Základny na Měsíci
17.11.2020 Komentáře Témata: Společnost 589 slov
Je to jistě nesporná pravda, že na Měsíci jsou základny. Aspoň to tvrdí zastánci konspiračních teorií. Pouze se přou o to, zda jsou to základny ruské, americké, čínské, mimozemské nebo jiné, včetně všech kombinací, které uvedené možnosti nabízejí.
Zatímco se zastánci konspiračních teorií přou a perou, až z nich lítá peří, tak zastánci konspiračních praxí se jim nepokrytě posmívají, a podstrkují jim další a další informace, desinformace a konspirační teorie. Živí tak jejich spory a boje, neboť tyto produkují živočišnou sílu a tím vnášejí do ekonomiky ekonomický zisk.
Konspirační teorie jsou dvojího druhu. Především jsou to ty vědecké a potom ty pavědecké, přičemž obojí se dost často prolínají. Kritéria k jejich rozlišení nebo nerozlišení poskytuje momentální politická vůle (násilí). Pokud se ve vědě trochu vyznáte, jistě víte, že jejím posledním argumentem je vždy a pouze duševní nebo i tělesné násilí.
A tak například věda jednou tvrdí, že Země je placatá, že svět vznikl za deset tisíc let, že bůh sídlí v oblacích na nebesích a tak dále a podobně, a přesvědčivě to dokazuje pomocí citátů z Bible. A jindy věda zase například tvrdí, že Země se otáčí kolem Slunce, že Američané byli na Měsíci nebo že je demokracie, a dokazuje to naprosto stejný přesvědčivým způsobem, například citacemi z renomovaných vědeckých časopisů.
Pravdivost informací, respektive víru v informace, zásadně dokazujme informacemi a tyto zase informacemi atd., dokud se nevěřící Tomášové neunaví, vědecké diskuse se nevzdají a tím veřejně nepotvrdí naše vítězství. Vědecké diskuse si v ničem nezadají s přestřelkami podlých pistolníků. Pouze jejich střelivo zasahuje duši.
Podstatné při tom všem je, aby lidé vší té propagandě věřili, neboť je to víra, která hory přenáší a zisky přináší. Víra je totiž tou nejlepší formou využitelné energie. Je to víra, kterou jako otroci nesmíte ovládat, a která smí být svým zaujetím pouze podprahová a nejlépe vášnivá. Přičemž vůbec nezáleží na tom, jestli věříte nebo nevěříte například v boha, vědu, pokrok, svobodu, demokracii, nebo jestli byli Rusové na Měsíci.
Pokud bychom živelně nevěřili, všechny ekonomické procesy by se zpomalovaly a zastavovaly. Pokud bychom byli primitivní, tak bychom věřili pouze svým očím a ostatním smyslům, hladu, pohlavnímu pudu a jiným živočišným tlakům, nad kterými téměř úplná většina civilizovaného lidstva již dávno ztratila svoji kontrolu.
Občas se ovšem vyskytnou jedinci, kteří nevěří svým smyslům a pudům, a kteří nevěří ničemu, nebo dokonce nevěří vůbec. A s takovými extravagantními jedinci je ovšem právě ta největší potíž. Aby byl zachován společenský a ekonomický řád všech věcí, zmínění nevhodní výstředníci se musí nějakým způsobem umlčet, potlačit, vyloučit nebo popřípadě i zlikvidovat. Avšak po čase, když vlna vášní opadne, nic nebrání tomu, abychom s jejich památkou a odkazy výhodně neobchodovali.
Ohledně základen na Měsíci, jedna z teorií tvrdí, že je lze vidět pouhým okem. Možná také budete patřit k těm, které toto tvrzení jako úplný nesmysl zvedne ze židle a nepříčetně rozčílí, neboť na Měsíci žádné základny ani při nejlepší vůli nevidíte.
Sám však výše zmíněné teorii skálopevně věřím a jsem schopen ji velice snadno dokázat. A můžete se o to pokusit vlastně i vy sami. Někteří z vás však budou vzhledem k slabozrakosti potřebovat brýle na čtení.
Podívejte se, prosím, pořádně na nadpis mého vědeckého pojednání. Možná zjistíte, že jste základnám na Měsíci věřili již od samého počátku čtení mého článku.
Děkuji vám za vaši laskavou pozornost. Sejdeme se třeba zase někdy na chvilku na Měsíci nebo na Marsu. Určitě to bude mnohem reálnější a důvěryhodnější setkání, než nějakého 17. listopadu v demokracii.