Kč
1 unce stříbra
714,82 Kč
Bitcoin
1 480 667,86 Kč

Poslední aktualizace: 15.7.2024 21:00 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 848