Washington je centrem zla ve vesmíru

Článek na Zvědavci (https://zvedavec.news)

URL adresa článku:
https://zvedavec.news/komentare/2021/08/8812-washington-je-centrem-zla-ve-vesmiru.htm

Paul Craig Roberts

Ti z nás, kteří si uvědomují, že všechna západní média jsou nespolehlivá, se spoléhají na zprávy RT a Sputniku, ale RT a Sputnik často znějí jako nespolehlivá západní média. Toho si všímám už dlouho. Často jsem si říkal, že bych měl někomu napsat, ale vždy jsem byl příliš zaneprázdněn.

Po přečtení této zprávy - UK High Court Rules US Appeal Can Proceed After Lawyers Claim Assange Healthy Enough for Extradition - na Sputniku 11. srpna 2021 jsem si uvědomil, že jsem zanedbal své povinnosti.

Ruská média podkopávají svou vlastní účinnost a důvěryhodnost tím, že opakují lži západních presstitutů.

Zde je konkrétní problém v odkazu Sputniku výše: V článku Ilji Cukanova se uvádí: "Assange získal azyl na ekvádorském velvyslanectví v roce 2012 ve snaze vyhnout se vydání do Švédska kvůli obvinění ze sexuálních zločinů." Toto tvrzení je naprosto a zcela nepravdivé. Je to nepravdivé tvrzení, které západní mediální děvky donekonečna opakují, ale to neomlouvá ruská média, aby děvky následovala. Julian Assange nebyl nikdy obviněn ze sexuálních zločinů. Nikdy nebyla podána žádná žádost o vydání na základě obvinění ze sexuálních trestných činů. Dvě ženy nepodaly na Assange obvinění ze sexuálních deliktů. Obě ho pozvaly do svých postelí. Jedné z žen vadilo, že Assange nepoužil kondom nebo že praskl. Chtěla, aby se podrobil testu, zda nemá AIDS. On to hloupě odmítl. Žena se obrátila na policii, aby zjistila, zda může Assange k testu donutit. Byla to policie, kdo zahájil vyšetřování. Švédský prokurátor vyšetřoval a rozhodl, že se nejedná o žádný trestný čin. Assange byl propuštěn a odjel ze Švédska do Anglie.

Po příjezdu zjistil, že jiná švédská prokurátorka, jakási feministka, z vlastní iniciativy znovu otevřela odložený případ. Tato prokurátorka požádala o Assangeovo vydání do Švédska pouze za účelem jeho výslechu. Zákon nepředpokládá vydání pouze za účelem výslechu. Obvinění musí být vzneseno, ale základ pro obvinění byl již švédskou prokuraturou zamítnut.

Většina těch, kdo pozorně sledují washingtonské pronásledování Assange, se domnívá, že švédská prokurátorka, která uzavřený případ znovu otevřela, tak učinila v reakci na washingtonský úplatek či výhrůžku nebo z feministické nenávisti k mužům. Assange, kterému radili jeho právníci, si uvědomil, že švédská prokurátorka zneužívá své pravomoci, aby Assange vydala Washingtonu. Požádal o azyl na ekvádorském velvyslanectví v Londýně a ten mu byl udělen.

Londýn na příkaz Washingtonu odmítl uznat politický azyl, který jedna země Assangeovi udělila.

Washington se pustil do práce, aby ekvádorského prezidenta nahradil svým člověkem. Když bylo tohoto cíle dosaženo, Washington ekvádorskému prezidentovi azyl zrušil a na příkaz Washingtonu britská policie Assange na ambasádě zadržela a odvlekla do britské věznice s maximální ostrahou, kde je již několik let držen v izolaci, zatímco se vleče soudní řízení, které má rozhodnout, zda může být vydán do USA.

Soudce nakonec rozhodl, že ne, ale Washington nařídil své britské loutce, aby umožnila Washingtonu rozhodnutí napadnout. Washington nerespektuje britské právo o nic víc než mezinárodní právo, ruské právo, čínské právo, ukrajinské právo a washingtonská britská loutka se mu po předstíraných známkách odporu podvolí.

