Skrytá vojna medzi bohatými elitami

Článek na Zvědavci (https://zvedavec.news)

URL adresa článku:
https://zvedavec.news/komentare/2009/07/3210-skryta-vojna-medzi-bohatymi-elitami.htm

Pavol Hriňovský

Talianska finančná polícia (Guardia Italiana di Finanza) v meste Chiasso (40 km od Milána) zhabala pri prekračovaní hraníc medzi Talianskom a Švajčiarskom dvom japonským štátnym príslušníkom cenné papiere v hodnote 134,5 miliardy dolárov (Psali jsme o tom v rubrice Ve zkratce, pozn. editora). Išlo zväčša o cenné papiere americkej Federálnej banky rezerv, ale aj cenné papiere, podpísané americkým prezidentom J. F. Kennedym a iné americké vládne garancie, z ktorých každá mala hodnotu jednej miliardy dolárov. Zadržaní ich vraj hodlali tajne prepašovať do Švajčiarska. Ale čudné je, že hlavný mediálny prúd túto ohromujúcu správu nešíri. Prečo asi?

Benjamín Fulford, kanadský autor, žijúci v Japonsku, ktorého články už uverejnila aj táto stránka, záhadu vysvetľuje nasledovne: "Ľudia si musia uvedomiť, že v globálnom finančníctve existujú dva systémy: na jednej strane vládne agentúry a inštitúcie oznamujú oficiálne údaje o hospodárení, ale popri tom sú tu inštitúcie, úplne nezávislé na tomto systéme, ktoré operujú v tajnosti. Keď sa so mnou po prvý raz spojili zástupcovia britskej a japonskej kráľovskej rodiny a začali hovoriť o tisícoch biliónov dolárov, nazdával som sa, že si to hádam len vymýšľajú. Veď oficiálny celkový svetový HDP predstavuje len 55 biliónov dolárov.

Ale po mnohých stretnutiach s predstaviteľmi slobodomurárstva, jakuza, MI6 až po japonskú políciu, CIA, atď. môžem potvrdiť, že vo svete naozaj existuje tajný finančný systém v celkovej hodnote "quintiliónov dolárov". Cenné papiere, zadržané v Taliansku, majú spojitosť s veľkou operáciou, ktorá prebiehala na Ďalekom východe pred II. svetovou vojnou a počas nej. Jej súčasťou bola aj japonská invázia do Mandžuska. Keď Japonci v roku 1931 prenikli do Mandžuska, zástupcovia Federálnej banky rezerv sa spojili s čínskym cisárom a povedali mu: 'Japonci sa chystajú odcudziť poklad, ktorý máte v Mandžusku.

Čo keby ste nám ho zverili do opatery a my by sme ho schovali na Filipínach. V návratnosti vám vystavíme cenné papiere s platnosťou na 70 rokov, ktoré môžete používať na nákup vecí všade vo svete.' Cisár súhlasil a podpísal zmluvu s Američanmi, ktorí hneď začali vypisovať spústu cenných papierov, krytých cisárovým zlatom. A aby sa verejnosť o nich nedozvedela, tlačili ich na Filipínach. Niektoré z tých cenných papierov si našli cestu do rúk dvoch Japoncov, zadržaných v Taliansku.

A táto záležitosť má náväznosť aj na útoky 9/11. Keď čínsky cisár podpísal zmluvu, spýtal sa Federálnej banky rezerv, čo sa stane, keď splatnosť cenných papierov vyprší a banka ich odmietne vyplatiť. Povedali mu, že v tom prípade by sa prípadu ujali americké orgány v trestnom konaní. Lenže majitelia Federálnej banky rezerv sa nazdávali, že za ne platiť nikdy nebudú musieť.

