Policejní stát USA: Říše Gestapa TSA
25.11.2010 Komentáře Témata: Policejní stát, USA 1086 slov
Vytvořit říši netrvá byrokratům dlouho. Agent FBI John S. Pistole, který 1. července převzal Úřad bezpečnosti dopravy (TSA), o 16 dnů později sdělil USA Today, že pro něj ochrana vlaků a metra před teroristickými útoky bude mít stejnou vysokou prioritu jako letecká doprava.
Je těžké si představit na zalidněných nástupištích metra pornograficky prosvěcované a sexuálně osahávané Newyorčany, kteří budou přicházet o hodinu či dvě předem, aby se nechali prověřit pro 15 minutovou jízdu metrem. Ale jakmile se do něčeho zakousnou byrokrati, zajde absurdita do logických důsledků. Jako další pak budou na řadě autobusy, ačkoli přeměnu otevřených autobusových zastávek na bezpečnostní zóny s detektory a ohmatávaky prověřující cestující před nástupem do autobusu, je ještě hůře představitelná.
Budou další na řadě taxíky? Oblíbenými zbraněmi užívanými k odvetným útokům na Američany v muslimských zemích, jejichž občany americká vláda léta masakrovala, jsou bomby v autech a náklaďácích. Jak dlouho potrvá, než Honza Pistolka oznámí, že gestapo TSA zřídí silniční zátarasy v ulicích měst, na dálnicích a hlavních tazích za účelem kontroly, zda ve vozidlech nejsou skryté nálože? Čtvrthodinový výlet do samoobsluhy se změní v celodenní podnik.
A ono to už skutečně začalo. V září agenti Ministerstva pro vnitřní bezpečnost, TSA a amerického Ministerstva dopravy nacvičovali pod dohledem úřadu šerifa okresu Douglas na frekventované dálnici 20 západně od Atlanty v Georgii protiteroristickou operaci pod názvem VIPER (Visible Inter-mobile Prevention and Response). V rámci této operace musely zastavit všechny náklaďáky, aby mohly být prohledány na případné nálože. Federální agenti použili psů, rentgenových zařízení a k dispozici bylo i velké tunelové zařízení k detekci bomb. Představte si to zpoždění v plánech rozvozu a nevyhnutelné ztráty přepravců...
V novinách se objevily i zprávy o federálních vozidlech vybavených rentgeny se zpětným rozptylem, které za jízdy tajně prověřují auta i chodce.
Při tak rozsáhlých protiteroristických aktivitách, co se týče mocného ždímání peněz z daňových poplatníků a omezení občanských svobod, by si někdo mohl myslet, že po celé Americe explodují teroristické bomby. Samozřejmě tomu tak není. Od 911 nedošlo k žádnému úspěšnému teroristickému činu, přičemž oficiální vysvětlení událostí z 911 zpochybňují tisíce nezávislých expertů.
Ukázalo se, že všechny následně odhalené domácí teroristické incidenty byly operacemi FBI, v jejichž rámci agenti FBI nastraží past na nepříliš důvtipné členy komunity, a pak je sami vedou k tomu, aby projevili zájem o teroristický čin. Jakmile teroristu hrající agent FBI uspěje v tom, že oběť vysloví všechna "správná slova", která zaznamená na skryté záznamové zařízení, jsou „teroristé“ zatčeni a na světě nově odhalený „komplot“.
Absenci skutečných teroristů odhaluje už samotný fakt, že FBI musí inscenovat falešný terorismus.
Pokud by Američané víc přemýšleli a byli méně důvěřiví, mohlo by je začít zajímat, proč všechen ten důraz na dopravu, když je na dosah tolik jiných snadných cílů. Například nákupní centra. Kdyby v Americe byl dostatek teroristů ospravedlňující existenci ministerstva pro vnitřní bezpečnost, musely by v nákupních centrech v každém státě nepřetržitě explodovat bomby. Účinky by byly mnohem děsivější, než při zničení letadla.
Pokud by teroristé chtěli zaútočit na cestující, vůbec nemusí vstoupit na palubu letadla. Stačilo by vmísit se do tlačenice čekajících na průchod skenery TSA a odpálit bombu. TSA jim případné oběti vhodně soustřeďuje ještě na zemi.
