Je poslední objevení se slintavky a kulhavky aktem biologického teroru proti britským farmářům?
Článek na Zvědavci (https://zvedavec.news)
URL adresa článku:
https://zvedavec.news/komentare/2007/08/2203-je-posledni-objeveni-se-slintavky-a-kulhavky-aktem-biologickeho-teroru-proti-britskym-farmarum.htm
Paul Joseph Watson
Vyšetřovatelé se vážně zabývají otázkou, zda britská státní laboratoř spolu s americkou farmaceutickou firmou vědomě a úmyslně rozšířily virus slintavky a kulhavky ve snaze spáchat akt biologického terorismu proti farmářům.
Existuje vysoké podezření, že zdroj nedávné epidemie kulhavky a slintavky pochází ze státní výzkumné laboratoře Pirbright, kterou rovněž sdílí americká firma pro výrobu vakcín Merial Animal Health.
Ruská agentura ITAR-TASS hlásí, že virus se objevil po „mezinárodním cvičení“ probíhajícím v laboratoři Pirbright, při kterém byly použity živé kultury viru. Skutečný útok je vždy maskován právě probíhajícím cvičením za účelem poskytnutí alibi a mlžení. (Srovnejte londýnský útok na metro, který se udál na minuty přesně a na stejné stanici, kde právě probíhalo cvičení na takovýto útok. Nebo události z 9/11, kdy v okamžiku útoku probíhalo cvičení, při kterém se simuloval útok na dvojičky a další cíle unesenými letadly. Pozn. editora.)
„Vyšetřování nedávného propuknutí nákazy slintavky a kulhavky se soustřeďuje na to, zda mohli pracovníci firmy na produkci vakcín rozšířit virus a zda tak neučinili úmyslně,“ píše Herald Sun.
„Předběžná zpráva o postupu vyšetřování ze včerejška uvádí, že existuje 'reálná pravděpodobnost' toho, že lidé zavlekli virus do dvou blízkých farem úmyslně, přičemž se do ohniska podezření dostává stále více firma Merial.“
Merial Animal Helath Ltd. měla pro tento čin jasný motiv. Za předpokladu, že viník zůstane neodhalen, by další epidemie slintavky a kulhavky a následná panika z této nákazy vyvolala rekordní prodej jejich vakcíny proti této nemoci.
Samotná britská vláda měla rovněž důvod k sabotáži stability venkova. Farmáři mají u ní vroubek od roku 2002, kdy na venkově mocná strana farmářů The Countryside Alliance přivedla do Londýna na protest proti širokému zneužívání a opomíjení střední třídy půl milionu lidí.
Labouristická strana, v současnosti vedena Blairovým klonem Gordonem Brownem, neskrývá vůči farmářské komunitě hluboké pohrdání a posledních deset let nevynechá žádnou možnost nakopnout živočišnou a zemědělskou výrobu do pozadí. Stejně tak se snaží postavit mimo zákon tradiční venkovské zábavy, jako je střelba a lov.
„Nenávist vůči venkovu byl pro Blairovou vládu něco jako Leitmotif, “ píše Simon Heffer v dnešním London Telegraph, „Jinak to nelze vysvětlit. Dokud byl v úřadě John Prescott, vnímal moc jako nástroj propagace proti nenáviděné třídě: ve své hluboké ignoranci považoval anglický venkov za místo obývané a využívané čistě jeho třídními nepřáteli.“
„Těsně po objevení nákazy se vláda snažila (v dalším svém kroku proti venkovu) omezit legální držení zbraní pro sportovní účely. Jeden poslanec položil otázku, kolik obětí nebo zranění bylo způsobeno legálně drženými zbraněmi. Odpověď zněla, že všechny nebo téměř všechny takové případy způsobili farmáři sami při svých pokusech (často úspěšných) o sebevraždu. Důvodem bylo zoufalství ze zániku jejich živobytí.“
Jak jsme už psali, epidemie slintavky a kulhavky z roku 2001, která naprosto zdevastovala živočišnou výrobu v celé zemi, vypukla poté, co byla živá kultura viru těchto nemocí „ukradena“ ze státní biologické laboratoře v Porton Down.
