Covidová revoluce v americkém zdravotnictví

Lékaři z první linie

Valentin Katasonov

29.1.2022 Komentáře Témata: Zdraví, USA, Covid teror 1315 slov

Již jsem psal o tom, jak se americké zdravotnictví na počátku 20. století začalo měnit v byznys, kde cílem jsou peníze a prostředkem zdraví (nebo jeho nedostatek). Tento systém potřebuje udržet lidi nemocné co nejdéle, nejlépe do konce života: nemocný člověk vytváří neustálou poptávku po lécích a lékařských službách.

Před dvěma lety vstoupila zdravotní péče v USA do nové fáze vývoje. Cílem jsou stále peníze, ale prostředkem k jejich získání už není nemoc, ale smrt. Je těžké tomu uvěřit, ale mluví o tom i samotní američtí lékaři. Sdružují se ve spolcích a svazech, jejichž cílem je záchrana spoluobčanů. Zachraňují je tím, že jednak varují Američany před hrozbami, které představují oficiální lékařské a zdravotnické instituce, jednak nabízejí alternativní metody a prostředky léčby a prevence COVID-19.

Jedním z nejaktivnějších sdružení poctivých amerických lékařů je Asociace amerických lékařů a chirurgů (AAPS). Byla založena v roce 1943 a již po desetiletí je v lékařském světě považována za vysoce uznávanou. Postupem času se členy AAPS stali nejen lékaři, ale také právníci, politici, zástupci státních a federálních zákonodárných orgánů. V současné době je AAPS tvořena některými předními americkými lékařskými odborníky, mezi něž patří Peter A. McCullough, Joseph Mercola, Vladimir Zelenko a Simone Goldová.

O prvních třech jsem již psal a Simone Goldová je lékařka, spisovatelka a zakladatelka organizace America's Frontline Doctors (AFD). AFD se zrodila v době, kdy média začala informovat o záhadné nemoci COVID-19. Dnes je AFD ve Spojených státech stejně známou a uznávanou lékařskou organizací jako AAPS.

Mezi členy AAPS patří také někteří současní a bývalí významní američtí úředníci a politici. Například legendární Ronald Ernest „Rand“ Paul, bývalý kongresman (1976-2013); jeho syn Randal Howard „Rand“ Paul, senátor (od roku 2011); Paul Brown, lékař a bývalý člen Sněmovny reprezentantů (2007-2015); Tom Price, bývalý ministr zdravotnictví USA ve vládě Donalda Trumpa, atd.

Asociace vydává čtvrtletník Journal of American Physicians and Surgeons (JP&S). Jedná se o velmi zajímavou publikaci. V posledních číslech se objevilo mnoho kritických materiálů o „pandemii“. Ještě zajímavější je webová stránka AAPS, kterou americké úřady zablokovaly. Řada publikací členů AAPS v uplynulém roce se týkala právě tohoto revolučního převratu v americkém zdravotnictví, který začal před dvěma lety a byl zakryt kouřovou clonou „boje proti COVID-19“. Upozorním jen na dvě takové publikace.

První z nich nese název Exposed: Inhuman, lethal COVID protocol in hospitals. Autorkou článku je doktorka Elizabeth Lee Vlietová. Zde je klíčový citát z článku, který vystihuje podstatu rychlé a radikální metamorfózy amerického zdravotnictví: „V šokujícím odklonu od tradiční nemocniční politiky se hospitalizace stala podobnou vězení. Vězni v amerických věznicích mají větší práva na návštěvy než pacienti COVID v amerických nemocnicích.“ Autorka cituje amerického psychologa, který se specializuje na zotavování těch, kteří prošli mlýnskými kameny amerických nemocnic: v mnoha nemocnicích se s pacienty s COVID zachází jen „o něco lépe než se zvířaty“.

Elizabeth Lee Vlietová upozorňuje, že léčba pacientů s kovidem je založena na takzvaném protokolu Complete Lives, jehož autorem je Ezekiel Jonathan „Zeke“ Emanuel, onkolog, odborník na bioetiku a vedoucí pracovník Centra pro americký pokrok. Za prezidenta Baracka Obamy působil jako poradce Bílého domu pro zdravotní politiku. Joe Biden jmenoval Zeka Emanuela jedním ze 16 členů svého poradního sboru COVID-19. Podstatou Emanuelova protokolu je zaměřit úsilí o záchranu COVID na nejslibnější pacienty. Jedná se o osoby ve věku od 15 do 40 let. Mladší přežijí, starší zemřou. Tuto „bioetiku“ nyní přijaly všechny lékařské instituce ve Spojených státech. Podíváme-li se na kovidové statistiky umírajících a zotavujících se v amerických nemocnicích, vidíme, že obraz je přesně stejný jako v protokolu doktora Ziky: úspěšná léčba končí u osob ve věku 15-40 let; u osob mezi 40 a 50 lety se smrt stává velmi pravděpodobnou a u starších osob téměř nevyhnutelnou.