Jaká jsou tedy obvinění Washingtonu proti Assangeovi? To vlastně nevíme. Obvinění se zřejmě zakládají na nějakém zákoně o velezradě. Assange však není občanem USA a nemůže se dopustit vlastizrady vůči zemi, jejímž není občanem ani v ní nemá trvalý pobyt. Ve Washingtonu už mnoho let pracuje americký prokurátor s velkou porotou, aby vymyslel obvinění proti Julianu Assangeovi. Členové Velké poroty budou samozřejmě příliš hloupí na to, aby tuto záležitost pochopili. Jak už bylo tisíckrát řečeno, prokurátor může přimět Velkou porotu, aby obvinila sendvič se šunkou.

Z pohledu Washingtonu je Assangeovým proviněním to, že zpřístupnil veřejnosti dokumenty, které Wikileaks zřejmě poskytl Manning. Tyto dokumenty na oficiálním videu USA přesvědčivě ukázaly, že američtí vojáci páchají válečné zločiny. Wikileaks také po pečlivém prověření zveřejnila dokumenty, které byly Wikileaks předány a které odhalily lži a podvody Washingtonu, jeho tupých evropských, kanadských a australských loutek.

Zpřístupnění informací, které byly veřejnosti zatajeny, je to, co Ellsberg udělal, když poskytl Pentagon Papers deníku New York Times, což vedlo k ukončení války ve Vietnamu, která nebyla založena na ničem jiném než na zisku pro americký vojensko-bezpečnostní komplex. Zkorumpovaná americká vláda se pokusila Ellsberga stíhat, a kdyby se jí to podařilo, tak i New York Times, ale první dodatek tento vykonstruovaný a neplatný případ zrušil.

Dnes Washington falešně tvrdí, že Assange a Wikileaks nejsou novináři, ale ruští agenti, tedy špioni pracující proti Americe. To je zjevný nesmysl. Navíc je to obvinění, které každého poctivého západního novináře, za předpokladu, že takoví existují, redukuje na zrádce, pokud říká pravdu v rozporu s oficiálními narativy.

V celém západním světě neexistují poctivá média. Západ má jen ministerstvo propagandy pro svůj establishment. Západní presstitutky - zkrácené slovo pro tiskové prostitutky - přinášejí zprávy, které slouží zájmům establishmentu. Jak jsem již dříve uvedl, jako bývalý redaktor Wall Street Journal a sloupkař Business Week a Script Howard News Service, v době, kdy jsem byl redaktorem Wall Street Journal, bychom z důvodu nekompetentnosti a absence integrity nepřijali žádného dnešního člena jakéhokoli televizního, tištěného nebo NPR "média". Dnešní americká média se skládají z koupených a zaplacených lhářů.

Na Západě dnes skuteční novináři, kromě několika exilových, jako jsou Glenn Greenwald, Matt Taibbi a Pam Martins, neexistují. Západ žije pod vládou ministerstva propagandy, které potlačuje všechna fakta a názory odlišné od oficiálního vyprávění. Celé západní národy jsou uvězněny v Matrixu a neexistuje Neo, který by je zachránil.

Neschopnost britských soudů postavit se zločinnému Washingtonu a propustit Juliana Assange z desetiletého neoprávněného pronásledování je důkazem, že právní stát v západním světě je kompletně mrtvý. Dostali jsme se do bodu, kdy je idiotismem a sebeklamem pro každého člověka a jakoukoli vládu kdekoli na světě věřit čemukoli, co řekne západní vláda nebo presstitut.

Jakmile bude Julian Assange zlikvidován, Washington se zaměří na ruské novináře nacházející se v USA, a ti budou také umlčováni spolu s nezávislými novináři na internetu.

Možná se obávají tohoto osudu, a proto Sputnik a RT opakují lži Washingtonu, aby snížily svou prestiž. Dozvídáme se od nich něco pravdy, ale ne všechno.

Američané, a myslím, že ani Rusové a Číňané, nikdy nepochopí, že Washington je centrem zla ve vesmíru. Washington praktikuje zlo už desítky let a zlo nyní dosahuje dosud nepoznaných výšin.

Washington Is The Center Of Evil In the Universe vyšel 12.8.2021 na paulcraigroberts.org. Překlad v ceně 434 Kč Zvědavec.

Článek byl publikován 13.8.2021


© 2024-1999 Vladimír Stwora
Článek je možno dále šířit podle licence Creative Common.