Spolu se zprávou o vládním vyšetřování prodejců dřeva a výrobců nápisů (než došlo k uzavření pro veřejnost), je nepředstavitelné, že by aktivista za práva zvířat, jak nám bylo tvrzeno, pronikl do laboratoře čtvrtého stupně ochrany, kde jsou biologické zbraně a rovněž kultury antraxu a eboly, a která je mnohonásobně chráněna ozbrojenou stráží ministerstva obrany, policie a vojenskou policií. Ten, kdo do té laboratoře pronikl, musel být prověřen a a musel mít funkční oprávnění ke vstupu. Proč by aktivista za práva zvířat uvolnil virus, který by následně zabil 4 miliony kusů dobytka?
Patricia Doyle, PhD, napsala, že i před vypuknutím první epidemie slintavky a kulhavky v roce 2001 probíhalo nařízením britské vlády v objektu laboratoří cvičení stejně tak, jako teď.
Všechny tyto důkazy začínají silně naznačovat, že za posledním vzplanutím nemoci možná stojí zločinná pleticha americké firmy s možnou tajnou spolupráci státní laboratoře v úmyslném aktu bioterorismu proti farmářské komunitě. Možná je na čase, aby vláda povolala do služby svého profesionálního výrobce mlhy lorda Stevens, či podobnou loutku, která zamete celou tu špínu pod koberec.
Článek Investigators Probe Whether Government Lab Deliberately Released Virus vyšel na serveru prisonplanet.com 8.8. Překlad: editor.
Doplnění vydavatele
A je tady ještě jedna zajímavá souvislost. Proč je to právě Británie, kde pravidelně vypukají tyto nemoci? Proč ne třeba Dánsko, Polsko, Francie či Rusko? Mají snad v Británii zvířata horší životní podmínky než jinde? Nedostatek hygieny? Jsou zanedbaná? Tomu příliš nevěřím.
Bylo to právě v Británii, kde se poprvé objevila nemoc šílených krav (1996) a kde se (také poprvé) objevila epidemie slintavky a kulhavky (2001). Obě nemoci jsou na lidi těžko přenositelné. První může být pro člověka smrtelná, druhá ovšem nikoliv (stejně jako pro zvířata). Přesto následně došlo právě v Británii ke strašnému a zbytečnému holocaustu zvířat, na který doplatily desítky milionů nevinných a perfektně zdravých kusů.
Byla to Británie, která vytvořila precedent pro toto nesmyslné vybíjení. Všechna následná, hromadná, surová a zbytečná vybíjení v jiných zemích, ať už šlo o nemoc šílených krav, slintavku a kulhavku, či o ptačí chřipku, pak už jen pokračovala v chmurné tradici založené v Británii. Nepsaný zákon vstoupil do podvědomí lidí: Takhle a jedině takhle se to musí řešit.
Už jsem tady psal a znovu to opakuji, to masivní, surové vybíjení zdravých kusů má svůj význam. Jde o to psychologicky nás připravit na podobné akce, vyděsit nás, zatvrdit naše city a nechat okorat naše srdce, neboť tváří v tvář smrti v tomto rozsahu člověk otupí.
Představme si střelce se zavázanýma očima. Kolem něj je 192 terčů. Těch 192 terčů je 192 států. Tolik je jich, myslím, na světě. Střelec se točí kolem dokola a náhodně vystřelí 4 rány. Když si sundá pásku z očí, zjistí, že tři ze čtyř střel šly do jednoho terče. Jaká je pravděpodobnost takové střelby? (Ty tři rány jsou tři epidemie za posledních 11 let vedoucí k masivnímu vybíjení zvířat v Británii. Čtvrtá je ptačí chřipka, která se poprvé objevila v Asii.)
Není bez zajímavosti, že Británie je rovněž domovem většiny klanů mezinárodních bankéřů a strůjců Nového světového pořádku. Náhoda? Hm.
Je těch náhod nějak mnoho, nezdá se vám?
Článek byl publikován 9.8.2007
Článek je možno dále šířit podle licence Creative Common.