Konečným důkazem toho, že tu nejsou žádní teroristé, je fakt, že nebyl zavražděn nikdo z neokonzarvativců či vládních představitelů zodpovědných za invazi Bushova režimu do Iráku či Afghánistánu nebo masakrování Pákistánců, Jemenců a Somálců Obamovým režimem. Žádný z těchto Američanů, zodpovědných za lži, podvody a invaze, jimiž zničili životy bezpočtu muslimů, nemá bezpečnostní ochranku. Kdyby muslimští teroristé opravdu byli schopní provést 911, pak by během jediné hodiny jistě dokázali zabít Rumsfelda, Wolfowitze, Perle, Feitha, Libbyho, Condi Rice, Kristola, Goldberga a spoustu dalších.
Nechci tím samozřejmě říct, že je třeba tyhle lidi povraždit. Chci jen poukázat na to, že pokud by USA skutečně byly zaplaveny teroristy, jak tvrdí byrokraté budující totalitární říši, byli bychom docela jistě svědky dramatických teroristických útoků. Argument, že vláda, která nedokázala zabránit 911, je tak všemocná, že dokáže zabránit vraždění nechráněných neokonzervativců a pumovým útokům na nákupní střediska, je velice těžko uvěřitelný.
Pokud by Al-Káida byla aspoň trochu takovou organizací, jak tvrdí americká vláda, nezaměřovala by se na tak triviální cíl, jakým jsou cestující aerolinek. Pokud by taková organizace opravdu existovala, zaměřila by se na své skutečné nepřátele. Zkuste si představit propagandistickou hodnotu akce, během níž by teroristé v jediném útoku vymazali ze světa čelní neokonzervativce, a následně oznámili, že dalšími na řadě jsou členové federální vlády až do nejnižší úrovně, všichni senátoři a poslanci a guvernéři.
To by byl skutečný terorismus, ne prezentovaná sada předstíraných hovadin, jako nefunkční nálože v podrážkách či spodním prádle, o nichž nezávislí experti říkají, že nemohou fungovat nebo bomby v láhvích s vodou a šamponem, o nichž experti prohlásili, že je na toaletě v letadle vůbec nejde sestavit.
Zamyslete se nad tím. Dávala by snad v sázku svou nedostižnou prestiž teroristická organizace, která čtyřikrát během jedné hodiny prokázala, že umí obelstít všech šestnáct amerických výzvědných agentur, všechny výzvědné agentury všech amerických spojenců, včetně Mossadu a NSC, navíc NORAD, řízení letového provozu, Pentagon a letištní bezpečnost, tím, že by si pohrávala s nefunkčními bombami v podrážkách, šampónech a spoďárech?
Po úspěšném zničení Světového obchodního centra a části Pentagonu by útok na obyčejné dopravní letadlo znamenal hodně velkou degradaci a úpadek. Udělal by ze sebe člověk, který se proslavil tím, že knockoutoval světového šampiona v těžké váze, směšného panáka okrádáním školáků o peníze na svačinu?
TSA je pro Američany mnohem větší hrozbou, než teroristé. Pistolka americkým senátorům a poslancům, státním legislativcům a cestující veřejnosti, všem, kteří jsou názoru, že virtuální striptýz a sexuální obtěžování znamenají až příliš vysokou cenu za virtuální „bezpečnost“, jasně ukázal „že TSA je jedničkou“. Ano. TSA se svým přístupem a gestapáckým metodami nesporně sklízí úspěch – stále více Američanů se jí bojí více, než teroristů.
A jakého názoru jste vy? Co vás děsí více – teroristé, s nimiž se s veškerou pravděpodobností nikdy v životě nesetkáte, nebo agenti TSA, na které narazíte pokaždé, když někam letíte, a podle Honzy Pistolky asi brzy pokaždé, když budete chtít jet vlakem či metrem, anebo řídit auto nebo náklaďák?
Než si uděláte názor, vezměte v úvahu zprávu antiwar.com z 19. listopadu: „Představitelé TSA říkají, že jedinci, kteří odmítnou jak tělesné skenery, tak důkladné prošmatávací procedury, budou zatčeni. Tito zatčení pak nejen nikam nepoletí, ale budou drženi bez časového omezení jako podezřelí z terorismu… Úřad jednoho šerifa uvedl, že už se připravují na zvládnutí velkého počtu zatčených, s nimiž mají v plánu zacházet jako s podezřelými teroristy.“
Kdo děsí Američany a nutí je, aby se podrobili? Teroristé nebo gestapo TSA?