Zatčení agenta CIA potvrzuje, že za terorem stojí ilumináti
Článek na Zvědavci (https://zvedavec.news)
URL adresa článku:
https://zvedavec.news/komentare/2011/03/4249-zatceni-agenta-cia-potvrzuje-ze-za-terorem-stoji-iluminati.htm
Tato zpráva je bagatelizována, protože strhává masku z tváře americké vlády. Naši „obránci“ jsou také teroristé. Davis spolupracoval se stejnými teroristickými skupinami, proti kterým západní jednotky údajně bojují.
„Válka proti terorismu“ je podvod a ve skutečnosti hrají ilumináti jak roli teroristů, tak obránců, v rámci dialektiky, aby prosadili svoji agendu NWO. CIA a většina výzvědných agentur slouží iluminátským bankéřům, nikoliv zemím, které je financují.
Nedávné zatčení agenta CIA Raymonda Davise v Pákistánu odhaluje, že Davis spolupracoval s teroristickými skupinami.
Chladnokrevný vrah
Minulý měsíc projížděl Davis rušnými ulicemi Lahore, když kolem něj projeli dva mladí Pákistánci na motorce. Začal na ně střílet zezadu přes čelní sklo svého auta. Vystoupil z auta, došel ke zraněným motocyklistům a do každého z mužů napumpoval pět kulek.
Protože věděl, že má problém, zavolal Davis pro posily, ale když dorazily, rozzuření místní Pákistánci mu zabránili v úniku a zajistili jeho zatčení.
Na policejní stanici Davis tvrdil, že byl okraden a jednal v sebeobraně. Nicméně pákistánská policie prohledala jeho auto a našla tam soupravu make-upu, rádio s dlouhým dosahem, systém GPRS a mobilní telefony obsahující fotografie citlivých cílů. Je agent CIA.
Obama tvrdil, že Davis je americký diplomat s diplomatickou imunitou. Nicméně USA zpackaly svoji historku od začátku, kdy nejdříve tvrdily, že je zaměstnancem amerického konzulátu v Lahore, a později, že je příslušníkem „správy a technické sekce amerického velvyslanectví v Islámábádu“.
Pak Davis tvrdil, že pracuje pro bezpečnostní firmu Hyperion LLC, v rámci kontraktu s americkým velvyslanectvím v Pákistánu. Ale BBC oznámila, že Hyperion existuje pouze jako internetová stránka, a její kanceláře v Orlandu byly prázdné několik let. Čísla na její internetové stránce jsou neregistrovaná, tj. je to nastrčená organizace CIA.
Ukázalo se, že muži, které zabil, byli agenti ISI, kteří se pokoušeli Davise zatknout. Davis je raději odstřelil, než aby se vzdal.
Pákistán zuří. Incident je považován za záměrnou a chladnokrevnou vraždu nevinných mužů. Davis zosobňuje imunitu americké armády, které se těší při vraždění pákistánských občanů dle libovůle. U vězení se shromáždil dav a požadoval spravedlnost. Pálili jeho podobizny.
Aby se ještě více rozpálila nálada veřejnosti, vdova po jednom z mrtvých mužů spáchala sebevraždu požitím jedu na krysy. Před smrtí reportérům řekla: „Neočekávám od této vlády jakoukoliv spravedlnost. To je důvod, proč se chci zabít.“ Jejími posledními zaznamenanými slovy bylo: „Chci krev za krev.“
Požadování spravedlnosti veřejností je tak silné, že se mnozí obávají, že již tak slabá pákistánská vláda bude roztrhána na kusy vlastními občany, pokud předá Davise Američanům.
Davisův úkol
Je nám tvrzeno, že musíme intervenovat v Afghánistánu a Pákistánu, abychom porazili teroristy. Tento vysoce sledovaný příběh má potenciál toto paradigma rozmetat. Davis spolupracoval se stejnými teroristickými skupinami, se kterými západní jednotky údajně bojují.
