Zločinci v policejních uniformách
Článek na Zvědavci (https://zvedavec.news)
URL adresa článku:
https://zvedavec.news/komentare/2008/01/2389-zlocinci-v-policejnich-uniformach.htm
Paul Craig Roberts
Dávejte pozor, vy, Američané, kterým v žilách proudí krev a ne voda. Policie rozjela novou akci, jejímž cílem je zničit vaše životy.
Nastražené policejní agentky nahoře bez čekají v parcích na procházející muže. Zapředou s nimi konverzaci, zakloní se, roztáhnou nohy a opřou se jimi muži o prsa.
Po krátké konverzaci, v jejímž průběhu jsou maximálně přátelské a plné náznaků, se zeptají muže, zda by jim ukázal svůj penis.
Nedělejte to. Natáčejí vás. Pokud ženě ukážete svůj penis, zavřou vás jako zvrhlíka.
Jedině v Americe si policie, soudci a porota mohou myslet, že pozitivní reakce na maximálně vstřícné chování je důkazem perverze. Ale konečně co. Žijete přece v Americe, kde také křesťané věří, že zabít co nejvíce Arabů pro Izrael je Božím dílem. Neočekávejte, že přihlouplá americká porota či o své pravdě přesvědčený soudce, či omezený profesor práva budou vědět, co je svádění.
Nejde o nejapný vtip. Skutečně se to děje. Dvaačtyřicetiletý hasič Robin Garrison byl minulý rok v květnu takto vlákán do pasti polonahou agentkou policie za stromem v Berliner Park v Columbus, stát Ohio a zatčen za zvrhlictví.
Když média o události referovala, zřejmě kterási fanatická feministka v redakci ABC News napsala do titulku „Policejní akce: Žena nahoře bez chytila zvrhlíka do pasti“.
„Koukejte to pochopit, vy normální američtí muži: Jste zvrhlíci, pokud ukážete své pohlaví ženě, která vás svádí.
Reportéra Marca Barama celá akce příliš nepřekvapuje. Ani profesor práva na univerzitě v Arizoně Gabriel Chin nepovažuje policejní akci za špatnou: „Nelze považovat za svádění, jestliže při tom někomu umožníme, aby spáchal zločin.
Zákon proti svádění vymysleli Anglosasové. Díky lidem, jako Chin, naivním reportérům a porotcům, díky zkorumpované policii, žalobcům a soudcům se už dnes Američané nemohou těšit z právní ochrany. V Orwellovském světě, ve kterém nyní žijeme, jsou muži, kteří podlehli ženskému svádění, zatýkání a trestání za zvrhlost.
Americká policie nikdy nezabránila zločinu. Za starých dobrých časů řešila policie případy tím, že našla osobu, která způsobila škodu. To už dnes nefunguje. V našich nových dobách policie zločiny vytváří. A to je také důvod, proč v amerických věznicích sedí dvakrát více vězňů než v Číně, v autoritářském státě s populací 4 až 5 krát větší než USA.
A není to jen v Columbus ve státe Ohio, kde policie vyrábí zločince. Zkorumpované newyorské policejní oddělení v roce 2007 realizovalo operaci Šťastný balíček, při kterém načapalo 300 nevinných lidí. Policie roztrousila po stanicích metra nákupní tašky a balíčky obsahující iPod, mobilní telefony, peněženky a další cennosti. Naaranžovala to tak, že předměty vypadaly ztracené nebo opuštěné. Kdokoliv, kdo balíček ze země sebral, byl zatčen pro „krádež v metru“.
Tato konkrétní policejní zvůle je v přímém konfliktu s platným zákonem města New York, který předepisuje, že nálezce má na vrácení nalezené věci na policii nebo majiteli 10 dnů.
Zkorumpovaný policejní útvar tvrdí, že balíček nastražený jako past nebyl svým majitelem opuštěn nebo ztracen. Je to majetek ponechaný na místě policistou, který je ale stále v jeho blízkosti.
Tak tady to máme. Americká policie „podporujte své lokální gestapo“ mrhá svým časem na výrobu falešných zločinů místo aby vyšetřovala skutečné případy. Američany více ohrožuje vlastní policie než kriminální živly.
Devětadvacátého prosince mně přišel dopis od jedné rodiny vždy poslušné zákonů, kterou obtěžují policejní úředníci. Rodina totiž odmítla prodat část nemovitosti v hodnotě 75 tisíc dolarů místnímu zástupci šerifa za 4 tisíce. Činnost farmy byla ochromena množstvím překážek. Matka byla zastavována a kontrolována policisty při každé jízdě. Na syna nastražili boudu a skončil ve vězení.
Nikdy neudělejte tu chybu, že byste volali policii a ona vás nebude kontrolovat. Jinak totiž riskujete, že vám najdou v autě balíček s drogou a zavřou vás za to. Pokud musíte s policii jednat, připravte si peníze, řádově tisíce dolarů, abyste ji mohli uplatit a tak se vyhnete falešným obviněním. Většina policejních obvinění jsou falešná. Američané se potřebují probudit a uvědomit si fakt, že počet vězněných v USA brzy překročí počet všech vězňů ve zbytku světa.
Článek Criminals With Badges vyšel na serveru lewrockwell.com. Překlad editor.
Článek byl publikován 4.1.2008
Článek je možno dále šířit podle licence Creative Common.