Veď posledný cisár zomrel ako záhradník v komunistickej Číne. Lenže títo si neuvedomujú, že údajný "cisár" bol len dvojníkom a skutočný ušiel na Tajvan. Jeho vnuk, terajší cisár, je momentálne univerzitným dekanom na Tajvane (jeho meno a názov univerzity poznám, ale nemienim ho prezradiť). Tento vnuk má aj iné hodnotné poklady okrem toho na Filipínach. Zažaloval Federálnu banku na súde a pracujú preňho najlepší právnici. V Spojených štátoch sa už medzitým začalo gigantické vyšetrovanie, na ktorom sa podiela aj polícia amerického finančného depártmentu, Námorný vyšetrovací úrad, FBI a Cantor Fitzegerald Securities. Prvé cenné papiere boli splatné 12. septembra 2001.

Vtedy už bola pripravená dokumentácia a hodlali sa pohnúť proti Federálnej banke rezerv. Nuž aká to štastná náhoda, že 11. septembra 2001 došlo k útokom "Al Ciada" na americkej pôde, pri ktorých sa zrútili budovy, kde sídlil aj Námorný vyšetrovací úrad a vyšetrovanie sa dočasne nemohlo uskutočňovať, keďže Spojené štáty sa premenili na fašistickú diktatúru (keď neviete, ako to myslím, nájdite si kópiu nacistických zákonov a porovnajte si ich s americkým zákonom Patriot Act.)

Takže teraz tu prebieha skrytá vojna medzi kráľovskými rodinami, vlastniacimi skutočné poklady (britská, čínska, thajská, atď.) a tými aristokratickými rodinami, ktorých bohatstvo je založené na tlačiarňach, tlačiacich doláre a eurá. A ide o budúcnosť tejto planéty. Vlastníci skutočných pokladov hodlajú vytvoriť nový finančný systém, ktorý by kryli kovy a chcú natrvalo skoncovať s vojnami, biedou a ničením životného prostredia. Vlastníci tlačiarní bankoviek majú záujem na ďalšom predlžovaní cyklu vojen, terorizmu, aby si aj naďalej udržali kontrolu nad ľudstvom. Japonci, ktorých zadržali v Taliansku, sú súčasťou tejto vojny. Tých okamžite prepustili a cenné papiere im ponechali. Zatiaľ je k dispozícii toľko protikladných informácií, že neviem povedať, na ktorej strane tejto vojny sú. Ale som rád, že tie astronomické čísla, ktoré dali k dospozícii médiám, prebudili zvedavosť aj u tých, ktorým sa podarilo vymyť mozgy."

Takže aby bolo jasné: sú tu dobrí boháči, ktorí sa teraz stavajú proti "tým zlým zbohatlíkom". A my im máme za to tlieskať. Vraj chcú svet zbaviť chamtivej pliagy a vojen. Lenže bohatstvo týchto "dobrých" elít" nespadlo do ich tajných trezorov z vesmíru! Tí ho nahromadili počas stáročí na úkor ľudí, ktorých sa im trikmi a násilím podarilo uvrhnúť do otroctva alebo aspoň poddanstva. Aký svet môžu takí vytvoriť?

Keďže nemajú záujem na tom, aby si ľudia uvedomovali pravdu, budú musieť pred nimi skryť skutočné dejiny a predkladať im len vlastnú verziu udalostí. A pre istotu z nich znovu urobiť analfabetov, aby si nemohli uvedomiť svoju božskú podstatu a svoje Bohom dané práva. pretože to by sa veľmi rýchlo vymanili spod ich kontroly. Ďakujeme pekne, pán Fulford. O takú budúcnosť a o takých pánov nemáme záujem.

Komentár k článkom Japanese Employees Caught Smuggling Billions of US Treasuries Out Of Italy a Benjamin Fulford: About Those $ 134.5 Billion In Bonds

Článek vyšel na serveru Proti Prúdu

Článek byl publikován 1.7.2009


© 2024-1999 Vladimír Stwora
Článek je možno dále šířit podle licence Creative Common.