To je podstata současné „optimalizace“ amerického zdravotnictví. Elizabeth Lee Vlietová píše: „Systém Complete Lives a protokol COVID jsou cestou k utrpení a předčasné smrti, především starších Američanů. Dosahují vládního cíle snížit náklady na Medicare (systém veřejného zdravotního pojištění. - V.K.).

Autorka článku uvádí, že v amerických nemocnicích dochází k bezohlednému a brutálnímu porušování lidských práv. Lidé, kteří jsou zde umístěni, mohou být směle nazýváni vězni a nemocnice se změnily ve vězení. Amerika tím bezostyšně porušuje Ženevské konvence, které byly přijaty po druhé světové válce, aby zabránily zneužívání vězňů.

Autorka uvádí pět hlavních případů porušování lidských práv v amerických nemocnicích, které dnes mnohdy fungují čistě jako vězení.

  1. Pacienti jsou nuceni užívat rychle schválené léky, jako je remdesivir, navzdory známým rizikům selhání ledvin a jater, a jsou napojeni na ventilátor, který pouze imituje léčbu, což urychluje blížící se smrt.
  2. Pacientům je odepřena přiměřená strava a pití, vitamíny, inhalační a intravenózní kortikosteroidy, antibiotika, antivirotika a přiměřené dávky léků na ředění krve (antikoagulancia).
  3. Pacienti jsou v rozporu s platnými pravidly na ochranu pacientů podrobováni nelidské izolaci za použití chemických a fyzických omezovacích prostředků.
  4. Nemocnice využívají donucovací orgány k tomu, aby rodinným příslušníkům a právníkům zakázaly přístup do areálu nemocnice.
  5. Pacientům a jejich obhájcům jsou odpírány informace o výhodách včasné léčby a je jim odepřen přístup k této léčbě. Pitvy potvrdily, že mnoho pacientů zemřelo kvůli nedostatečným dávkám standardních antikoagulancií, a to i poté, co se rodinní příslušníci obrátili na soud, aby požadovali terapeutické dávky pro záchranu života.

Brutalita a vraždění lidí pod záminkou „léčby covidu“. - je pouze jednou stránkou „obnoveného“ amerického zdravotnictví. Druhou stranou je dramaticky zvýšený příliv peněz do nemocnic, „finanční pobídka“ k zabíjení pacientů. Této problematice je věnována publikace Bidenova odměna za váš život: Motivační platby nemocnicím za COVID-19. Autorkami jsou Elizabeth Lee Vlietová a Ali Shultzová, MD, ředitelka pro právní záležitosti vAFD.

Tento článek částečně navazuje na téma prvního článku. Například u pacientů na umělé plicní ventilaci je počet úmrtí ohromující. Zpráva Národní lékařské knihovny z ledna 2021 o 69 studiích zahrnujících více než 57 000 pacientů dospěla k závěru, že úmrtnost pacientů s COVID-19, kteří dostávali invazivní ventilaci, byla 45 % a u starších pacientů se zvýšila na 84 %.

Po finanční stránce sehrál významnou roli zákon o pomoci, pomoci a ekonomickém zabezpečení v případě koronaviru (CARES), který byl ve Spojených státech přijat koncem března 2020. Zákon stanovil celkovou alokaci 2 bilionů dolarů na pandemickou pomoc a pomoc při výluce americkým společnostem, občanům USA a zdravotnickým zařízením. Ty měly obdržet 130 miliard dolarů. Po nástupu Joea Bidena do Bílého domu bylo rozhodnuto o pokračování zvýšené finanční pomoci zdravotnickým zařízením, ale většina této pomoci, jak píší autoři, šla nemocnicím na bonusové pobídky za cokoli, co souvisí s COVID-19 (testování, diagnostika, hospitalizace, používání remdesiviru) atd.

Autoři uvádějí následující položky dodatečných příjmů pro americké nemocnice za účast v „boji proti covidu“:

Zaprvé plná úhrada „bezplatných“ povinných PCR testů na pohotovostních odděleních nebo při přijetí do nemocnice pro každého pacienta. Stejný pacient může být testován donekonečna, dokud není „pozitivní“.

Za druhé, dodatečná bonusová platba za každou pozitivní diagnózu COVID-19.

Za třetí, bonus navíc za každou hospitalizaci s COVID-19.