Daily Telegraph oznámily, že Davis je „výkonným šéfem CIA v Pákistánu“. „Tvrdil, že jedním z jeho hlavních úkolů bylo udržet síť CIA v kmenových oblastech, kde působí ozbrojenci Al-Kaidy, nedotčenou a že znal jejich místní jazyky“.
Telefonické záznamy naznačují, že byl v kontaktu s Lashkar-e-Jhangvi a pákistánským Talibanem na jihu Waziristánu.“
Lashkar-e-Jhangvi se dopustila dlouhého seznamu strašlivých zločinů. V r. 2002 dva členové Lashkar-e-Jhangvi odpálili bombu v Mezinárodním protestantském kostele v Islámábádu během mše, zabili pět lidí a zranili 40.
Pákistánská vláda tvrdila, že vraždu oblíbené pákistánské prezidentky Benazir Bhutto v r. 2007, spolu s vraždami dalších 20 lidí v Rawalpindi, zorganizovala Lashkar-e-Jhangvi.
Pákistán je islámská země s jadernými zbraněmi, takže je globální mocenskou elitou určena ke zničení a odzbrojení. Organizace jako Lashkar-e-Jhangvi mají vytvořit v Pákistánu chaos, aby rozdrobily zemi na menší lépe ovladatelné kousky, aby se usnadnila integrace Pákistánu do NWO.
Je také pravděpodobné, že Davis zkoumal cíle pro útoky bezpilotních letounů. Od r. 2004 posílá americká armáda bezpilotní letadla bombardovat strategická místa v Pákistánu. Tyto letouny jsou stále častěji řízeny šílenci počítačových her, dětmi rekrutovanými do armády.
Bezpilotní letouny útočí na odpůrce vojenských operací v Afghánistánu. Útočí také na konzervativní oblasti v Pákistánu, které vzdorují změnám.
Pokud si projdete seznam cílů bezpilotních letadel, je jednou z oblastí, která se tam objevuje opakovaně, jih Waziristánu. Wikipedia popisuje sociální život této oblasti takto:
„Kmeny jsou rozděleny do podkmenů řízených vesnickými stařešinami, kteří se setkávají v kmenové jirze. Sociálně a nábožensky je Waziristán extrémně konzervativní oblastí. Ženy jsou pečlivě střeženy a každá domácnost musí být vedena mužem. Kmenová soudržnost je silná a uplatňuje se prostřednictvím tak zvaného zákona o kolektivní odpovědnosti při regulaci mezních zločinů.“
Iluminátští satanisté vedou válku proti islámu. Místní muži v jižním Waziristánu jsou válečníci a odmítají umožnit zničení své kultury. Jejich vůdci jsou vražděni a v médiích zmiňovaní jako „vůdci Al-Kaidy“.
Závěr
Raymond Davis čelí nejisté budoucnosti. Pákistánská vláda nebude chtít naštvat USA tím, že ho odsoudí a popraví, protože Pákistán dostává ročně od USA v rámci pomoci 3 miliardy dolarů, ze kterých si bez jakýchkoliv pochyb plní kapsy vůdci z vlády.
Nicméně rozzuřená veřejnost může shledat politicky nemožným předat Davise zpět USA. Na pákistánskou vládu tlačí také její vlastní tajná služba, ISI, která chce, aby ho stíhala.
Motivace ISI plyne z nedávných roztržek se CIA. Posledním příkladem je vztek ISI na CIA, že ji spojila s bombovými atentáty v Mumbaji. Washington Post nedávno sdělily, že ISI je připravená se se CIA rozejít.
Pravděpodobně se tento případ bude táhnout několik měsíců, dokud vztek veřejnosti neochladne a Davis nebude moct být bezpečně dopraven domů.
Tato příhoda Pákistánem hýbe, ale na západě není téměř zmiňována, protože je nebezpečná.
Podívejte se na fotografie Raymonda Davise a uvidíte proč. Vypadá typicky americky. Pochopení této události strhává masku z tváře americké vlády. Naši obránci také financují a organizují teroristy.
Článek byl publikován 10.3.2011
Článek je možno dále šířit podle licence Creative Common.