Proč je kysličník titaničitý v naší potravě?

Článek na Zvědavci (https://zvedavec.news)

URL adresa článku:
https://zvedavec.news/komentare/2012/10/5151-proc-je-kyslicnik-titanicity-v-nasi-potrave.htm

Rob Watson

Byli jsme zotročeni a upraveni pro kontrolu budoucími elektromagnetickými zbraněmi a tasery. Roztok kysličníku titaničitého ve vodě bude během mikrosekund přehřát směrovanými energetickými zbraněmi. Cílem je nyní každý člověk nebo zvíře!

Slyšeli jsme o účincích fluoridu v naší vodě. Ale stále si nejsme vědomi většího nebezpečí, představovaného kysličníkem titaničitým (titanovou bělobou, TiO2) v naší potravě.

Kysličník titaničitý se používá v kosmetice a vitaminech a dalších lécích jako plnidlo v tabletách. Ale používá se také v odstředěném mléce, sýrech, jogurtech, majonézách, čokoládových žužu, průmyslovém rychlém občerstvení, kečupech. Jsou jím krmena zvířata, která pojídají lidé.

Kysličník titaničitý se na celkové výrobě pigmentů na světě podílí 70%. Je široce používán pro to, aby výrobkům poskytl bělost a neprůsvitnost, jako např. u barev, plastů, papíru, inkoustů, potravin a zubních past. Používá se také v kosmetice a produktech péče o pokožku, a je přítomen v téměř všech opalovacích krémech, kde pomáhá chránit pokožku před ultrafialovým zářením.

Kysličník titaničitý je kovový oxid s jedinečnými vlastnostmi. Tvrdostí konkuruje diamantům a je pozoruhodný svými vynikajícími elektrickými vlastnostmi.

[Kysličník titaničitý]

Ale proč v potravinách? Tato chemikálie není živina; je zcela nerozpustná a její konzumace se rovná pojídání skelné drti!

Americká rakovinová společnost uvedla kysličník titaničitý mezi pěti nejvíce karcinogenními látkami na planetě. Je považována za příčinu astmatu, rakoviny, onemocnění ledvin. Alzheimera a ztráty plodnosti. Na internetu existuje mnoho studií na zvířatech, které spojují tuto chemikálii s výše uvedenými nemocemi.

Mezinárodní agentura pro výzkum rakoviny (IARC) ji klasifikovala jako karcinogen skupiny 2B, „možná karcinogenní pro lidi“.

Ale skutečným vysvětlením může být politická kontrola. Když člověk vezme v úvahu vojenskou užitečnost této chemikálie, začne chápat, že jsme „magnetizováni“ pro ovládání budoucími elektromagnetickými zbraněmi a tasery.

Roztok kysličníku titaničitého ve vodě bude během mikrosekund přehřát směrovanými energetickými zbraněmi. Cílem je nyní každý člověk nebo zvíře!

To mi připomíná, že vlády se bojí svých lidí více, než se bojí ostatních vlád.

„My lid“ jsme těm, kteří nám vládnou, věřili příliš!

Kysličník titaničitý není potravina, je to prostě tichý jed!

Světová zdravotnická organizace nadále výrobcům umožňuje otravovat potravu dětí, krmivo pro dobytek a pak zemskou biomasu!!

Nekrvácíme nebo se nedusíme okamžitě, ale v tichosti, pomalu a neúprosně, jak se tento strašlivý náklad usazuje v některém našem orgánu a čeká, aby byl aktivován určitými frekvencemi elektromagnetického spektra.

Zde částečky kysličníku titaničitého tančí na veselou melodii vytvářející reaktivní typy ROS, poškozujíc DNA, zabíjející klíčové buňky v rostlinách, zvířatech nebo lidech.

Kysličník titaničitý je podobný azbestu. Má sklu podobnou strukturu; je nerozpustný; a biologicky se akumuluje v potravním řetězci, s katastrofálními následky pro tělo zvířat a lidí.

Zatímco my, jako rodiče nebo učitelé, jsme zůstali ohledně tohoto scénáře ignorantskými, odehrávala se totální zrada lidstva.

Na boží Zemi neexistuje žádné ospravedlnění pro to, že tato látka byla učiněna součástí potravního řetězce, nebo že je sypána do vodních toků či prostředí.

„My lid“ vyzýváme přátele, vědce a lékaře, aby promluvili! Protože mlčení je známkou otroka. A spolupodílení se na tom bude znamenat smrt lidstva.

WHO, její otcové a její poskoci v tomto holokoustu, v této totální zradě a neplnění účelu této organizace pokračují, a umožňují farmaceutických firmám a výrobcům, aby kysličník titaničitý přidávali do vitaminů, kosmetiky a potravin. Tento akt terorismu nečeká na změnu.

Je to obrovská změna!

Odkazy

Why is Titanium Dioxide in our Food? vyšel 3. října na serveru Henry Makowa. Překlad Zvědavec.

Článek byl publikován 13.10.2012


© 2024-1999 Vladimír Stwora
Článek je možno dále šířit podle licence Creative Common.