Za čtvrté, 20procentní příplatek od státní zdravotní pojišťovny Medicare na celý účet za hospitalizaci za použití remdesiviru namísto skutečně účinných léků, jako je ivermektin.

Za páté, pokud je pacient s COVID-19 připojen na ventilátor, nemocnice musí obdržet velmi vysoký příplatek.

Za šesté, největší pojistné se vyplácí nemocnici, pokud je COVID-19 příčinou smrti, i když pacient nezemřel přímo na COVID-19.

Další „pobídkou“, kterou americké zdravotnické orgány uplatňují vůči nemocnicím a dalším zdravotnickým zařízením, jsou bonusy za včasné a úplné očkování zdravotnického personálu v těchto zařízeních proti covidu.

Stále častěji se objevují publikace na téma, že se americké nemocnice mění v zařízení, která zabíjejí lidi v USA. Citujme jen jeden z nich od Ethana Huffa s názvem „Nemocnice jsou vládou finančně motivovány k tomu, aby „léčily“ pacienty s covidem (často je zabíjejí)“: „Moderní medicína je komerční podvod, který vydělává peníze bohatým a způsobuje smrt a zkázu masám. A to snad nikdy nebylo tak zřejmé jako od prvního výskytu wuhanského koronaviru (Covid-19).“

Ковид-революция в американском здравоохранении vyšel 27.1.2022 na fondsk.ru. Překlad v ceně 657 Kč Zvědavec.

Známka 1.1 (hodnotilo 111)

Oznámkujte kvalitu článku jako ve škole
(1-výborný, 5-hrozný)

1  2  3  4  5 

Káva pro Zvědavce

48

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 87 čtenářů částkou 16 665 korun, což je 48 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Fico: „Jediným plánom EÚ je podporovať vzájomné zabíjanie Slovanov“ 25.02.24 16:23 Slovensko 2

Toxická realita elektromobility: Ve Francii hořel sklad s 900t baterií25.02.24 12:26 Francie 2

„Vytvoř krásný bílý pár. Ne!“ Průšvih s umělou inteligencí. Vše odhaleno a přiznáno24.02.24 21:52 USA 5

V Brně vznikla gynekologická ambulance pro transgender lidi24.02.24 20:13 Česká republika 0

Emmanuel Macron zahajuje Salon de l'Agriculture za bučení a pískotu demonstrantů (videa)24.02.24 17:26 Francie 0

USA a NATO daly Ukrajině povolení použít stíhačky F-16 k útokům uvnitř Ruska24.02.24 15:31 Ukrajina 0

Kovidová Tečka se vrací 24.02.24 13:12 Česká republika 0

"Zelená budoucnost" - elektřina na příděl, veřejné dobíječky bateriových aut vypnuty23.02.24 14:20 Nizozemsko 0

Český důchodový systém skončil v rekordním schodku23.02.24 07:29 Česká republika 1

Propusťte Assange!23.02.24 07:23 Česká republika 0

Dekarbonizace je nevratná, v příštích šesti letech bude Česko stát 3,5 bilionu korun!22.02.24 21:39 Česká republika 17

Západní země by měly dát Ukrajině všechny zbraně a vybavení, říká šéf SNBO (VIDEO)22.02.24 18:02 Ukrajina 1

Plán, když vyhraje Trump22.02.24 17:08 USA 0

CNN - Rusko má ohromné zisky z prodeje ropy do Indie 20.02.24 18:24 Rusko 0

WHO hodlá nastolit globální diktaturu!20.02.24 16:26 Neurčeno 5

Pravda o muži jménem Alexej Navalnyj, údajném „Putinově nepříteli”19.02.24 17:51 Rusko 4

Aktuálně Praha19.02.24 16:27 Česká republika 4

Brazilský prezident přirovnal dění v Gaze k Hitlerovým zvěrstvům18.02.24 18:50 Brazilie 1

Aspen Institute a jeho členové18.02.24 18:13 Česká republika 0

Jiný názor na inflaci, než ten vládní 18.02.24 15:20 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
23,41 Kč
Euro
25,34 Kč
Libra
29,66 Kč
Kanadský dolar
17,34 Kč
Australský dolar
15,37 Kč
Švýcarský frank
26,58 Kč
100 japonských jenů
15,56 Kč
Čínský juan
3,25 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
6,52 Kč
Ukrajinská hřivna
0,61 Kč
100 rublů
24,70 Kč
1 unce (31,1g) zlata
47 642,32 Kč
1 unce stříbra
537,23 Kč
Bitcoin
1 207 371,20 Kč

Poslední aktualizace: 25.2.2024 22:00 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 996